Nienaturalne czyszczenie i odnawianie przedmiotów.....

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Nienaturalne czyszczenie i odnawianie przedmiotów.....

przez DarkAngel 02 kwi 2006, 22:55
Odkąd pamietam miałem manię czyszczenia sprzetu RTV i telefonów.
Już zaczyna mnie to trochę męczyć...hehe. W domu nie ma sprzetu który nie był by idealnie czysty....... nad czyszczeniem wieży potrafię siedzieć nawet trzy godziny.To samo tyczy sie telefonów komórkowych, uwielbiam je czyścić, nawet cudze. Kiedyś na imprezie zacząłem czyścić telefon kumeli. Zauważyła to i zapytała sie po co to robię......nie mogłem przecież jej powiedzieć że muszę...hehe. To samo jest jak ide do brata w odwiedziny, ale on już jest do tego przyzwyczajony.
To nie jest jedyny problem. Jeszcze większym jest odnawianie telefonów komórkowych....buuuu. Nieraz wydaję na telefon więcej forsy niż jest wart. Ostatnim przykładem jest nokia 5510, która niedawno zakupiłem..... Krótko mówiąc była w opłakanym stanie, to był tylko telefon przejściowy, na dwa góra trzy tygodnie. Później miałem go sprzedać. Dobijał mnie jego wygląd więc kupiłem nowy oryginalny panel, za który zapłaciłem tyle ile wart był telefon. Niestety tym samym wkopałem, bo teraz nie sprzedam go, tak aby zwrócił mi sie wydatek, więc telefon trafił do szuflady i chyba tam pozostanie....... To nie jest pierwsza taka sytuacja.....
Takie natręctwa mam od zawsze. Nie należę do pedantów, więc nie mam pojęcia skad u mnie takie zachowanie.......
Obrazek
ExModerator

przez drań 02 kwi 2006, 23:08
Ja też nie należe do pedantów.
A wszystkie rzeczy które używam w domu musze mieć czyste.
Tyczy sie to również komóki która zawsze czyszcze po przyjściu z zewnątrz.
Inaczej nie mógłbym przez nią normalnie rozmawiać :|
ExModerator

przez Asik34 03 kwi 2006, 15:45
Witam Cię DarkAngel !!!
Wiesz co muszę Ci powiedzieć że jestem dokładnym przeciwieństwem Ciebie a ponieważ jesteśmy z tego samego miasta może wpadłbyś na chwilę i zaopiekował sie moim sprzętem. Och miałbyś wiele pracy a przy tym może nauczyłabym się czegoś pożytecznego od Ciebie. hihihi :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez towdy 03 kwi 2006, 16:06
hehe, ja to mam jeszcze gorzej... jak tylko wezmę się za czyszczenie czegokolwiek to kupę czasu mi na tym schodzi. czyszczenie samego biurka potrafi mi godzinę zająć
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

przez DarkAngel 03 kwi 2006, 19:13
Asik34 no tak, chętnie bym wpadł...hehe.
Ale dokładnie mieszkam w okolicach Jeleniej....... Ale moze kiedyś...... :D :D :D
Obrazek
ExModerator

przez bibi 03 kwi 2006, 21:15
no prosze ....DA w sumie jest nas już troje :D
tak jak mówisz...może kiedyś
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Sortuj wg