czy to juz psychopatyczne czy nerwowe z myslami natretnymi?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

czy to juz psychopatyczne czy nerwowe z myslami natretnymi?

przez tigaraka 01 kwi 2006, 17:52
SAME MYSLKI!ZADNYCH CZYNOW!
swedziala mnie dzisiaj bardzo reka (dostalam uczulenia) i w pewnej chwili naszla mnie ochota (ochota? hmm...tak jakby cos mnie popychalo zeby to zrobic) zeby sobie obedrzec nozem skore w reki. Oczywiscie ze tego nie chcialam zrobic anie tym bardziej nie zrobilam, ale to COS w srodku caly czas siedzi i chce mnie sprowokowac (sa to glupie mysli, ZADNYCH CZYNOW) a najbardziuej wkurza mnie to ze czuje bol tej rozdzieraje skory. co robic w takim wypadku??? czy to wplyw mojej wyobrazni uczuciowej, wzrokowej itp?

przez arielka 01 kwi 2006, 19:52
Ja mam podobne myśli...aby się okaleczyc...jakoś wyładowac ból, ale chodzi mi o ból psychiczny...To trochę inaczej...Ale myśli te są bardzo natrętne i potrafię sobie wyobrazic co przeżywasz.... :(

przez tigaraka 01 kwi 2006, 20:00
i jak sobiue z tym radzic?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arielka 01 kwi 2006, 20:05
Ja szczerze powiedziawszy nie wiem....
Czekam zawsze aż miną te myśli...ten stan jest okropny...mi pomaga sen.Czasem nie można zasnąc, ale jak się już zaśnie to po obudzeniu myśli już nie ma :D (przynajmniej ja tak mam)

przez emiflo 01 kwi 2006, 20:39
ja również miewam takie myśli i są one przerażające, bo nie chcę tych rzeczy robić . Narazie umiem je ignorować i mam nadzieję, że nigdy ich nie posłucham.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez Nonenow 01 kwi 2006, 21:02
Nie posluchasz. Jak sie balem choroby psychicznej to przekopalem strasznie duzo materialow z netu, ksiazek itp (jest masa tego po angielsku w sieci) i dowiedzialem sie m.in. ze natretne mysli, chocby o zamordowaniu itp nigdy nie sa realizowane. Nie pomne zrodla, ale jesli znasz angielski to poszukaj w googlu rzeczy n/t 'ocd' czyli 'obsessive compulsive disorder'. To meczace, ale nie niebezpieczne.

przez emiflo 01 kwi 2006, 21:05
to mnie pocieszyłes. Bo to są takie realistyczne mysli, ze az strach ogarnia.
Dzięki :)
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez tigaraka 01 kwi 2006, 22:49
uffffffffff!!!!! pocieszyles mnie! stokrotne dzieki!!!! bo te mysli sa rzeczywiscie bardzo realne i zabojcze ale nigdy sie nie spelniaja :))) uf uf uf

przez niebieska* 27 gru 2006, 19:59
Już niestety nie raz się okaleczyłam.
Zwłaszcza gdy popadne w głęboki gniew.
Wtedy mam zawsze cyrkiel pod ręką, wbijam go głęboko do oporu w skórę (zawsze to lewa ręka) i rysuję...)
Mam okropne szramy na rękach. A teraz już nic nei mogę z tym zrobić. Jakieś pudry, kremy w kolorze skóry, ale wszystko widać...

przez Kejsi 27 gru 2006, 20:54
Dobrze jest kiedy najdzie nas na coś takiego ochota szybko pójśc gdzieś gdzie jest dużo ludzi, wiadomo wtedy nie ma jak tego zrobić i jest szansa że szybko zapomnimy :)
'Na pewno jesteś, bo wierze, ukrywasz skrzydła wtulone...'

Kocham..'

Obrazek

przez niebieska* 03 sty 2007, 22:28
będę prÓbOwać.

Sortuj wg