powiedziec dziewczynie o chorobie?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: powiedziec dziewczynie o chorobie?

przez depresyjny86 14 sie 2008, 17:40
no raczej za wcześnie
:)

przez alepysiak5 16 sie 2008, 18:31
rozumiem... i tak nie wiem czy powiem jej kiedykolwiek... jeszcze uzna mnie za wariata

przez Filomatka 17 sie 2008, 12:02
Uwierzcie, są gorsze tajemnice niż nerwica, depresja czy schizofrenia. Brzmi paradoksalnie, ale bardziej zrytej przeszłości jaką miałam nie można mieć. A mimo to powiedziałam. Było trudno, ale warto.
Kiedy wszystko jest jasne czuję się lepiej. Nie mam poczucia, że oszukuję, przecież nikt nie chce kłamać kogoś na kim mu zależy. Jestem taka jaka jestem, z całą moją spapraną przeszłością, z myślami samobójczymi, z żyletkami i błędami. Nie ma czym się chwalić, ale nie można też kłamać. Za długo okłamywałam siebie, wszystkich wkoło i jego. Powiedzenie tego wcale nie było takie straszne. Wręcz przeciwnie, zrozumiałam czemu tak postępowałam, zobaczyłam nowe związki między wydarzeniami.
Jeżeli masz zaufanie do niej dunkan, to powiedz. Zanim nie wyniknie z tego nieporozumienie. Dostaniesz napadu lęków a ona nie będzie wiedziała co zrobić, wystraszy się. Nerwica, fobie, to nie jest nic wstydliwego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg