pomagajmy sobie!!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

pomagajmy sobie!!

przez dunkan 30 lip 2008, 19:16
nie wiem czy to wogole dobry pomysl z tym tematem lecz postanowilem mimo to go zalozyc. Jesli ktos z was bedzie chcial porozmawiac to zapraszam ,prosze najpierw prywatna wiadomosc wyslac do mnie to wysle numer gg lub meil jak kto woli , choruje juz dlugo na natrectwa raz juz bylem blisko wyzdrowienia ale rzucilem leki :) jestem ze slaska i jak ktos szuka dobrego lekarza to moge takze polecic lub powiedziec jak dojechac itd . pomagajmy sobie nawzajem , wymienic sie i zwierzyc czasem pomaga jeszcze jak jest to mozna powiedziec anonimowe bo przez internet,pozdrawiam wszystkich

Re: pomagajmy sobie!!

przez martini80 30 lip 2008, 23:30
Witam. Nie moge Ci wyslac prywatnej wiadomosci, poniewaz wyskakuje mi jakis blad. Mysle, ze to dobry pomysl jezeli chodzi o ten temat. Jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Tzn rzucilem leki jak juz zaczelo byc dobrze a teraz objawy sie nasilily ostatnimi czasy. Leczenie przerwalem 3 lata temu. bylo raz dobrze, a raz gorzej, ale teraz wiem, ze bez terapii raczej sie nie obedzie. Ja tez jestem z okolic slaska wiec mozemy pogadac o nn. odezwij sie a podam Ci maila albo gg. Jak znasz dobrego fachowca to bede zobowiazany. Mysle, ze rozmowa z kims o podobnych doswiadczeniach moze pomoc, poniewaz tylko ktos taki moze tak naprawde zrozumiec to co przez innych jest postrzegane jako " dziwactwo" Czekam na odp. Pozdro.

przez dunkan 31 lip 2008, 18:00
martini80 odpisalem Ci prywatna wiadomosc z numerem gg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olaa 03 sie 2008, 22:58
Super pomysł. Ja choruję od 4 lat. Biorę leki, działają na mnie bardzo dobrze. Pozbywam się natręctw. Potem czuje sie super i zaczynam je powoli odstawiać bo chce żyć jak "normalny" człowiek. Koszmar wraca. W ogóle czuję się jakaś osamotniona. Jedno wiem, będę walczyła i nie dam się..teraz mam nawrot, ale nowe leki już zaczynają działać. Z chęcią nawiążę znajomości.

przez dunkan 04 sie 2008, 15:35
ja tez mam nawrot i odnowa leki...a odstawialem bo chcialem balowac jak reszta ekipy...

przez fish-ka 07 sie 2008, 12:47
Chciałabym nawiązać kontakt z ludźmi z Krakowa i okolic.
Już trochę się orientuję na temat poradni, lekarzy itd.
Chętnie się podzielę swoimi doświadczeniami.
Może wspólnie uda się coś wymyślić...

przez lulu-/--/- 10 lis 2008, 00:24
witam :) ja chcialabym sie dowiedziec czy w okolicy wroclawia sa jacys dobrzy psychiatrzy badz psychoterapeuci. ja z nn zmagam sie od tych wakacji wiec niedlugo, ale poczatki mialam bardzo "intensywne". tak na prawde powoli zaczynam sobie uswiadamiac, ze u mnie objawy nerwicy zaczely sie we wczesnym dziecinstwie, ale rodzice starali sie na nie nie zwracac uwagi. z jednej strony to dobrze bo mialam fajne dziecinstwo bez ciagania po psychologach, a z drugiej moze teraz bym sie z tym teraz nie zmagala...
"Warto to przetrwać, każdy to wie
Ból w sercu masz bo czasami jest źle
To czarna nić kręci się wokół nas
Czujesz ją też jeśli serce tu masz."

Jamal

Sortuj wg