Natręctwa. Myśli. Odchyły Seksualne. Kazirodztwo.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Tromgenn 25 lut 2008, 09:20
artek222 masz poczucie chumoru, a nie spodziewałem sie tego. Brawo! :D Ale sądze że naszemu przyjacielowi, który ma natręctwa lalka chyba nie pomoże. Ale post dobry.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:24 am ]
artek222 napisał(a): to pomyślałem że ja mu też coś doradzę :D

A i my doradzamy Darro a nie mi 8) (ja dziewczyne mam (żywą :P ) mam. Właśnie, co z nim?

przez ulala 03 mar 2008, 20:12
skorzystanie z takcih uslug wcale ci nie pomoze. Smiem twierdzic ze wpedzi cie w jeszce gorsza nerwice. Zaczna sie mysli czy sie czyms nie zaraziles czy ktos cie nei widział itp. Ewentulanie mozesz chciez to robic ciagle i potem z takich mysli i niespelnionych fantazji biora sie gwałty :?
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez Rafal89 06 mar 2008, 15:44
Może jak byś całkowicie zerwał ze wszystkimi rzeczami związanymi z seksem to by ci pomogło? Zacznij regularnie chodzić na siłownie, basen albo zacznij biegać- rozładujesz się przez to, wierz mi próbowałem na sobie. Istnieje jeszcze coś takiego jak klub pomocy ludziom uzależnionym od seksu wzorowany na klubie AA, podobno to najskuteczniejsza forma leczenia. Szalenie ważna jest psychoterapia, choć trudno się na nią zdecydować.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mafju88 06 mar 2008, 16:38
yyyy... z tego co mi zawsze mowiono na tym forum to ludzie ktorzy maja natrectwa zwiazane z seksem (homoseksualizm, gwalty itd...) wcale nie sa tacy i nie zrobili nigdy takiego czegos i to na niejednej stronie pisze.
Więc nie dołujcie chlopaka stwierdzeniami :

ulala napisał(a):Ewentulanie mozesz chciez to robic ciagle i potem z takich mysli i niespelnionych fantazji biora sie gwałty Confused

Tak samo kolejne madre stwierdzenie:
Rafal89 napisał(a):Istnieje jeszcze coś takiego jak klub pomocy ludziom uzależnionym od seksu wzorowany na klubie AA, podobno to najskuteczniejsza forma leczenia.

Czlowieku ten gosc jest mlody kiedys bedzie chcial miec rodzine i korzystac z seksu. Najlepiej udac sie do lekarza i opowiedziec mu o tym i leczyc to. No na jakis czas zrezygnowac z takiego czegos to moze i wskazane ale isc do klubu dla ludzi uzaleznionych od seksu kiedy gosc stosunkow mial tyle w swoim zyciu co ja kaktusow na glowie.

Wiesz co dam Ci najlepsza rade. Idz do seksuologa i psychologa. Zacznij terapie i lecz nerwice i nie pisz o tym na forum bo tle ciekawych pomyslow dostaniesz ze szkoda gadac wogole jak ten temat czytam to az mi sie cos dzieje. Masz wypowiedz jednego z seksuologow Dominika i to tego sie zastosuj :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:41 pm ]
i teraz sam jestem zdenerwowany i sam mam leki przez takie cos!! kur** wsadzcie sobie takie rady w du***!!!!

przez CzarnaZebra 06 mar 2008, 19:14
No właśnie...

Dobre pytanie: jak was boli ząb, to idziecie do dentysty, czy piszecie o tym na forum? a jak dostaniecie wysypki, to idziecie do lekarza pierwszego kontaktu, czy szukacie pomocy na forum?

A lekarz od problemów z seksem nazywa się seksuolog. Myślę też, że nawet zwykły psycholog doradzi lepiej niż kilkunastu ludzi z własnymi problemami.

Forum to jest raczej "grupa wsparcia"... moim zdaniem oczekiwanie czegoś więcej jest szkodliwe samo w sobie. Trochę jak branie antybiotyku, który pomógł cioci Zosi i jej został, a skoro mam takie same objawy, to na pewno pomoże też mi. Szczególnie strach się bać jak takie rady z dobrego serca posłużą w tak delikatnej i intymnej dziedzinie.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Mafju88 06 mar 2008, 19:38
No wkoncu ktos madry na tym forum sie odezwal. Co do tematu tego chlopaka jak chce isc do dziwki to niech idzie ale pytanie "po co sie chodzi do takich kobiet" moim zdaniem jest tak jak ktos nie ma partnerki a chce sobie zaspokoic poped seksualny. A jesli on ma takie natrectwa to nie wiem czy mu to pomorze. Jak ktos ma natrectwo ze jeste homo to idzie szukac faceta?:> NIE BO JAK POJDZIE Z NIM DO LOZKA TO SIE OZYGA!! i pogorszylo by to sprawe... chlopak jestes normalny uwierz mi to taka choroba.... popatrz napewno w Twoim otoczeniu sa ludzie tacy jak kibole, meliny itd... popatrz na siebie a na nich... masz jakies wartosci a oni malo ich maja... cos sie rozni od nich prawda? dlatego ze jestes warosciowy i mozesz byc kims bo jestes na dobrej drodze do tego tylko choroba Cie dopadla... warto to leczyc naprawde bo jak wyleczymy to i z naszym nastawieniem gdy bedziemy wiedziec czgo chcemu zycie moze by strasznie piekne

" Możesz iść szybciej niż, niejeden chciałby biec"
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez vesna84 24 kwi 2008, 13:09
rozumiem Was wszytkie. ane23 czytając Twoje posty, to tak jakbym o sobie czytała. też mam natretne mysli kiedys o tym, że ktoś mnie zgwałcił (najlepszy kolega) teraz że może jestem homo... to bardzo trudne, bo podwazam wszystkie moje dotychczasowe marzenia o założeniu rodziny, pragnieniu posiadania dzieci...zadaje sobie pytanie czy może jetem tym kims za kogo sie uważam? do przesady zaczęłam sie obserwować. zawsze podniecały mnie w filmach dwie kobiety...ale to jeszcze nie dowód na to, że jestem homo... ostatnio koleżanka z pracy powiedziała mi komplement, to dostałam ataku paniki..dlaczego ona mi go powiedziała, czy wyglądam jak lesbijka?? :'( smutne to wszystko..mam kochanego mężczyzne którego kocham...i też często to podważam..ale czy napewno?? to wszystko bardzo mnie rani..
i niech zawsze hip-hop jak kawa na nogi mnie stawia:)

przez Sorrow 24 kwi 2008, 13:32
To znaczy w jakim sensie homo? Że nie pociągają Cię mężczyźni?

przez vesna84 24 kwi 2008, 13:46
zawsze pociągali mnie faceci...zawsze się w nich zakochiwałam... mój facet w dalszym ciągu mnie pociąga....tylko przez te schizy i depresje moje libido drastycznie spadło :(

przez anonimowa 24 kwi 2008, 14:30
Ja też mam czasem straszne myśli. Siedzę sobie i nagle jakby się zacinam. Wtedy nie wiem dlaczego wyobrażam sobie, że ktoś mnie krzywdzi... no wiecie... sama nie wiem dlaczego. Potem jakby "wracam z powrotem na ziemię". Czasem potrafię się zagapić i zamieram w bez ruchu, wtedy nie reaguję na to, co mówią do mnie inni i w ogóle nic nie myślę.

przez vesna84 24 kwi 2008, 14:40
no właśnie..nie wiadomo skąd te myśli sie biorą.trace przez to pewność siebie i tego co do tej pory robiłam..to okropne uczucie.

przez mariusz123567 24 kwi 2008, 15:01
ah, ja swojej dziewczynie powiedzialem, ze chce aby robila cos specjalnie abym mogl sie poczuc bardziej meski, bardziej potrzebny, dowartosciowany ;( chce to cholerstwo rozjebac :| mam natrety ze sie zachowuje momentami jak kobieta, ze tu sie patrzy ktos na kogos jak pedał eh !

a co do mysli pedalskich, sexistowskich, pedofili itp tez mam i szczerze ? powoduje u mnie odruch obrzydzenia ale nie moge nic zrobic , zyje z tym :/ i mam tyysiace mysli w glowie "a co jesli mi sie panienki znudza" a co jesli sie zachowuje jak transwestyta... przeje....

Ale jakos mi sie to spokaja gdy widze w ludziach ze sa zyczliwi itp

przez vesna84 24 kwi 2008, 15:30
ja tez próbuje z tym żyć...ale czasem tak panicznie sie boje.. najbardziej tego że strace to na czym mi tak bardzo zależy, na mojego chłopaka :( on wie o wszystkich moich natrętach, jest bardzo dzielny.

przez tomi1234 04 maja 2008, 13:43
Witam jestem nowym użytkownikiem. Sam też mam podobne problemy, i rozumiem jak straszne jest to doświadczenie. Chciałem się z wami podzielić
tym że mi bardzo pomogła terapia. Uświadomiła mi, że mogę sobie pomoc tylko przez akceptacje tych myśli. Nie chcę nikogo moralizować, sam bo przez długi czas zmagałem się z tym. Obecnie myśli o treści wulgarnej, seksualnej już nie męczą mnie tak jak kiedyś.

Sortuj wg