Natręctwa. Myśli. Odchyły Seksualne. Kazirodztwo.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez julie 12 lis 2008, 19:41
a mi się zdarzało mieć fantazje seksualne w dzieciństwie...tak, tak, byłam mała i często wieczorem wyobrażałam sobie że kocham się z jakimś silnym facetem
(nie był to jednak nigdy mój ojciec); heh, brzmi okroponie, bo skąd w dziecku takie myśli? u mnie wzięło się z TV i faktu, że znalazłam u brata w biurku gazetki z pięknymi paniami just naked-i masz Ci, wyobraźnia pracowała-po czasie jak dorosłam czułam do siebie niesak, aż do czasu lektur Freuda:wszystkie dzieci są istotami seksualnymi (co oczywiście nie znaczy że można je krzywdzić, mam na myśli, że mogą pojawiać sie u nich fantazje seksualne). Tak samo jest z ludźmi dorosłymi-faceci mają kompleks Edypa, to i kobiety mogą mieć swój kompleks-jeśli jednak trwa to u Was dłużej i przeszkadza Wam zyć to straight away do lekarza-szkoda życia;

greets
Can as well die if cannot fly

przez nike2013 13 lis 2008, 19:48
Valijka napisał(a):Czuje sie obrzydliwie...W ogóle mam ostatnio straszne natręctwa seksualne...Wiele rzeczy mi się z tym kojarzy, wpadam w dół. I czuje wciąż to podniecenie...:( To chyba nie powinno występować? Ktoś tak ma? Może to jakieś przełożenie lęku

amandia napisał(a):Też cały czas zdawało mi się że odczuwam podniecenie

No właśnie też tak mam, że wydaje mi się, że odczuwam podniecenie i że zaraz - mówiąc kolokwialnie - mi stanie. Dzieje się to jak np znajduje się w niedużej odległości od mężczyzny, kogoś z rodziny lub też zwierząt. Czuje wtedy taki paraliżujący strach, że za chwile bede miał wzwód i... właśnie i że to będzie coś strasznego.
No i przez to bardzo ciężko z tym żyć. No bo np jak tu w autobusie usiąść jak zaraz może się dosiąść jakiś facet, albo nie daj Boże dziecko. I co bedzie jak się podniecę - generalnie to mi nie daje spokoju. Bo wydaje mi się jak, że wtedy stanie się coś najstraszliwego na świecie.

I jak sobie poradzić z tym "zdawaniem, że odczuwam albo zaraz będę odczuwać podniecenie"?
Jedni powinni w nagrodę żyć po raz drugi, inni za karę.

przez vendetta84 16 lis 2008, 20:42
nike2013 napisał(a):
Valijka napisał(a):Czuje sie obrzydliwie...W ogóle mam ostatnio straszne natręctwa seksualne...Wiele rzeczy mi się z tym kojarzy, wpadam w dół. I czuje wciąż to podniecenie...:( To chyba nie powinno występować? Ktoś tak ma? Może to jakieś przełożenie lęku

amandia napisał(a):Też cały czas zdawało mi się że odczuwam podniecenie

No właśnie też tak mam, że wydaje mi się, że odczuwam podniecenie i że zaraz - mówiąc kolokwialnie - mi stanie. Dzieje się to jak np znajduje się w niedużej odległości od mężczyzny, kogoś z rodziny lub też zwierząt. Czuje wtedy taki paraliżujący strach, że za chwile bede miał wzwód i... właśnie i że to będzie coś strasznego.
No i przez to bardzo ciężko z tym żyć. No bo np jak tu w autobusie usiąść jak zaraz może się dosiąść jakiś facet, albo nie daj Boże dziecko. I co bedzie jak się podniecę - generalnie to mi nie daje spokoju. Bo wydaje mi się jak, że wtedy stanie się coś najstraszliwego na świecie.

I jak sobie poradzić z tym "zdawaniem, że odczuwam albo zaraz będę odczuwać podniecenie"?

podpinam się do pytania. mam to samo, tylko, ze mnie mecza mysli o byciu lesbijka...też sie boje stawać w pobliżu kobiet, rozmawiac z nimi...a w tramwajach przezywam katusze jak jakas dziewczyna kolo mnie usiadzie :-|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 16 lis 2008, 23:41
gdybys byl alesbijak to by ci nie przeszkadzalo i nie myslalabym o tym
wiec temat mysli jest nie wazny to NN ktory leczy sie na terapii albo lekami

przez vendetta84 17 lis 2008, 11:07
terapia...a znacie dobrego psychologa w Krakowe??

a jakie leki Wam pomagają??

przez montgomery 19 lis 2008, 18:41
Witam.
Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem ze mną wszystko w porządku więc wyszukałem te forum i to tu zadam swoje pierwsze pytanie. Ten temat zdaje się pasuje trochę do moich objaw.

No więc mam czasem tak, że z niewyjaśnionego powodu gromadzi się we mnie w krótkim tempie dużo emocji, niekoniecznie gdy jestem zestresowany itp. Wtedy przed moimi oczami widzę sceny gdy osoba z którą np rozmawiam jest bita, krzywdzona, głównie przeze mnie. Czy podłoże seksualne jest? Może trochę i tak ale nie jest mi przyjemnie wtedy, nie podniecam się ale bardziej w stronę seksualnej krzywdy, choć głównie chodzi po prostu o uderzenie kogoś. Często np jest to osoba pozytywnie do mnie nastawiona, pomagająca mi w czymś, czy kiedyś w szkole nauczyciel (ale nie klasyczny przypadek złości na nich :P) gdy coś mi tłumaczy, pomaga a ja myślami uciekam.
Czasem też jak po prostu coś robię, niezbyt stresującego ale np ktoś mnie obserwuje to także jakby gromadziło się we mnie powietrze (chyba mniej wydycham niż wdycham) i choć zazwyczaj do niczego to nie prowadziło to ostatnio często mam takie nagłe "odsapnięcia", a nawet wypowiedzenie jakiejś prostej sylaby, jakiegoś "oj" czy "uuu".
Ostatnią rzeczą którą zauważyłem jest gdy jadę samochodem. Co prawda nigdy nie uciekła mi kierownica w bok ale czasem widzę jak zderzam się czołowo z samochodami naprzeciw jadącymi.

Tak sam siebie diagnozując pewnie chodzi o jakiś ukryty/tłumiony stres. Mam dziewczynę i może to ona tak mnie doprowadza do wewnętrzej furii która tak się właśnie objawia w codziennym życiu. Ale bardzo ją kocham i pozdrawiam ;-)

Będę wdzięczny za każdą pomoc (do lekarza na razie nie chcę iść) w naprowadzeniu mnie, co może takie coś powodować i co pomogłoby mi na stałe to zlikwidować (bo chyba wysiłek fizyczny tutaj pomaga ale tylko na chwilkę).

przez vendetta84 19 lis 2008, 20:20
jezeli mysli te, obrazy sa natrętne, nie chcesz ich, to znaczy, ze masz NN, nerwice natrectw.

przez montgomery 19 lis 2008, 20:46
Szybka diagnoza? A cóż ona oznacza?

---- EDIT ----

Szybka diagnoza? A cóż ona oznacza? A co to znaczy, że są natrętne?

przez vendetta84 19 lis 2008, 20:49
pojawiaja sie wbrew Twojej woli?
nie mozesz ich powstrzymać?
to znaczy że sa natrętne, i nie diagnozuje cie.od tego sa specjalisci.

przez SelinaKyle 18 sty 2015, 19:50
Witajcie :) jestem tu nowa. Też mam problemy z seksualnością, natrętnymi myślami. Brzydzę się gwałtem i przemocą wobec kobiet a sama jednak fantazjuję na ten temat. Moje fantazje są często bardzo "ostre". Wstydzę się tego. Też się zastanawiam co takiego miało na mnie wpływ że teraz tak myślę i reaguję. Jak płachta na byka działa na mnie kobieca golizna wszechobecna, mam takie trochę feministyczne podejście. A w głowie dzieją się chore rzeczy...dlaczego???

przez Follow_ 20 sty 2015, 23:04
Może lubisz być dominowana w seksie ale nie dopuszczasz do siebie o tym myśli?
Blokowanie się w sferze seksualnej "bo tak nie wypada", nakręca jeszcze bardziej. Co by się stało jak w bezpiecznych warunkach spełnisz fantazję o dominacji?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez SelinaKyle 21 sty 2015, 23:16
Ale czasem bawiłam się w takie gry ;) wiązania, gwałty a mimo to dalej jest to dla mnie temat tabu.

przez qwertys 30 sty 2015, 13:22
Witam cierpie na natrętne myśli wyjątkowo meczące a mianowicie o tym ,ze wkrecilem sobie ze jestem pedofilem a zarazem pedałem co jest dla mnie wielkim szokiem zawsze byłem przeciwny co do takich osób .
Byłem już u psychiatry która mi zdiagnozowała tą przypadłość przepisała mi neurotop biorę go już 14 dzień , powiem tak lęki i myśli nadal sie pojawiaja ale jakby czesciowo juz zanikały . Ale to co się teraz dzieję to jest prawdziwy koszmar gdy mijam małe dziecko mam taki jakby impuls w głowie by zrobic mu jakieś swinstwo oczywiscie powstrzymuje sie od tego czssami nawet unikam ich zwrokiem ale najgorsze jest to , ze czuje przy tym tak jakby podniecenie przy tym chodz wcale mnie to nie podnieca . Czy to też są objawy nerwicy czy to jakies inne zaburzenie ? Proszę o pomoc !! Bo juz wariuje

przez SelinaKyle 30 sty 2015, 13:33
Wiesz co nie mam wiedzy o tym za bardzo. Ale dobrze że mówisz lekarzowi o tym. Koniecznie bądź szczery wobec lekarza. Nie wiem skąd takie myśli się biorą...pewnie gdzieś coś w nas siedzi. Słyszałam że skłonności pedofilskie biorą się od tego że człowiek sam był w dzieciństwie wykorzystywany ale nie wiem czy tak jest w Twoim przypadku. Postaraj się zawsze myśleć o krzywdzie jaką mógłbyś wyrządzić dziecku. 3maj się!

Sortuj wg