Natręctwa. Myśli. Odchyły Seksualne. Kazirodztwo.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Natęctwo Myśli. Odchyły Seksualne. Kazirostwo.

przez absolutnie_anonimowo 27 lip 2008, 13:07
To znowu ja. Ciesze się, bo mi się poprawiło. Dużo dała świadomość tego, że wiem co mi jest. Że to co mam to natręctwa, rzeczy których najbardziej się boje. Których w życiu bym nie zrobił. Poczułem ulgę - nie dość , że nie jestem żadnym zboczeńcem - to na dodatek jestem jego przeciwieństwem:D . Ta świadomość daje mi siłę i sprawia, że moje natręctwa stają się kompletnie nielogiczne. Owszem, zdarzają mi się gorsze dni. Ale walczę z moją chorobą i nie poddam się aż mi całkowicie nie przejdzie. Uważam ,że to cholerstwo zaczęło się w mojej głowie - sam się tak załatwiłem i sam to wszystko ponaprawiam. Tak będzie najlepiej - bez żadnych leków ani lekarzy. Samoregeneracja. Najlepszą bronią wydaje mi się zapomnienie o całej tej sytuacji. Szkoła i częste spotykanie się ze znajomymi powinny załatwić sprawę. Nadmiar zajęć nie pozwoli mi myśleć o tamtych paskudnych żeczach.

PS
Sorry Tentypmariuszu ale nie widzę sensu w gadaniu o swoich natręctwach - to są koszmary. Najlepiej będzie jeśli przestaniemy o tym myśleć. Rozmowa o tym może nas tylko dodatkowo nakręcić.

Pa - trzymajcie za mnie kciuki.

przez Mafju88 27 lip 2008, 13:17
absolutnie_anonimowo napisał(a):Tak będzie najlepiej - bez żadnych leków ani lekarzy. Samoregeneracja. Najlepszą bronią wydaje mi się zapomnienie o całej tej sytuacji.

Głupota... ale ok jak chcesz ;) oby sie udało
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez tentypmariusz 27 lip 2008, 13:49
czlowieku ja sie pol roku mecze bo bylem chojrak ze mi samo przejdzie. ale jak chcesz ;)

mi duzo dal pierszy dzien pracy gdy nie bylem zjebywany itp. sie cieszylem wow brak natrectw. pozniej wrocily w pracy;p

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ESTER 27 lip 2008, 20:40
absolutnie_anonimowy wygląda na to , że poprostu boisz się własnych fantazji seksualnych.
Moim zdaniem niepotrzebnie bo każdy zdrowy człowiek je ma , to jest poprostu pewien element naszej seksualnosci.Rozumiem, że Ty boisz się , że te twoje wyobrażenia w pewnym momencie wymkną Ci się z pod Twojej kontroli i zaczniesz je wcielać w życie ale sadze ,że im bardziej o tym myslisz to tym bardziej się tego obawiasz.Myślę jednak , że tak nie będzie i nie masz się czego bać.Pozwól sobie na nie,nie uciekaj od nich, nie traktuj tego jako choroby czy grzechu a wtedy nie będą wzbudzac w Tobie lęku.Wiesz kiedyś znajoma opowiadała mi , że podczas stosunku ze swoim partnerem wyobraza sobie , że jest gwałcona.Jak zapytałam ją czy chciałaby tego naprawdę ona odpowiedziała , że wcale nie i że w rzeczywistości nie lubi brutalnych mężczyzn a od partnera oczekuje czułosci , delikatności itd. Podejrzewam , że tak też jest z Tobą.A masz jakąś partnerkę lub partnera? Bo jeśli nie to te fantazje świadczą o tym , że jest to pewien sposób w jaki rozładowujesz swoje napięcie seksualne.Jeśli w Twoim życiu pojawi się ktoś dla Ciebie ważny, ktoś kto będzie Cię pociągał seksualnie to wszystkie te myśli znikną.
ESTER

przez tentypmariusz 27 lip 2008, 21:29
i wcale nie.

nie zgodze sie.

Ja mam partnerke i dopiero po smierci babci pojawilo mi sie pierwsze natrectwo "ze jak jakis pedal o 3 w nocy u kumpla sam jestem".

Pozniej bylo tylko gorzej.

Czlowieku, jak rozgryze dlaczego te natrectwa mam to bedzie spoko .Poki co mam 1000 wersji dlaczego sie pojawiaja. Mam wrazenie, ze po prostu siebie nie kocham takim jakim ejstem i uwazam za slabszego niz inni mezczyzni dlatego pewnie mysle ze sachowuje sie jak pedal. Ale nie ! Ja wcale nie jestem slabszy niz inni, zreszta moja kobieta mnie ciagle w tym uswiadamia.

ZARTOWALEM z homoseksualistow, przeklinalem zyczylem im jak najgorzej. I mASZ babo placek. O pedofili to sie dowiedzialem od lifta z tego forum i masz babo placek, to sa tzw przez emnie natrety ktore pojawiaja sie jak ktos nas nastraszy.

Nic, zycze Ci aby Ci przeszlo i sobie rowniez.

przez tomal 28 lip 2008, 20:08
Pozwolę sobie wtrącić do tematu odnośnie leków...Nyłem kiedyś u pani doktor i powiedziała, że przepisze mi leki, ale na psychoterapię tez należałoby pójść, bo leki same w sobie nie zwalczą problemu tylko pozwolą żyć łatwiej.

No nic...ja przynajmniej ani na terapię nie chodzę, ani leków nie biorę. Uświadomiłem czym są moje leki i kiedy się rodzą, niektóre podobne do tych opisanych przez absolutnie_anonimowo.
Nie boję się ich, ale mam kłopot z poradzeniem sobie z rozbujanym systemem nerwowym.

przez vesna84 01 sie 2008, 08:15
myśle, ze mariusz ma racje, to wynika z barku akceptacji do samych siebie..
mi natrectwa pojawiły sie jak moja kolezanka (typ takiego babochłopa) powiedziała, że ładnie wygladam.. :shock: niby nic a ja sie zaczełam nakręcać, że pewnie wyglądam mesko ( zawsze tak właśnie kojarzyły mi sie lesbijki) i ona poznała we mnie lesbijke i cos odemnie chce!!!! :shock:

mój strach siega zenitu jak ja spotykam.

mam pytanie, to cos dziwnego, miałam tak czasami na egzaminie, strach powoduje u mnie dziwne podniecenie jakby sztuczne, macie coś takiego??
i niech zawsze hip-hop jak kawa na nogi mnie stawia:)

przez Mafju88 05 sie 2008, 23:52
vesna84 napisał(a):myśle, ze mariusz ma racje, to wynika z barku akceptacji do samych siebie..
mi natrectwa pojawiły sie jak moja kolezanka (typ takiego babochłopa) powiedziała, że ładnie wygladam.. :shock: niby nic a ja sie zaczełam nakręcać, że pewnie wyglądam mesko ( zawsze tak właśnie kojarzyły mi sie lesbijki) i ona poznała we mnie lesbijke i cos odemnie chce!!!! :shock:

mój strach siega zenitu jak ja spotykam.

mam pytanie, to cos dziwnego, miałam tak czasami na egzaminie, strach powoduje u mnie dziwne podniecenie jakby sztuczne, macie coś takiego??

To Twoja wyobraznia tak dziala. Wiec sie nie przejmuj bo moja wyobraznia mi sprawiala takiego psikusa ze nawet jakbrzydszy gosc wydawal sie bardziej atrakcyjny niz najpiekniejsza kobieta. Czasem to wraca ale juz rzadziej ale psychiatra mowil ze to poprostu moj lęk i wyobraźnia ;)

Obecnie jak widze ladna dziewczyne to mi sie natrety o zboczenia przypominaja. I znowu czuje jakbym mial za duzy pociag do kobiet...
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez mjp 08 sie 2008, 09:27
Ja trochę rozumiem Twoje problemy. Miałem do czynienia ze wszystkimi rodzajami natręctw jakie opisałeś. Są bardzo uciążliwe i męczące. I to nie jest raczej tak, że się nie akceptuje swoich fantazji. No bo jak zaakceptować myśli o przerżnięciu matki!?

Strach przed pewnymi myślami powoduje koncentrację na tym aby nie myśleć. Jeśli ma się w sobie jakąś dziwną "przekorę" to wszystko idzie dokładnie w odwrotnym kierunku niż się chce. Chcesz powiedzieć coś zdecydowanie - głos ci się łamie, boisz się że rozlejesz zupę kiedy niesiesz talerz - ręce zaczynają się trząść i rozlewasz, bardzo nie chcesz być homoseksualistą - włączają Ci się wyobrażenia homoseksualne. To jest naprawdę trudne :( Tym bardziej, że o niektórych typach natręctw raczej nie ma z kim porozmawiać..
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

przez vesna84 08 sie 2008, 10:12
kurcze, nie sadziłam, że tyle osób ma to oprócz mnie. to smutne.
i niech zawsze hip-hop jak kawa na nogi mnie stawia:)

przez jaaa 08 sie 2008, 23:21
No bo jak zaakceptować myśli o przerżnięciu matki!?

normlanie zaakacpetowac ta mysl jako kazdai nna naternetna mysl to jest mysl nie OCHOTA ,pragnienie zwykla mysl ktora ma istnienie w swiecie

tak samo kazd ainna mysl zboczona czy to sex zojcem czy to inne dziwadla glupie
nie chcesz ich miec al eim bardziej ich sie boisz i nie chcesz miec tym czesciej i bardziej one cie mecza
moral?OLAC je na calego ,pomyslec sobie w czasie godziny wszystkie mozliwe najdurnijesze mysli na swiecie tak zeby juz nic innego sie w glowie nie pojawialo nowego;)

przez 1507 19 sie 2008, 16:00
to są natręctwa, szukaj pomocy u psychologa wielu z nas je przeżywa
1507

przez jaaa 20 sie 2008, 21:42
mam pytanie;) absolutnie_anonimowo wtedy sie poraz pierwszy masturbowales w zyciu ze tym sie tak martwisz? czy martiwsz sie bo myslales o matce wtedy;)

do psychiatry wybralabym sie to NN;)

przez 1507 21 sie 2008, 14:53
psychiatre zostaw na koniec bo tostaniesz tabletki szczęścia po których możesz dopiero byc nieszczęśliwy
1507

Sortuj wg