po co jeszcze zyc

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: po co jeszcze zyc

przez jaaa 24 lip 2008, 00:31
ZD czyli?

przez kashmir 24 lip 2008, 15:30
zespol downa chyba?

przez Capsel 27 lip 2008, 01:14
kashmir napisał(a):zespol downa chyba?

idiota,

ZD czyli zespol dwubiegunowy

http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_af ... ubiegunowa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Filomatka 27 lip 2008, 10:57
Do niedawna też nie miałam po co żyć... Było mi obojętne co się ze mną stanie, ale teraz powoli wychodzę z tego. Nie jestem zdrowa, może nawet nigdy nie będę, ale ważne że najgorsze za mną, jak się sięga dna to pozostaje już tylko się odbić. Czasami jedno wydarzenie zmienia dotychczasowe życie i wierzę, że każdemu jest takie dane. Grunt żeby się nie poddać do końca.

przez Kulka11 01 sie 2008, 10:53
Cześć! Pamiętaj że ludzie cierpiący są najbardziej wartościowi. Są doświadczeni przez los i przez to mądrzejsi. Tą mądrość muszą przekazywać innym, aby świat stał się bardziej wrażliwy na potrzeby innych i przez to "normalniejszy" . Gdybyś mógł się zamienić w muchę i podglądnąć życie innych ludzi, których życie uważasz za normalne, bardzo byś się zdziwił. Każde cztery ściany kryją swoją tragedię, swoje problemy. Każdy człowiek na ziemi boryka się z problemami. I to co pokazują w telewizji, że są piękni, bogaci, młodzi, szczęśliwi to BZDURY. Nie ma człowieka który by nie doświadczał problemów, trudności dnia codziennego. Próbujemy tylko grać i robić dobrą minę do złej gry, ale wszyscy ludzie tą swoją "normalność" mają zwichniętą. Trzymaj się! Jestem z Tobą!

Sortuj wg