Wmawianie chorób innym prosze o odpowiedz

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Wmawianie chorób innym prosze o odpowiedz

przez ivona781 14 cze 2008, 21:23
Jak nazwać człowieka, który sam nie dość ze jest hipochondrykiem to jeszcze wmawia choroby innym .Taki jest mój przyszywany teść ciągle szuka chorób i moich dzieci mimo ze rozwijają się super malutkie wcale nie choruje to on wymyśla wmawia a to zwapnienie rogówki oka a to zwyrodnienie stawu skokowego. Sam kiedyś sobie wpoił choroby skończyło się depresja .Jest strasznym despota cholerykiem człowiek taki ze nie jeden psychiatra miał by wspaniały temat do ksiązki. Mnie jednak chodzi o ta postawę wmawiania choro czy jest na to jakieś fachowe określenie? Jak z ty walczyć wykańcza mnie .Ja tez się leczyłam przez niego prawie 3 lata depresja lekowa nerwica, ale to już inny temat.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Re: Wmawianie chorób innym prosze o odpowiedz

przez jaaa 14 cze 2008, 23:09
ja bym mu powiedziala zeby sam sie leczyl ,a o moich dzieciach i moim stanie zdrowia nie wypowiadal sie wogole

przez zimbabwe 15 cze 2008, 08:59
Najlepiej nie reagować w ogóle na gadanie takich ludzi - on na pewno jest chory, ale tak, że wymaga wizyty u psychiatry.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mafju88 15 cze 2008, 12:52
właśnie ze lepiej zareagowac... bo moja babcia od malego mowila o smierci i o chorobach :/ i pozniej sie na mnie przenioslo :/ mimo wszystko diecko to bierze do siebie i sie tego boi juz od najmlodszych lat zycia :/ nie pozwol zeby Twoje dzieci tez na to cierpialy... hipochondria nie jest dziedziczna ale mozna ja w kims rozbudzic... szczegolnie w malym dziecku ;/ niestety przez takich wlasnie.... taka jest moja opinia nie wiem czy sie ze mna zgadzacie ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez milenka 15 cze 2008, 12:53
Zaproponuj mu wizytę u psychiatry i żeby zajął się swoimi sprawami.
I need a miracle...
rok zmian... "Chodź ze mną by sens nadać życia krokom..."

Sortuj wg