Natręctwo z "środkowym palcem" :(

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwo z "środkowym palcem" :(

przez NN_Boy 14 maja 2008, 23:02
Ostatnio mam takie natręctwo, że jak spotkam policjanta to muszę mu pokazać środkowy palec. Wtedy zaciskam pięści, a gdy więcej z tym walczę lęk się nasila :( Co ja mam robić?

* WYNOŚ SIĘ Z MOJEJ GŁOWY TY PIEPRZONA, NIEPOTRZEBNA, PRYMITYWNA CHOROBO!!!!! *

:(
Anafranil 250 mg

Re: Natręctwo z "środkowym palcem" :(

przez jaaa 15 maja 2008, 00:02
pokaz palca policjantowi jak podejdziei spyta czego to powiem ze miales natrectwo bo masz ZOK:D natrectwo powinno odejsc;)

a tak n apowaznie czy nie rozumiesz to to TYLKO MYSL i ze tego nigdy nie zrobisz,to tylko lek przestac sobie tym glowe zawracac znajd zinne nertwctwo;)

przez Talibwpociagu 15 maja 2008, 18:10
Ja podam troche psychodynamiczne wyjasnienie, a wlasciwie wyjasnie specyfike tego zjawiska przez to co sama doswiadczylam walczac ponad 14lat z natrectwami:)
Wiec...
tez mialam natrectwa z srodkowym palcem, norma, w Kosciele, na lekcji itp, aby nie pokazac go kolezance, koledze..itp...itp...
Widze, ze u ciebie ma ono charakter specyficzny, ograniczony tylko do funkcjonariuszy policji.
W kazdem badz razie u mnie - srodkowy palec pojawial sie w stosunku do znajomych, standard, znajomych ktorych podswiadomie nie lubilam, ale uczuc nie lubienia nie potrafilam okazac, wiec zostawal tylko srodkowo palec - jak dla mnie rodzaj wyladowania agresji, ktora musiala w jakis sposob ze mnie sie wydostac. Warto pokusic sie czasem o wyjasnienia rodem z psychoanalizy, ze u podloza natrectw jest wieksze cos - gowniansze cos.
Nie wiem czy rozumiesz (czasem pisze niezwykle zawile).
Ja zrobilabym tak, jesli jeszcze raz zobaczylabym policjanta zwyzywalabym go w myslach najgoszymi epitetami bedac dumna z uzytych sformulowan, ewentualnie wypisalabym 300 razy na kartce jakie to sa huje:) Choc i tak mysle, ze policjant i palec to taka sciemka i ze denerwuje cie ktos zupelnie inny, a policjant moze stanowic swego rodzaj symbol, wyzwalator reakcji natrectwa (symbol skojarzony z rzeczywistym obiektem agresji).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mafju88 16 maja 2008, 00:19
Talibwpociagu napisał(a):Ja podam troche psychodynamiczne wyjasnienie, a wlasciwie wyjasnie specyfike tego zjawiska przez to co sama doswiadczylam walczac ponad 14lat z natrectwami:)
Wiec...
tez mialam natrectwa z srodkowym palcem, norma, w Kosciele, na lekcji itp, aby nie pokazac go kolezance, koledze..itp...itp...
Widze, ze u ciebie ma ono charakter specyficzny, ograniczony tylko do funkcjonariuszy policji.
W kazdem badz razie u mnie - srodkowy palec pojawial sie w stosunku do znajomych, standard, znajomych ktorych podswiadomie nie lubilam, ale uczuc nie lubienia nie potrafilam okazac, wiec zostawal tylko srodkowo palec - jak dla mnie rodzaj wyladowania agresji, ktora musiala w jakis sposob ze mnie sie wydostac. Warto pokusic sie czasem o wyjasnienia rodem z psychoanalizy, ze u podloza natrectw jest wieksze cos - gowniansze cos.
Nie wiem czy rozumiesz (czasem pisze niezwykle zawile).
Ja zrobilabym tak, jesli jeszcze raz zobaczylabym policjanta zwyzywalabym go w myslach najgoszymi epitetami bedac dumna z uzytych sformulowan, ewentualnie wypisalabym 300 razy na kartce jakie to sa /cenzura/:) Choc i tak mysle, ze policjant i palec to taka sciemka i ze denerwuje cie ktos zupelnie inny, a policjant moze stanowic swego rodzaj symbol, wyzwalator reakcji natrectwa (symbol skojarzony z rzeczywistym obiektem agresji).

Dobrze mowisz ;) podpisuje sie pod tym
I'll be where the eagles flying higher and higher

Sortuj wg