chaos, straszne uczucie

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

chaos, straszne uczucie

przez grb1 12 maja 2008, 07:34
Czy nie macie tak że macie straszny chaos w głowie i nie możecie się na czymkolwiek skupić, a w klatce piersiowej czujecie jakby ktoś wam rozrywał od środka. Stresujecie się bez powodu, wstajecie rano bez chęci do życia, a dzień przed mówicie sobie o boże jutro znowu dzień. Myślicie w kółko o jednym, nawet w towarzystwie nie umiecie rozmawiać tylko myślicie, macie tak może, bo ja się muszę przyznać że tak mam od 5 lat i wcale nie uprzyjemnia mi to życia, jednym słowem kaleka, czuje się jak upośledzony :/

Re: chaos, straszne uczucie

przez ALEKS*OLO 12 maja 2008, 12:41
no ja mam podobnie , i tez juz od 5 lat , mam chaos w głowie i sama go sobie produkuje , no ale to mi najlepiej wychodzi , wiec produkuje dalej i potem sie uzalam nad soba ze jestem tepa , głupia i wogole nie do opisania ...
przez to wszystko to ja "NIC NIE WIEM ", czasami czuje sie jakbym mozgu nie miala , a jak mam sie na czyms skupic to odpuszczam bo ja nie umiem sie skupic na niczym , jestem jak dziecko z ADHD heh
moze na starosc cos mi w koncu wykielkuje pod kopuła ;/
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez julie 12 maja 2008, 16:21
Cholera, nic gorszego niż wmawianie sobie, że jest się do niczego;/ Mam identycznie;/
Nie chcę zwalać winy na "opiewany" z każdej strony system, ale myślę, że dużo winy w takim podejściu leży w systemie edukacji, gdzie od małego ludzi uczy się perfekcjonizmu a-no i wobec wszechstronnych oczekiwań i wymagań włącza się instynkt samozachowawczy: "nie chcę", "nie umiem" ...etc mnie to siekło i poważnie wysiadłam :shock:
ciężko zostać sobą w tych niepewnych czasach, nie wiem czy to w ogóle możłiwe, jeśli nie ma się kupy kasy i nie jest zależnym od innych...jeśli jeszcze Cię szanują i lubisz to co robisz to git, ale w większości człek tylko patrzy jak dorabiać się na garbie innego...
dziś w radiu mówili, że skazali czy jakąś karę wlepili szefostwu biedronki, taka stara sprawa a tu okazuje się, że mimo szumu i walki pracowników o prawa-> "guru" nadal ich wykorzystują :evil:
Can as well die if cannot fly

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez whisper 12 maja 2008, 18:56
Tak, zdarza mi się to niestety :/
grb1 napisał(a):Stresujecie się bez powodu, wstajecie rano bez chęci do życia, a dzień przed mówicie sobie o boże jutro znowu dzień.

A to zdanie jest jak wyjęte z mojej głowy :shock:
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez vesna84 12 maja 2008, 19:02
jakbym czytała o sobie :shock: non stop klębiące się mysli, brak energii do czegokolwiek..totalna masakra...
i niech zawsze hip-hop jak kawa na nogi mnie stawia:)

przez jaaa 12 maja 2008, 20:25
mialam tak w apogeum mojej chorby odkad leki bralam bylo tylko lepiej i nowy dzien mnie nie przerazal ,rozmawiajac ludzmi skupiam sie juz na rozmowie bo mysli NA SZCZESCIE nie mam juz

przez Sorrow 12 maja 2008, 23:20
julie napisał(a):ale w większości człek tylko patrzy jak dorabiać się na garbie innego...

Taaa...
I mają czelność uzasadniać to "sytuacją na rynku pracy". Zabić ich wszystkich.

julie napisał(a):dziś w radiu mówili, że skazali czy jakąś karę wlepili szefostwu biedronki, taka stara sprawa a tu okazuje się, że mimo szumu i walki pracowników o prawa-> "guru" nadal ich wykorzystują :evil:

Powinni gościa za to wypatroszyć. Tak dla przykładu.

Sortuj wg