nerwowosc

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

nerwowosc

przez azaroth114 06 maja 2008, 17:59
Witam
Jestem tu nowy i chcialem napisac o moim problemie.
Od jakis 4 lat jestem strasznie nerwowy szczególnie jak mi cos sie nie uda grajac w gre albo jak jestem na zakupach w markecie i dziewczyna przebiera w perfumach ze spokojem a mnie dosłownie szlak jasny trafia ze nie moge wyrobic i musze wyjsc ze sklepu Wtedy az caly sie trzese z nerwów zaciskam szczeki matka mi mówi ze mam nerwice .!! co o tym sadzicie ??:((

Re: nerwowosc

przez grb1 11 maja 2008, 15:12
nie jestem ekspertem ale z mojego punktu widzenia to jeszcze nie nerwica tylko sposób jaki reagujesz na denerwujące Cię rzeczy, a to oczywiste że każdy z nas tak reaguje niestety. Nie potrzebnie się niepokoisz bo jak zaczniesz nad tym intensywnie myśleć a to może doprowadzić do jakiegoś zaburzenia, więc nie zastanawiaj się nad tym.

przez azaroth114 11 maja 2008, 17:34
Nie no to juz zaczyna mnie denerwowac co jakis czas musze skubac spodnie w taki sposób zebym slyszal dzwiek tego skubania nawet piszac to teraz musze oderwac sie od klawiatóury zeby to zrobic, Wącham reke zeby wyczuc odpowiedni zapach nawet jak jade samochodem musze to zrobic to samo mam z poduszkami musze wachac i caly czas mam jakies głupie wyobrazenia juz niewiem co sie dzieje zemna z kad to sie bierze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez grb1 12 maja 2008, 07:29
a to zmienia postać rzeczy, a to bardzo Ci przeszkadza, bo jeśli tak no porozmawiaj najlepiej z psychiatra on Ci powie czy to choroba czy nie

Sortuj wg