Co zamiast leków na nerwice natręctw ???

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Co zamiast leków na nerwice natręctw ???

przez DP 01 maja 2008, 15:10
Witam. Choruje na nerwice natręctw około 10lat...lecze sie farmakologicznie od około 3lat. Prosze mi powiedziec czy moge brac zamiast lekow na nn jakies zioła bądź tym pdobne mikstury?...obecnie biore Anafranil SR...po wszystkich lekach jakie bralem...mam 1 głowny efekt uboczny a mianowicie brak erekcji. Przeszkadza to mi i mojej dziewczynie...prosze o POMOC. Tylko nie piszcie to zmien lek na inny bo brałem juz chyba 12 róznych (Zoloft, Seroxat, Bioxetin, Fluoxetin itd.) i po każdym występuje ten skutek uboczny, poza tym branie lekow przez 30lat np napewno niszczy wątrobę w znacznym stopniu prawda?
DP

przez jaaa 01 maja 2008, 15:22
a na terapie chodziles? nie znam ziol na NN
moze najlpeiej je odstaw i sam walcz z nimi
ja odstawilam po pol roku brania i mysli mnie juz nie mecza

przez Mafju88 03 maja 2008, 00:42
Witam. Choruje na nerwice natręctw około 10lat...lecze sie farmakologicznie od około 3lat. Prosze mi powiedziec czy moge brac zamiast lekow na nn jakies zioła bądź tym pdobne mikstury?...obecnie biore Anafranil SR...po wszystkich lekach jakie bralem...mam 1 głowny efekt uboczny a mianowicie brak erekcji. Przeszkadza to mi i mojej dziewczynie...prosze o POMOC. Tylko nie piszcie to zmien lek na inny bo brałem juz chyba 12 róznych (Zoloft, Seroxat, Bioxetin, Fluoxetin itd.) i po każdym występuje ten skutek uboczny, poza tym branie lekow przez 30lat np napewno niszczy wątrobę w znacznym stopniu prawda?

terapia terapia i jeszcze raz terapia bo leki nie lecza choroby tylko objawy ;) a jesli myslisz ze to malo daje to powiem Ci tyle... jak terapia dziala to czasem czujemy sie gorzej niz w chorobie ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg