Cięzko mi sie uczyć ,czytać...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Cięzko mi sie uczyć ,czytać...

przez Zmęczona 25 kwi 2008, 23:13
Cieżko mi sie uczyć ,czytać ,koncentrować ,mam co chwile te natrente mysli... ktore przerywają mi nauke i jedną strone czytam przez ''poł godziny ''..a matura tuż tuż ... : (

przez keram 25 kwi 2008, 23:49
heh no to faktycznie jest nieprzyjemne, tez tak miałem, czytanie bez zrozuminia i a czasami to nawet brak czytania tylko zamiar:p ciezko jakos mysli poskladac i sie skoncentrowc
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez piterus 28 kwi 2008, 23:28
Zmęczona mam to samo. nie wiem w czym problem.znaczy chyba wiuem- nerwica. ale mam tez inne diagnozy. widzisz ja mam tak: 10 egzaminow (maj,czerwiec) napisac prace magisterska, obronic sie w czerwcu-lipcu, zdac poprawke z egzaminu dodatkowego za ktory zaplacilem i nie musialem wcale go zdawac(na Asystenta jakosci)poprawkja 28.06, no od czerwca zaczynam nowa prace w firmie miedzynarodowej.Super boi praca w moim zawodzie. I ja sie w ogole nie ucze!!! nie moge sie skoncentrowac, skupic,cokolwiek!! od 10-11 dni jem seroxat. ale gdyby nie moja dziewczyna to bym juz totalnie nic nie robil. ona mnie jkos pcha.ale po 1 powiedziala juz dosc,a po 2 ma nowe zajecia i nie ma zywcem czasu zeby mi pomagac. A ja wiem ze mam straszne cisnienie-musze sie nauczyc, i nic nie robie. a wiem ze moge i ze sie da
coś JEST nie tak...czy nie??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez admano 03 maja 2008, 10:43
Może mógłby mi ktoś doradzić co zrobić w czasie matury/np z angielskiego - ze słuchania, aby nie zdarzyło mnie się iż się wyłączę/ z niedawno odkrytą (dzięki temu forum) nerwicą (objawy takie jak powyżej). Niestety nie ma juz czasu(matury od poniedziałku) na wizytę u psychologa czy innych psycho... magicznych tabletek pewnie też niema na świecie... z tego co tu poczytałem są tyko takie które zamulają przez tydzień a potem jest już lepiej (a aż tyle czasu niemam niestety:/)
pozrdrawiam i dzięki za odpowiedzi

przez mała defetystka 03 maja 2008, 11:19
Masz jeszcze pare dni - proponuuje, żebyś postarał sie posłuchać jakis "słuchanek" z angielskiego; może masz jakieś płyty ze szkoły i pytania do nich?
Wiesz to pomoże oswoić się jeszcze troszkę z językiem. Na pewno nie zaszkodzi:)
Jeśli takowych płyt nie masz, to pooglądaj jakieś bajki lub filmy po angielsku na przykład na necie.
Najważniejsze to nie wpadać w panikę, tekstów słuchacie dwa razy więc jeśli zdarzy Ci się wyłączyć zawsze możesz to nadrobić;.
Przed puszczeniem tekstów weź trzy głębokie wdechy i postaraj się nie myśleć o niczym innym, o zadn ych problemach.

Powodzenia <kopie na szczęście>
napisz jak Ci poszło:)

Sortuj wg