Czy w depresji też mogą występowąc natręctwa?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czy w depresji też mogą występowąc natręctwa?

przez potegapodswiadomosci 19 kwi 2008, 12:56
No i jak rozróżnić depresje od nerwicy?Czemu tak jest, że jak wstaje rano, nie mam humory, dopiero wieczorem mi wraca.można miec depresje razem z nerwicą?lub miec depresje z objawami nerwicowymi.
glownie chodzi mi o natręctwa myślowe, czy wystepują tez w depresji, bo moze ja mam tak naprawde depresje..tym bardziej, ze za chwile sytuacja w moim życiu się zmieni..urodzę dziecko..może to być depresja okołoporodowa...przeciez
Nasze WIELKIE JA(czyli mi prawdziwi), jest silniejsze niż nasze Małe Ja(czyli, nasze lęki i nerwice) i ciągle w to wierze!!
Dzieki trudnym doświadczeniom stajemy się silniejsi!

przez Alexandra 19 kwi 2008, 14:02
Można, jak najbardziej miec depresję i natrętne myśli. Ja tak miałam. Rano bez humoru, w ciągu dnia też, a wieczorem tryskalam energią , humorem i dobrym samopoczuciem
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez archetyp 19 kwi 2008, 14:47
a możliwe są w depresji odwrotne odwrotne stany emocjonalne, tzn. rano w miarę dobrze, a wieczorem porażka?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez whisper 19 kwi 2008, 16:40
archetyp, jasne że tak. To w jakiej kolejności występują nie ma dużego znaczenia, liczy się to, że występuje duża zmienność i wahania nastrojów w ciągu dnia.
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez vesna84 24 kwi 2008, 11:52
to zupełnie normalne. ja mam depresje i nerwice...rano też czuje sie fatalnie, mam skurcze żołądka, ogarnia mnie dziwny lęk i niepokój.poprawia mi sie dopiero wieczorem...nie wspomne już o natrętnych myślach..te to juz mnie prześladują.. :/
i niech zawsze hip-hop jak kawa na nogi mnie stawia:)

Re: Czy w depresji też mogą występowąc natręctwa?

przez Halina65 24 kwi 2008, 20:13
potegapodswiadomosci napisał(a):No i jak rozróżnić depresje od nerwicy?Czemu tak jest, że jak wstaje rano, nie mam humory, dopiero wieczorem mi wraca.można miec depresje razem z nerwicą?lub miec depresje z objawami nerwicowymi.
glownie chodzi mi o natręctwa myślowe, czy wystepują tez w depresji, bo moze ja mam tak naprawde depresje..tym bardziej, ze za chwile sytuacja w moim życiu się zmieni..urodzę dziecko..może to być depresja okołoporodowa...przeciez

Podobno moze, jak masz duzo lekow. Nie wiem na pewno, ale pamietam ze cos czytalam

Sortuj wg