myśli zdrowego a chorego?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

myśli zdrowego a chorego?

przez songo 11 kwi 2008, 18:34
witam!
chciałbym dowiedzieć się wszystko jak myśli chory człowiek na nerwicę natręctw i nerwicę lękową a zdrowy jak myśli i nie tylko jak przeżywa emocje jak spostrzega świat itd. wiem,że to zależy od człowieka,ale napewno między chorym a zdrowym jest jakaś różnica.pozdro.
Dragon Ball

przez mariusz123567 11 kwi 2008, 19:22
ostatnio tez sie zastanawialem jak to bylo jak myslalem inaczej ;D fakt faktem ze od 2 klasy gimnazjem choruje

przez songo 11 kwi 2008, 19:29
a jak myslałeś bardzo jestem ciekaw ,chciałbym z tobą pogadać, jest to bardzo ,ale bardzo dla mnie ważne ,ale ze względu,że nie mam dużo czasu bo to komp mojej siostry, więc może napiszesz ile możesz, czyli to co w temacie napisałem i coś od siebie czego nie napisałem,i może kiedy będę miał wolną chwilę to dam ci na pw znać i opowiesz coś więcej o sobie.pozdro ziomuś!!
Dragon Ball

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mariusz123567 11 kwi 2008, 20:03
wiesz to jest tak ze siedze sobie i mysle o tym ze ide do qmpla (mimo ze normalnie bm nie wyobrazal sobie tego jak ide). No dobra pomijajac ten fakt ide do qmpla i nagle wlacza mi sie natretna mysl i mysle sobie /cenzura/... co jest do cholery, nagle przechodzi ale tylko wtedy jak z tym nie walcze i nie przejmuje tym i mowie "no spoko". WIadomo, ze to co mi natrectwa pokazuja to nie zrobie. Tak samo jest z lekiem tylko ze lek paralizuje ... czasami juz nie wiadomo skad on sie bierze, raz jest raz nie ma.... i moge sobie caly czas uswiadamiac ze jestem normalny a i tak natrectwa nie odchodza...

przez songo 11 kwi 2008, 20:20
no dobra dzięki ci bardzo,a teraz może powiesz jak było jak byłeś normalny bo tak napisałeś w poście ,że kiedyś byłeś.pozdro.
Dragon Ball

przez mariusz123567 11 kwi 2008, 21:23
Wiesz juz w 2 klasie gimnazjum czesto myslalem nad smiercia itp, balem sie jej, serce mnie bolalo itp itd. Mialem wtedy myslenie raczej normalne, choc natretne. Zasypialem i balem sie ze sie nie obudze :) Przyspieszone bicie serca itp. Mam rade, jesli nie masz zadnych natrectw itp , NIE CZYTAJ TEGO FORUM.sie naczytrasz ludzkich problemow i pozniej bedziesz sobie wkrecal ze to Cie zlapie. eh

przez Mafju88 11 kwi 2008, 23:45
każdy czlowiek mysli inaczej i tylko indywidualnie mozna spostrzegac jak sie myslalo wczesniej... bo to nie tylko to o czym myslimy ale tez jak myslimy (np. niektorzy mowia tak jakby do siebie, niektorzy tak jakby do kogos, niektorzy i to i to itd.... ) kazdy ma inne patrzenie na swiat
I'll be where the eagles flying higher and higher

Sortuj wg