nasilenie?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

nasilenie?

przez Mafju88 16 mar 2008, 10:51
Prosze o pomoc bo juz nie moge. Moje mysli ostatnio sa coraz bardziej realne. Strasznie zle sie czuj e i boje sie ze komus cos zrobie... rano wstaje zmeczony i mialem dzisiaj mysl taka moja.. sama os siebie a nie natrectwa... "jakbym byl idiota to bym mial zzyletke i postraszyl dziewczyny w pracy np .przejechalbym zyletka po scianie i powiedzial "co ku...a "" i uciekl ze smiechem... przeciez to juz jest tragedia. Podobno nigdy nic nikomu nie zrobil jak mial nerwice a ja naprawde juz w to watpie... nie moge juz o tym myslec nie moge sie uczyc pracowac... doslownie jestem kaleka :(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:00 am ]
naprawde czuje sie jakbym mial isc i to zrobic... bo jakbym nie mial innego wyjscia a kto mi karze? za co i po co? nierozumiem

przez From_NewYork 16 mar 2008, 12:34
Mam podobne mysli ostatnio pilem pare dni bo jestem alkoholikiem i mam nn Nie bylo mnie przez pare dni w domu nie bralem leków tylko pilem teraz boje sie ze cos komos zrobilem bylem z kolega i mowil mi ze nic sie nie stało ale nadal mam leki.Od 2 dni nie pije nic zapisuje sie do klubu aa i do psychoterapety mam zamiar teraz studjowac mysle ze wszystko bedzie dobrze ale wciaz mam te leki i to nie pierwszy raz juz po piciu wystepowaly juz takie identyczne ciagle zadeje sobie pytana jezu a jak kogos zabilem alebo pobilem i wsadza mnie do wiezienie.Zyje w ciaglemy leku.pozdrawiam
Szlachetne zdrowie nikt sie nie dowie jako smakujesz aż sie zepsujesz

przez grb1 21 mar 2008, 15:57
witam w klubie... ja mam to samo... nie poddawajcie sie tylko z nia walczcie.. pzdr dla wszystkich

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 22 mar 2008, 00:03
a ja bym powiedziala nie walczcie tylko olewajcie ;) latwiej sie pozbyc wtedy tego gowna

przez grb1 22 mar 2008, 15:36
mówisz może to dlatego coraz bardziej je mam

Sortuj wg