Serial Marina

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Serial Marina

przez Marlena ateistka 18 lut 2008, 21:11
Wyleczyłam nerwice na tle religijnym, egzystencjalnym.Tylko od 2 dni mam problem oglądam latynoski serial Marina, w którym obecnie główna bohaterka trafia do więzienia i tam jest szykanowana przez szefowa strażniczek i współwięźniarki. Mój problem polega na tym że bardzo to przezywam że ona jest w więzieniu,właściwie cały czas myślę o niej i mi jej żal. I myślę o niej całymi dniami wbrew mojej woli :( wyobrażam sobie siebie w jej sytuacji, nie mogę się uczyć tylko mysle o tym Nie wiem czy przestać oglądać ten serial czy nie. POMOcy!!

przez depresyjny86 21 lut 2008, 01:49
Pamiętaj że Marina to postać fikcyjna i w realu napewno ma się świetnie

I za role w serialu dostała mase kasy ;)
główna bohaterka niedługo wyjdzie z tego więzienia ;)<musi przecież wyjsć>
Też mialem takie cos ze przeżywałem sytuacje bohaterów z seriali i to chyba bylo natręctwo bo caly czas myślalem "co on/ona zrobi w tej sytuacji"...zresztą wtedy mialem bardzo silne natręctwa rożnego rodzaju,ale zacząłem brać wtedy inny lek i od razu zniknely te serialowe natręctwa,natomiast reszta natręctw osłabila się<teraz też mam natręctwa ale w mniejszym natężeniu>
:)

przez Marlena ateistka 21 lut 2008, 10:01
Nawet w nocy śnił mi sie karcer w którym siedzi marina że ja tam siedziałam i nie mogłam złapać powietrza. Ale w piątek marina wyjdzie z karceru :D a w 130 odcinku z więzienia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg