Wf i studia

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Wf i studia

przez Beatrycze 18 lut 2008, 00:34
Cierpię na straszliwy lęk przed wfem i ogółem uprawianiem sportów z innymi osobami (te spocone [czyt. brudne] osoby, latające piłki (czy też inne przedmioty;)) które mnie przerażają, kontakt fizyczny z , że tak powiem, mało znanymi ludzmi) Do tej pory w liceum nie było problemu ze zwolnieniem, ale czy na studiach nadal tak będzie? Bardzo mnie to trapi (nie mogę spokojnie myśleć o jakichkolwiek studiach) Bardzo bym prosiła o odpowiedź.

przez Fukit 21 lut 2008, 04:21
I czego się boisz potu? I co zabije Cię ten pot?? Daj sobie spokój, a z tego co się nie orientuję to na w-f np. matma, polak, biola nie m w-f, w-f to jest na awf i w wojsku.

Idź pobiegaj, spoć się.
"Shadow on The Sun"

przez scrat 21 lut 2008, 05:14
Jesteś dorosła, chodzić na WF nie musisz, przynajmniej u mnie na prywatnych tak było. Inne pytanie, czy unikanie sytuacji, która wywołuje twój strach, lęk, zamiast się skonfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością, wyjdzie ci na dobre, moim zdaniem nie...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez A. 21 lut 2008, 17:56
---
Ostatnio edytowano 02 mar 2008, 19:29 przez A., łącznie edytowano 1 raz
A.

Re: Wf i studia

przez nanom1 21 lut 2008, 18:11
Beatrycze napisał(a):Cierpię na straszliwy lęk przed wfem i ogółem uprawianiem sportów z innymi osobami (te spocone [czyt. brudne] osoby, latające piłki (czy też inne przedmioty;)) które mnie przerażają, kontakt fizyczny z , że tak powiem, mało znanymi ludzmi) Do tej pory w liceum nie było problemu ze zwolnieniem, ale czy na studiach nadal tak będzie? Bardzo mnie to trapi (nie mogę spokojnie myśleć o jakichkolwiek studiach) Bardzo bym prosiła o odpowiedź.

Nie wiem jak jest teraz ,ale wcześniej była możliwośc wyboru rodzaj tzw. wf-u na Uniwerku w Zielonej.Ja miałem pływanie inni jazdę konną.(może to cie poratuje -wybór innych zajęć)

Sortuj wg