chcesz pogadac ? zapytac o cos co Ci nie daje spokoju? PISZ!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez tomal 09 lut 2008, 18:21
Ja juz poprostu nie mogę...pierdzielę tą całą nerwicą,c zy tam coś co mi jest...

U mnie to już jest taka faza, ze jest kilka dni spokoju, który sam sobie mogę zafundować, to nagle, wystarczy jakieś małe potknięcie, dostaje takiego lęku, normalnie skóra na twarzy aż mi cierpnie, to jest okropne...ja już nie weim od czego to mam, na jakim tle i itp.

Normalnie już płakac mi się chce...bezsilnośc :(

I najgorsze to jeszcze jest, ze jak kłade się spać i zamykam oczy to coś mi się wyobraża, np. że jestem gdzieś wśród ludzi...czasem to już jest tak realne, ale gdy otworzę oczy to jest normalnie...:(

Oczywiście, gdy nie chce myśleć i zignorować ten lęk, to jest jeszcze gorzej...

przez dunkan 12 lut 2008, 21:29
tomal z tego sie wychodzi!!!!!!!!! moze idz do lekarza jak juz nie umiesz sam sobie poradzic da Ci leki i to pomoze!

Re: chcesz pogadac ? zapytac o cos co Ci nie daje spokoju? PISZ!

przez BIOtinka 15 cze 2008, 22:28
Dunkan

moglabym z toba na gg porozmawiac?
chcialabym miec taka osobe ktora by mi pomogla rozmawiajac ze mna.Nie boj sie nie bede cie az napastowac, zebys ze mna musial rozmawiac, tylko tak pogadac jak bedziesz mial czas i chec.

Jezeli sie zgadzasz to prosze daj mi twoj nr gg

pozdrawiam wszytskich twardzieli
Niech zyje nadzieja !!!!!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: chcesz pogadac ? zapytac o cos co Ci nie daje spokoju? PISZ!

przez DariaUK 21 cze 2008, 23:10
czesc wszystkim,moje objawy zaczely sie tyd temu-z niczego zaczely sie dziwne rzeczy-kompletne wyczerpanie,w jednym momencie uczucie ze bede wymiotowac albo zemdleje,potem atak cztero godz.jakbym byla w innym swiecie-po dragach-kompletnie nie czulam swojego ciala-potem zaczelam sie trzasc,tracic czucie w rekach etc,to bylo w czw od tego czasu czuje dretwienie skory na glowie,skora na calym ciele swedzi mnie ,czerwone plamy-ku...mnie bierze ale do wczoraj bylam pewna ze mam raka ale naczytalam sie w neciec i teraz ciesze sie ze to jednak nerwica moze byc-niech tylko swedzenie przejdzie i moge z tym zyc..a pytanie mam czy nerwica moze sie tylko tym objawiac?zawsze myslalam,ze trzeba miec glupie mysli zalamanie depresje etc a u mnie wzielo sie to ze stresow-mocnych ale nie zalamujacych mnie czy tak moze byc?ps.wiem,ze pewnie 500razy ktos o cos takiego pytal-czytalam poprzednie posty objaw itp ale zawsze osoby mowily takze o lekach natrectwach itd a u mnie tylko fizyczne objawy sa...

Sortuj wg