chcesz pogadac ? zapytac o cos co Ci nie daje spokoju? PISZ!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

chcesz pogadac ? zapytac o cos co Ci nie daje spokoju? PISZ!

przez dunkan 27 sty 2008, 22:59
tak jak w temacie postaram sie odpowiadac na temat NN ktore (odpukac) prawie mnie zostawily w spokoju:) jak tylko bede mogl bede sie staral pomoc ,jak ktos chce to nawet na gg mozemy porozmawiac tylko wystarczy mi napisac wiadomosc prywatna. pozdrawim

NN TO (...) ale SĄ GORSZE

JAK SIE UPEWNIASZ TO TAK JAKBYS DOSTAŁ W RYJ!

przez Zmęczona 28 sty 2008, 23:20
hej ,ja sie chcialam zapytac co Ci bardziej pomoglo leki czy terapia ?Czy w ogole stosowales to albo to ? bo ja jak narazie nic nie stosuje.. staram sie walczyć za pomocą silnej woli

przez dunkan 29 sty 2008, 00:36
leki mi bardzo pomogły (seronil) teraz jeszcze na wszelki wypadek chodze na
psychoterapie .wazne jest aby nie myslec o tej chorobie tylko zajac sie czyms znalezc jakies hobby.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Odoaker 29 sty 2008, 16:59
To ja załatwie dwie sprawy za jednym zamachem ;-)
A jak to się u ciebie objawiało? Ja nie wiem, czy przy mojej mani symetrii cokolwiek pomoże. Niby nic, ale daje w kość. Dzisiaj ktoś w szkole zuważył, że dotykam w dziwny sposób kartki. Dotknął ją też i ... I się wydało, bo nie mogłem zapanować nad swoim odruchem dotknięcia w tym samym miejscu, tym samym palcem co kolega i palcem drugiej ręki w punkcie symetrycznym do tego dotkniętego względem środka kartki :oops:

przez dunkan 29 sty 2008, 17:26
przy mani symetri leeczenie tez pomaga bo to jest jedno z natrectw.ja mialem tak ze dziesciec razy dotykalem noz a kuchni bo musial lezec dokladnie w takim a nie innym miescju aby nie spadl i np kogos nie zabil.tak samo mialem z innymi przedmiotami nawet ukladalem dokladnie pilota do telewizora na stole .to jest normalne w NN wiec nie masz sie czym martwic tylko wziasc za siebie i leczyc sie bo z tego mozna wyjsc i kazdy da rade

przez Odoaker 29 sty 2008, 19:46
ojeja, to współczuję. A długo trwało leczenie?
Ja przykładam mniejszą wagę do miejsc przedmiotów. Właściwie to tylko czasami musiałem poukładać książki gdy byłem w bibliotece szkolnej. Według rozmiarów. Udało mi się uniknąć gniewu bibliotekarki poprzez "cichą ucieczkę" (swoją drogą, to się nadaje do tematu: "Pośmiejmy się z siebie" :lol: ).
Bardziej przykładam wagę do moich osobistych odczuć. Czyli poczuję coś na prawo, musi być i na lewo. Często jak spojrzę się kątem oka, to muszę potem drugim kątem. Nie raz zdarzyło mi się spojrzeć nie w środek jakiegoś punktu. Trochę dziwnie wyglądało jak usiłowałem znaleźć środek symetrii torebki obcej pani w kościele, a następnie intesnywnie się w niego patrzeć, żeby odwołać niedoskonałość :lol:
Ale wracając do tematu:
Długo trwało leczenie?

przez dunkan 29 sty 2008, 23:32
trwa juz od kilku lat z przerwami (niepotrzebne i bardzo nie korzystnie wplywaja) mozna powiedziec ze tereaz ciagle lecze sie od 6 miesiecy lekami i teraz jak juz jest dobrze to zaczalem psychoterapie

przez jaaa 30 sty 2008, 01:29
jak odroznic mysl natretna ze jest sie les od nie?
mam problemy w nawiazywaniu kontaktu z facetami odtracam ich kiedys sie zbliza dosc do mnie i chc aczegos wiecej niz przyjazn bo sobie w pewnym momencie zycia uswiadomilam ze jestem les

nie maialm zadnych kontaktow z kobietami- nigdy nie calowalam sie z nia ,a z facetami ... ale wciaz pewna nie jestem ....

przez Mafju88 30 sty 2008, 03:42
anand22 duzo osob z nerwica ma klopoty natury orientacji seksualnej. Mialem kiedys bardzo duzy pociag do kobiet a teraz czasami go nie odczuwam i wiem ze to przez moje klopoty nerwicowo seksualne. Nie wyciagaj tak pochopnych wnioskow skoro to moze byc klopot kogos i jest uwarunkowany w psychice. Poprostu watpliwosci do tego nerwica i klopot gotowy. Dodatkowo nie napisales nic co wskazywaloby na to na ze jest heteo a moze wlasnie jest?:> taki wnioski pisac komus kto na nerwice:/ wiesz co sam/sama sie przebadaj potem innym doradzaj bo mozesz wiecej namieszac jak pomoc;]

Jaaa znasz moje zdanie na ten temat. Jestes Heteroseksualna.
Skoro calowanie sprawialo przyjemnosc a glupie watpliwosci zaczely pieprzyc wszystko wiec odp. prosta ;) 3maj sie
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez celineczka3 30 sty 2008, 12:46
Ja też miałam watpliwości co do swojej orientacji ale w koncu puscilam swoje emocje i co sie okazało >>szaleje za facetami a kobiety w ogóle mnie nie pociągają. To wszystko było przez lęk a im bardziej sie do niego zbliżałam tym bardziej on znikał i czułam ze naprawdę jestem normalna. Także w pełni zgadzam sie z Mafju88 :D:D
celineczka3

przez jaaa 30 sty 2008, 13:10
a ja mysle ze jestem aseksualna,patrze na kobiety nie podniecaja mnie,faceci tez chyba nie

sprawialo mi przyjemnosc - czulam dreszczyk lecacy po ciele podczas pocalunkow w szyje jego

ale i tak czuje sie zimna suka w kontaktach z facetem chyba jednak zostana sama do konca zycia przez to :roll:

przez Odoaker 30 sty 2008, 16:36
Trochę mnie pociwszyliście, ponieważ ja też nie jestem pewny swej orientacji... Ale to chyba dlatego, że przed kobietami czuję... strach. Jedna dziewczyna kiedyś bardzo boleśnie mnie skrzywdziła na tle psychicznym. To było bardziej pastwienie się nad moją psychiką i ciągłe tortury umysłowe... I od tamtej pory jestem zupełnie inny. Tak wydaje mi się, że od tego momentu mogę mieć swoje "widzimisie", jak lubię nazywać manię symetrii.

przez dunkan 30 sty 2008, 17:43
wszyscy jestsmy normalni!!!!!!!! to wszystko przez nerwice!!!!!!

DAMY RADE!!!

Sortuj wg