Natręctwa Religijne

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Natręctwa Religijne

przez Roberrrto 28 sie 2010, 12:22
tomy 1939, czy możesz mi wytłumaczyć, czemu te 2 ostatnie cytaty przypisane są mojej skromnej osobie, skoro JA TEGO NIE NAPISAŁEM???
Roberrrto

przez brokenwing 28 sie 2010, 12:39
Roberrrto napisał(a):O matko... :shock:

lepiej bym tego nie ujął
brokenwing

przez kris1966 28 sie 2010, 14:13
Ludzie,zobaczcie co ten facet tommy1939 robi! Wziął cytat z Nortta z 27.08 z godz 2.02 i przypisał go mnie!(post dzisiejszy)
Człowieku,ty sam wystawiasz tym świadectwo o sobie.
Miejcie dystans do tego gościa,nawet nie komentujcie go.
Hej,przybyszu,uważaj!,to forum jest tendencyjne,jeżeli masz inne poglądy niż moderatorzy,to lepiej zjeżdżaj stąd!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Roberrrto 28 sie 2010, 14:16
Czyli nie tylko mnie tak urządził? Niezły koleś
Roberrrto

przez tomy 1939 28 sie 2010, 14:57
To był błąd w sztuce,nie zamierzony
I'm Sorry :uklon: .

przez RafQ 28 sie 2010, 15:58
Ale jazda! :mrgreen:

Widze,że kris ma dość zdrowe podejście do tematu.

Natomiast Twoich wypowiedzi tomy nie warto nawet komentować.Swoim komentarzem pokazałeś tylko poziom,jaki prezentujesz.
RafQ

przez kochanie 28 sie 2010, 16:35
RafQ napisał(a):Nortt dobrze prawi :brawo: .

Czy kocham katolickiego Boga stworzonego przez człowieka na swoje podobieństwo?Zdecydowanie nie.

Nie martw się Pan Bóg i tak Ciebie kocha zagubiony baranku ;))

[Dodane po edycji:]

Nortt mam pytanie: czy wierzysz, że istnieje diabeł??

przez RafQ 28 sie 2010, 18:01
:twisted:
RafQ

przez tomy 1939 28 sie 2010, 21:03
Widzę że lepiej było wyszukać błąd,zamiast odpowiedzieć na moje ostatnie pytanie,gdzie podałem przykłady nietolerancji,no ale jak brakuje argumentów to tak się postępuje. :brawo:

http://www.youtube.com/watch?v=ypF-DlKo ... re=related :mrgreen: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=jSzX6_wi ... re=related

przez RafQ 29 sie 2010, 05:43
Przecież powiedziałem,że nie toleruje fanatyzmu religijnego,wpier..lania się kościoła w polityke oraz robienia z wiary biznesu.
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem człowieku?
Ty za to zarzekasz się,że jesteś dobrym,głęboko wierzącym i praktykującym chrześcijaninem a za chwile piszesz jakieś chore teksty o Żydach.
Kto jeszcze według Ciebie był lub jest Żydem?Hitler,Stalin (Lenina już wymieniłeś) czy może współcześni przywódcy naszego,bądź innych krajów?
Ten tekst o TVN...przyznaj się,Twój guru - ojciec dyrektor Cie tu do nas przysłał? :twisted:

Jeżeli tymi linkami,co podałeś chciałeś oznajmić,że słuchasz hip-hopu,to chyba pomyliłeś tematy (temat o muzyce jest w innym dziale).
RafQ

przez brokenwing 29 sie 2010, 09:54
kris1966 napisał(a):Ludzie,zobaczcie co ten facet tommy1939 robi! Wziął cytat z Nortta z 27.08 z godz 2.02 i przypisał go mnie!(post dzisiejszy)
Człowieku,ty sam wystawiasz tym świadectwo o sobie.
Miejcie dystans do tego gościa,nawet nie komentujcie go.

Co się przejmujesz on ma tak zawężony światopogląd ,wszystko filtruje nienawiścią do izraelitów .
A ogólnie wiadomo ,że skrajni antysemici ( inni fobowie tez) nie zwracają uwagi na szczegóły ,tylko podniecają się własna nienawiścią .
brokenwing

przez tomy 1939 29 sie 2010, 13:32
I widzisz znowu dałeś pokaz hipokryzji,sam wrzucasz linki z jakiegoś tam forum motoryzacyjnego czy nawet MMA,a mnie ganisz za to że coś tam wrzuciłem w jednorazowym wydaniu.Pierwsza piosenka jest specjalną dedykacją z mojej strony,skierowaną dla ciebie. :angel:

przez Roberrrto 29 sie 2010, 13:48
Te linki to on ma w podpisie, jeśli nie zauważyłeś...
Roberrrto

przez kris1966 30 sie 2010, 00:12
Tommy1939,nie da się ukryć,że nie zależy Ci na pozytywnych relacjach z ludżmi(tu na forum i pewnie wszędzie),skoro ze złości za moje "Rydzykowo" i od Roberrrto":"o matko... :shock: " wymyśliłeś na nas te intrygi z nie naszymi cytatami.I nie ściemniaj już dalej chłopie!
Wielu ludzi tutaj,w różny sposób,boryka się z problemem odrzucenia i nawet niechęci innych do siebie,ale próba załatania-zatuszowania tego własnego problemu,przez wynalezienie NACJI RZEKOMO BARDZIEJ ZNIENAWIDZONEJ W ŚWIECIE niż ty,to bardzo marny patent.
Na ile Żydzi są nienawidzeni a na ile nie,tego nie wie nikt.I nic Ci nie pomoże twoja cegiełka w kreowanie tej rzeczywistości,więc nas tu nie przekonuj.Każdy człowiek z taką postawą nie mówi nic o Żydach,mówi wszystko o sobie!
A co do Słowa Bożego,na które się powoływałeś,a weż Ty i wczytaj się w nie jako SKIEROWANE TU I TERAZ TYLKO I WYŁĄCZNIE DO CIEBIE.Może wreszcie usłyszysz,że Bóg przemawia do nas językiem MIŁOŚCI i mamy się jej uczyć. MIŁOŚCI A NIE NIENAWIŚCI!Zastanów się nad tym.
Miałem nie komentować,ale skomentowałem.
Hej,przybyszu,uważaj!,to forum jest tendencyjne,jeżeli masz inne poglądy niż moderatorzy,to lepiej zjeżdżaj stąd!!!

Sortuj wg