Nowa Marlena ts

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Marlena ateistka 16 sty 2008, 15:20
Nie mogę tego ujawniać diagnozuje sie w sprawie zmiany płci. Ojciec nie akceptuje mama przeciętnie. Mam nadzeję że się ze mnie nie wyśmiewacie :( bo transseksualizm to dramat mojego życia to nie są żadne moje wymysły czy fanaberię. Ostatnio mam dziwne natręctwo żeby coś sobie zrobić np. skoczyc z okna nie wiem skąd to sie bierzę.

przez scrat 16 sty 2008, 18:26
Marlena ateistka napisał(a):Mam nadzeję że się ze mnie nie wyśmiewacie :(

Nie mogę mówić za wszystkich, ale ja się nie wyśmiewam. Jeżeli tak odebrałaś te pytania to przepraszam.

Ostatnio mam dziwne natręctwo żeby coś sobie zrobić np. skoczyc z okna nie wiem skąd to sie bierzę.

Może z nieakceptacji siebie? Pomyśl, że możesz zrobić to zawsze - a jest jeszcze przed tobą szansa, zmiana płci, będziesz Marleną z ciałem Marleny i będzie dobrze, zobaczysz.

A strach przed diabłem... Wytłumacz sobie to tak - zło jest wtedy, kiedy robimy krzywdę innym, kiedy ktoś przez nas cierpi. Żaden ksiądz tego nie zmieni.
Przyjaciel forum

przez ane23 16 sty 2008, 19:54
Marleno witaj ! ja takze jestem ciekawa jak to z Tobą jest, jak manifestujesz tą kobiecość, skąd to wiesz ? Widzisz mam nadzieję że się nie obrazisz, ale ja kiedyś miałam lęki, chyba zupelnie bezpodstawne, ze jestem właśnie ts, lesbijką, czy jakimś zboczeńcem. Nie chce Cię urazić, jestem po prostu ciekawa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ane23 16 sty 2008, 20:23
Nie, nie ja piszę że to ja się boję, to ja mam takie lęki. Dlatego zapytałam Marlenę jak to jest :)

przez scrat 16 sty 2008, 20:45
Myślę że tak samo, jak z lękami, nerwicowcami - nie-trans nie zrozumie transa. Wyobraź sobie, ane23, że jesteś tym kim jesteś, ale w ciele chłopaka... Ja będąc facetem bardzo źle bym się czuł w ciele kobiety...
Przyjaciel forum

przez ane23 16 sty 2008, 20:51
scrat napisał(a):Myślę że tak samo, jak z lękami, nerwicowcami - nie-trans nie zrozumie transa. Wyobraź sobie, ane23, że jesteś tym kim jesteś, ale w ciele chłopaka... Ja będąc facetem bardzo źle bym się czuł w ciele kobiety...

ja też w sumie nigdy nie wyobrażałam sobie siebie w ciele faceta, nie myślałam o tym, ale obawiam się że mogłoby się tak okazać - nagle. Bo skoro homoseksualiści nagle (bo w wieku 40kilku lat tochyba nagle) stwierdzają że są homo, to nagle można stwierdzić właściwie wszystko.

przez scrat 16 sty 2008, 20:53
To co innego, raczej sobie wmawiają, że są hetero, a potem dochodzą do wniosku, że siebie nie oszukają...
Przyjaciel forum

przez ane23 16 sty 2008, 20:56
scrat napisał(a):To co innego, raczej sobie wmawiają, że są hetero, a potem dochodzą do wniosku, że siebie nie oszukają...

czyli gdybym była homo, ts, czy jakimś pedofilem to bym o tym wiedziała ? ;)
no a moja wyobraźnia mi teraz płata figla, że skoro można sobie wmówić że się jest hetereo, to może ja sobie wmawiam, skąd mam wiedzieć czy nie jestem np. homo? może dobrze się maskuję... ech z tym cholerstwem (natręctwami) same problemy

przez scrat 16 sty 2008, 21:07
To jest ogromny problem dla człowieka. Niektórzy geje wmawiają sobie, że są hetero, zakładają rodziny, aż pewnego dnia budzą się i stwierdzają, że tak już dłużej nie mogą.
Przyjaciel forum

przez jaaa 16 sty 2008, 21:11
ane23
ja tez nie wiem czy jestem les czy sie nakrecam i zycie mi przez to przez palce ucieka bo nie jstem siebie pewna
terapeutka uwaza ze jestem hetero a ja wcia zmam watpliowosci

marlena witam na forum:)

przez ane23 16 sty 2008, 21:11
ane23 napisał(a):
scrat napisał(a):To co innego, raczej sobie wmawiają, że są hetero, a potem dochodzą do wniosku, że siebie nie oszukają...

no a moja wyobraźnia mi teraz płata figla, że skoro można sobie wmówić że się jest hetereo, to może ja sobie wmawiam, skąd mam wiedzieć czy nie jestem np. homo? może dobrze się maskuję... ech z tym cholerstwem (natręctwami) same problemy

a i jeszcze mam odwrotnie, zastanawiam się czy mozna wmówić sobie bycie np. homo czy jakąkolwiek postacią które wymienilam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:13 pm ]
jaaa napisał(a):ane23
ja tez nie wiem czy jestem les czy sie nakrecam i zycie mi przez to przez palce ucieka bo nie jstem siebie pewna

no to jesteśmy dwie, i o ile to mi niezbyt przeszkadza, a tyle myśli ze moge mieć skłonności sprawiają że boję się mieć dziecko mimo że bardzo tego pragnę.

czyli scrat, teoretycznie mogę sobie wmawiać że nie jestem homo a jestem. tak ?

przez Marlena ateistka 17 sty 2008, 17:38
Ani odczuwana psychicznie płec ani orientacja seksualna, nie ma nic wspólnego z natręctwami tak było u mnie. Sorry że tam mało pisze ale nie mama stałego łącza i chodze jednynie do kafejki stałę łącze będe mieć dopiero po feriach . Dzięki za wsparcie :D

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:40 pm ]
ane23 napisał(a):
ane23 napisał(a):

a i jeszcze mam odwrotnie, zastanawiam się czy mozna wmówić sobie bycie np. homo czy jakąkolwiek postacią które wymienilam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:13 pm ]
jaaa napisał(a):ane23

no to jesteśmy dwie, i o ile to mi niezbyt przeszkadza, a tyle myśli ze moge mieć skłonności sprawiają że boję się mieć dziecko mimo że bardzo tego pragnę.

czyli scrat, teoretycznie mogę sobie wmawiać że nie jestem homo a jestem. tak ?[/qu ZAlezy do kogo czujesz pociąg np ja też miałam myśli jestem satanistka i tak w kółko to wydaje mi się że ty jesteś hetero a to drugie to jest natręctwo wbrew twojej woli

przez ane23 17 sty 2008, 22:10
Marlena ateistka napisał(a):ZAlezy do kogo czujesz pociąg np ja też miałam myśli jestem satanistka i tak w kółko to wydaje mi się że ty jesteś hetero a to drugie to jest natręctwo wbrew twojej woli

czyli ze mysli o tym ze moge być homo czy ts są tylko natręctwami? A osoba mająca nn wciela swoje mysli w życie? słyszeliście o takim przypadku? bo moze tak sobie coś wmówie ze tak sie stanie? czasem boje sie ze przestane sie kontrolowac :(

przez jaaa 18 sty 2008, 00:12
ane23 ja nie wiem co powiedziec ,ja jakbym sobie juz wmowila ze jestem les przez to boje si espotkac z facetem ,boje sie zwiazac ze wyjdzie wtrakcie ze jestem les i co w tedy zraie go co mu powiem wtedy ...a wlasnie jest jeden na uwadze ktory chce sie spotkac

Sortuj wg