mieliście taki moment kiedy nic sie nie układało?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

mieliście taki moment kiedy nic sie nie układało?

przez Mafju88 05 sty 2008, 18:22
No to pytanie takie jak temat. Czy mieliscie taki moment kiedy nic sie nie ukladalo. Jezeli tak to jak sobie z tym poradziliscie? Moj przypadek jest taki ze teraz mam duzo nauki przed sesją, ubolewam po stracie dziewczyny, mam NN, i klopoty zdrowotne.... normlanie nie wiem co myslec i co robic...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:24 pm ]
wiem ze moze nie tylko ja jestem taki biedny i nie tylko ja mam klopoty ale chodzi mi w tym temacie o to jak sobie z tym poradzic i jak to ogarnąć bo to chyba troche za duzo jak na jednego czlowieka. Pozdrawiam

przez jaaa 05 sty 2008, 18:47
brac leki ;) pomagaja ,innych sposobom nie znam ,czas ? ale on nie zawsze na korzysc dziala czasami odwrotnie

a tak to robic to co sie lubi i starac sie myslec pozytywnie ;)

przez linka 05 sty 2008, 22:47
Miałam tak.....przez tydzień leżałam.......nie miałam siły wstać z łóżka, nie chciało mi się jeść, myć,myśleć, rozmawiać, drażniła mnie muzyka i telewizja...leżałam i patrzylam w sufit, przesypiałam całe dnie a w nocy bezsenność, nie widziałam sensu życia.
Mama zaciągnęła mnie do lekarza(chwała jej za to) a pan doktor przejżał moje wyniki i stwierdził nerwicę depresyjną(kręciło mi isę w głowie, miałam dreszcze i ciągle mnie mdliło).
Szybciutko zaczęłam brać leki, przyjechała do mnie siostra, później wrócił chłopak z zagranicy, w końcu wróciłam na uczelnię.
Miesiąc po tym zdarzeniu jest już w miarę ok.
Leki, leki, leki, Wsparcie bliskich osób i czas.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mafju88 06 sty 2008, 08:52
jaaa napisał(a):brac leki Wink

linka656 napisał(a):Leki, leki, leki, Wsparcie bliskich osób i czas.

kurde :D
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez linka 06 sty 2008, 11:50
Żebym nie wyszła na jakąś lekomankę ;)
Pewnie fajnie też pogadać z psychologiem, jakaś terapia.....ale ja nie miałam jeszcze okazji:-)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg