klucie ,bol serca?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez krig28 18 gru 2007, 17:05
moja nerwica trwa juz z 6 lat z małymi przerwami biore cały czas leki które mi kiedyś pomagały. Teraz brałem lexapro ale było dla minie za mocne czułem sie bardzo pobudzony tak jak bym wypił z piec redbuli wiec zmienili mi na cital wiem ze jest to samo ale w jest to słabsze ... Kiedys jak brałem cital to czułem sie dobrze po 1 miesiącu a teraz mimo ze biore z 5 miesiąc jest mala poprawa ale nie jest to stan dobry a nawet ostatnio mi sie nasila poniewaz juz prawie codzienie biore xanax, wiem ze jest to lekarstwo niebezpiczne ale mam wybór albo nie brac nic i sie meczyć, wypic ze 4 browarki wtedy sie dobrze czuje albo wziąść xanax...
Wiem ze alkochol nie jest wskazany przy braniu lekarstw i moja pani doktor była temu bardzo przeciwna, ale ja przy citalu wypiłem morze wódki i zapaści badz czegos takiego nigdy nie dostałem ...... Ponadto zapytałem sie dlaczego na drugi dzien po piciu mimo ze sie fatalnie czuje bo mam kaca to psychicznie bardzo dobrze nic mi nie kołata nie mam zadnych lęków itp rzeczy, to pani doktor odpowiedziała mi że alkochol jest najstarszym antydeprestantem znanym na świecie i doszedłem do wniosku że ma rację ...

Jak z tego nie wyjdę to czuje ze pozegnam sie z robotą ...... :cry:
Ps teraz też czuje jak mi pikawa szybko bije nawet nie chce mi sie mierzyć cisnienia

przez 1507 18 gru 2007, 22:20
pikawe opanowałem w miesiąc lekiem o nazwie miansemerck pół na noc potem cała brałe 4 m-ce
1507

przez krig28 20 gru 2007, 00:08
ja biorę doraznie promolan... Jak wezme całego proszka to chce mi sie puzniej bardzo spac bo cisnienie mi spada wiec dla mnie dawka optymalna to pół proszka.... Hmm... czy taka psychoterapia coś daje ? Jak długo chodzisz czy chodzisz prywatnie czy państwowo?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez luthien 27 gru 2007, 13:07
hmm... Ja nigdy nie czułam kłucia ani bólu. Niedawno przez jakiś czas miałam takie śmieszne uczucie jakby łopotania, tak jakby miała coś w klatce piersiowej i to się ruszało, a zwłaszcza przy głębszym oddechu. Takie uczucie jakby liść łopoczący na wietrze (śmieszne porównanie, ale nie umiem z niczym innym tego skojarzyć). Podejrzewam, że to było od silnego stresu, bo przeszło jak trochę wyluzowałam z przejmowaniem się studiami. Oczywiście u lekarza nie byłam, ale to u mnie normalne :-|
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

kłucie, ból

przez SEBASTIAN28 27 gru 2007, 16:55
Witam, tez nieraz mam takie objawy ale przeważnie samo mi to przechodzi, choc ostatnio pojawia sie coraz czesciej. A u was jak czesto sie to pojawia?? Pozdrawiam :-)
S28

przez 1507 27 gru 2007, 17:04
idź do lekarza niech cię zbada, na początku zawsze samo przechodzi i może minie na stałe ale wzystko zalezy od tego czy to zlejesz czy zaczniesz panikować na punkcie swojej osoby i ewentualnej choroby, więc jesli masz skłonności do hipohondrii (nie wiem czy tak to się pisze) to ić zbadaj się by mieć spokój
1507

przez luthien 27 gru 2007, 17:19
SEBASTIAN28 ja miałam to tylko raz, przez 3-4 dni, związane to było z okresem stresu na studiach. Więcej się nie powtórzyło.
Jeżeli u ciebie to się powtarza, to idź do lekarza.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

Kłucie, ból serca

przez SEBASTIAN28 27 gru 2007, 18:10
Hej, ja miewam takie bóle wtedy gdy jest jakis stres, ale ostatnio mam go duzo to tez sie to czesciej zdarza.! :-)
S28

przez jaaa 28 sty 2008, 15:40
a czy ktos z was ma artymie z powodu stresu? zauwazylam ostanio niemiarowe bicie serca ,przyspieszone przez chwile i normlane:(

przez 1507 28 sty 2008, 15:46
a wypadania płatka nie masz?
1507

przez Jovita 28 sty 2008, 19:03
tekla napisał(a):Dziś rano poczułam takie kłucie w piersi. Było kilka momentów, potem ból zaczął promieniować do prawej łopatki. W końcu ustąpił. Co to mogło być?

nerwobol serca !

jaaa napisał(a):a czy ktos z was ma artymie z powodu stresu? zauwazylam ostanio niemiarowe bicie serca ,przyspieszone przez chwile i normlane:(

normalka u mnie , ale ja mam wypadanie platka zastawki mitralnej czyli nerwice serca.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez jaaa 28 sty 2008, 20:06
1507 napisał(a):a wypadania płatka nie masz?

a jak sie to objawia?

przez 1507 28 sty 2008, 20:36
no właśnie arytmią
1507

przez jaaa 28 sty 2008, 20:52
ale czy cos sie czuje? nie wiem czy mi cos wypada ale mialam nagle przyspieszone bicie serca i potem normlane albo innym razem wolne :roll:

Sortuj wg