Nerwica Natręctw - Moja historia, objawy, co zrobić...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Coś na uspokojenie?

przez Halina65 11 maja 2008, 15:54
grb1 napisał(a):Co myślicie... co będzie dobre na uspokojenie, bo brałem tyle rzeczy że teraz sam już nie wiem, meliska na pewno odpada

Najlepszy pewnie będzie psychoterapeuta! Polecam swojego. Kilka spotkań co dwa tygodnie i po krzyku!

Re: mam pytanie, czy da się zmienić

przez whisper 11 maja 2008, 21:46
Też bym tak chciała czasami :/, zakładając optymistycznie, że jestem mądra...
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez grb1 11 maja 2008, 23:16
hmm... pewnie że się da... a tak na marginesie to mam wrażenie że chciałeś o coś zapytać tylko nie wież jak czy mam racje??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez grb1 11 maja 2008, 23:18
pewnie że się da... u mnie w mieścinie jest jeden koleś co był najlepszym uczniem w liceum... przez dragi to nawet nie da się z nim porozmawiać

przez grb1 12 maja 2008, 07:26
no niby psychoterapeuta najlepszy, ale co zrobić gdy dostaje nagle takiego szału i to bez powodu :/ i co wtedy??

przez jaaa 12 maja 2008, 20:40
moze lekarza o to spytaj jaki lk wskzany jest przy atakach;)

Re: Czy da się przeżyć przeżycia myślami,myśląc ?

przez scrat 12 maja 2008, 23:22
Wiele rzeczy można. Były kiedyś jakieś badania, które udowodniły, że dla mózgu jawa nie różni się niczym od wyobrażeń (np. spróbuj wyobrazić sobie bardzo dokładnie, ze wszystkimi szczegółami, cytrynę, taką soczystą, kwaśną... Masz już ślinę w ustach?). Mi się nigdy nie udało przenieść sytuacji do wyobraźni na tyle, żeby uwierzyć, że naprawdę ją przeżyłem, i żeby mi to jakoś pomogło.

Jakimśtam rozwiązaniem może są świadome sny...
Przyjaciel forum

przez scrat 12 maja 2008, 23:26
http://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_el ... %C4%85sowa

Kiedyś "leczono" w ten sposób homoseksualizm... Brr.
Przyjaciel forum

CZY MA KTOS TAK !!! ????

przez azaroth114 13 maja 2008, 00:54
Bez przerwy chodza mi mysli po głowie ze mam jakos psychoze albo shizofrenie i nie moge przestac o tym myslec i wyobrazac sobie tego przed snem leze w ciszy i wysluchuje czy jakis glosów nie słysze moze to sie wydawac smieszne ale mnie to zaczyna powoli irytowac i denerwowac do tego jeszcze mam jakies uciski i mrowienia z przodu głowy ładne mam shizy

Sam juz nie wiem czy to natręctw nerwica czy lekowa

przez ToMeK 77 13 maja 2008, 11:26
cierpię juz ponad 1,5 roku
moje pytanie czy jeżeli zaczynam myśleć i sie zamartwiać o bliska mi osobę i zaczynają sie objawy nerwicy czyli duszności, uczucie ze zaraz zemdleje ogólnie taki strach jak przed egzaminem, to czy to może być nerwica natręctw?? czy raczej lekowa.
Pomaga mi afobam 1/2 na dzien przy ataku, ale ja nie chce tego zatuszować tabletką tylko to wyleczyć samym sobą da rade??

Pozrdawiam

Re: CZY MA KTOS TAK !!! ????

przez Mafju88 13 maja 2008, 16:36
azaroth114 napisał(a):Bez przerwy chodza mi mysli po głowie ze mam jakos psychoze albo shizofrenie i nie moge przestac o tym myslec i wyobrazac sobie tego przed snem leze w ciszy i wysluchuje czy jakis glosów nie słysze moze to sie wydawac smieszne ale mnie to zaczyna powoli irytowac i denerwowac do tego jeszcze mam jakies uciski i mrowienia z przodu głowy ładne mam shizy

radze zaglądnąć do tematu "strach przed schizofrenia" w nerwicy lękowej tam duzo pisalem o tym... a tak pozatym to napewno psychozy nie masz ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

Re: Sam juz nie wiem czy to natręctw nerwica czy lekowa

przez azaroth114 13 maja 2008, 23:52
Własnie ja tez sie nad tym zastanawiam jeszcze nie byłem u lekarza z tym ale miałem podobne objawy jak byłem w pracy nagle dopadły mnie dusznosci stany omdlenia nie wiedzialem co sie zemna dzieje do tego jeszcze kłopoty zoładkowo jelitowe mi doszły do tego stopnia ze mialem takie uczucie jak by mi zoladek spuchl i mialem problem z oddychaniem po miesiacu to znikło i weszlo mi na myslenie na temat chorób psychicznych itp . Do jakiej nerwicy to mozna zaliczyc ??dodam ze jakies 3 lata temu mialem podobne objawy zwiazane z mysleniem ale mi porzeszlo i teraz znowu wrucilo :/ paranoja

Re: Sam juz nie wiem czy to natręctw nerwica czy lekowa

przez ToMeK 77 14 maja 2008, 06:50
czasem wstane rano i czuje sie jak zdrowy człowiek, a np wczoraj wieczorem jak już sie kładłem spać miałem uczucie duszności i zaczęły mi nogi drżeć mysle sobie rano bedzie dobrze a tu jeszcze gorzej.
Budze sie a tu serce wali jak bym całą noc biegał a może być tak ze to od serca ta nerwica ze skoro atakuje serce to z tego te duszności??
Pozdrawiam

Re: CZY MA KTOS TAK !!! ????

przez grb1 14 maja 2008, 13:16
i człowieku nie pogłębiaj się w tym bo będzie gorzej, i nie mówię Ci słowa na wiatr tylko wiem to po sobie...

Sortuj wg