Nerwica Natręctw - Moja historia, objawy, co zrobić...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2013, 11:40
ladywind, po wszystkich sie tyje, poza tym tylko solian był bez skutków ubocznych, troche leków już brałam i zawsze odstawiałam po kilku dniach ze wzgledu na skutki uboczne, ja tego nie wytrzymuje
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez ladywind 21 wrz 2013, 12:00
Ahma, jak są odpowiednio dobrane to się wcale nie tyje. Naprawde rozwaz tego lekarza. A brac musisz ze wzgledu na Twoją chorobę.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Kokojoko 21 wrz 2013, 12:17
Ahma, jeśli bierzesz lek tylko kilka dni to normalne, że źle się czasami czujesz. Dopiero po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja i lek zazwyczaj zaczyna działać. Na każdej ulotce to przeczytasz. Lek powinno się odstawić najwcześniej po kilku tygodniach, jeśli masz po nim silne skutki uboczne lub jeśli wcześniej powie Ci lekarz. Te kilka najgorszych dni trzeba przetrzymać.
Czy ten Solian to lek na NN? Ja brałam różne leki na NN i depresje i nie zauważyłam tycia po żadnym. Po niektórych wręcz przeciwnie - apetytu w ogóle nie było.

P.S. czytałam Twój blog (fragmenty). Na głodówce w ogóle nie schudniesz. Zniszczysz sobie zdrowie i rozwalisz metabolizm. Głodówki, szczególnie tak nieumiejętnie przeprowadzane, prowadzą do zmniejszenia ilości mięśni w organizmie (im mniej mięśni tym mniej kalorii spalasz, im mniej spalasz tym wolniej chudniesz) i spowolnienia przemiany materii. Po głodówce organizm jest przyzwyczajony do głodowych porcji i kiedy zaczynasz jeść normalnie, wszystko zaczyna Ci się odkładać w formie dodatkowych kilogramów. Najlepsza dieta to zmiana nawyków. Zdrowe jedzenie, kilka małych, pełnowartościowych posiłków w czasie dnia i sport. Nie warto tracić czasu i zdrowia na głodówki...
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2013, 12:30
Kokojoko, solian pomaga mi w NN. Ale ja mam chyba jakąś urojeniowa NN. Już sie gubie w tym.
Głodówki już nie prowadze. Staram sie jeść po prostu bardzo mało i produkty niskokaloryczne.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez rainshadow 21 wrz 2013, 15:24
Ale przy chudnięciu czyli zmianie nawyków żywieniowych nie chodzi o to, żeby jeść mało. Chodzi o zbilansowane posiłki (żeby całkowita ilość kalorii nie była większa niż dzienne zapotrzebowanie minus 100-200kcal), których powinno być około pięciu w ciągu dnia. Inaczej się zajedziesz jak było pisane... Rozważ jednak powrót do Solianu. Ja go biorę i nie tyję jak po innych lekach... Uważaj na siebie.
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez Lusesita Dolores 21 wrz 2013, 15:47
rainshadow, nigdy w zyciu nie bede jadła 5 posiłków dziennie, wole jeść mniej, na co bierzesz solian?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Rebelia 22 wrz 2013, 11:56
Ahma, "posiłki" brzmią tylko strasznie. Śniadanie może być obfite, bo daje Ci napęd na resztę dnia. Drugie, powiedzmy jakieś dżabko, owoc, sałatka. Trzecie obiad w niewielkiej ilości, czwarte jakiś owoc lub warzyw, piąte coś na dwie godziny przed snem. Ogólnie wychodzi na to, że w ciągu dnia i tak nie zjadasz dużo, ale zjadasz zdrowo, dajesz witaminy, paliwo, metabolizm jakoś chodzi. W pierwszym momencie, kiedy decydujesz się na drastyczne ograniczenie jedzenia, schodzi z Ciebie woda i nic więcej, bo organizm magazynuje cały tłuszcz, bo coś się dzieje, coś jest nie halo, taka terapia szokowa. Czaisz?

przez Lusesita Dolores 22 wrz 2013, 12:55
nie chce jeść :(

-- 22 wrz 2013, 13:19 --

a czy to jest natrectwo? jak wychodze gdzieś na zewnatrz i przejedzie śmieciara i ja ja zobacze to czuje sie cała brudna i wracam do domu , piore wszystkie ciuchy ktore miałam na sobie łacznie z kurtką a sama ide sie kapać, a pozniej w takiej mokrej kurtce potrafie wyjść z nowu na zewnatrz
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez rainshadow 22 wrz 2013, 22:39
Ahma myślę, że powinnaś zaufać lekarzom i psychologowi, do którego chodzisz i przede wszystkim ułożyć sobie jakoś jedzenie jak napisała Rebelia i wrócić do leków. Pozdrawiam.
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez blanche12 28 wrz 2013, 21:06
W moim otoczeniu wszystko musi być ustawione symetrycznie

przez Powietrzny Kowal 28 wrz 2013, 23:37
Wszystko rozwalamy więc! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Lusesita Dolores 29 wrz 2013, 23:00
mam jeszcze takie natrectwo ze ciagle mi sie wydaje ze ludzie sie na mnie patrza, obgaduja mnie i smieja sie ze mnie, obled :/
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez khaleesi 29 wrz 2013, 23:01
Ahma, to nie jest natręctwo tylko urojenie :?
Mistrz Avatara

przez elo 29 wrz 2013, 23:03
Ahma napisał(a):a czy to jest natrectwo? jak wychodze gdzieś na zewnatrz i przejedzie śmieciara i ja ja zobacze to czuje sie cała brudna i wracam do domu , piore wszystkie ciuchy ktore miałam na sobie łacznie z kurtką a sama ide sie kapać, a pozniej w takiej mokrej kurtce potrafie wyjść z nowu na zewnatrz

tak to klasyczny objaw nn
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp