Apteki internetowe.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Apteki internetowe.

przez eovo 21 lip 2009, 07:52
kupowalem wielokrotnie wszystko bylo ok

Apteki internetowe.

przez Ann23 15 wrz 2011, 15:12
Teraz kupowanie leków przez Internet, to już norma chociaż rzeczywiście jeszcze kilka lat temu był z tym problem. Ja polecam tę aptekę: http://www.przychodnia360.pl/forum/go:t ... yczne.html sprawdzona przeze mnie osobiście.

Apteki internetowe.

przez clone 15 wrz 2011, 15:58
Nie działa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Apteki internetowe.

przez Ann23 16 wrz 2011, 12:51
Chwilowo strona chyba nie działa, ale chodzi mi o apteki medyczne :)

Apteki internetowe.

przez Michuj 16 wrz 2011, 15:30
A co konkretnie zamawiałaś i ile zapłciłaś za lek+wysyłkę? Rozumiem, że to były leki na receptę? Jak wygląda realizacja recepty? Najpierw im wysyłam receptę, po czym przelewam pieniądze a oni przysyłają leki? Ile dni trwa cała realizacja?
Michuj

Apteki internetowe.

przez masterGsm 21 wrz 2011, 12:20
Nigdy w zyciu bym nie kupił na internecie lekow zadnych!!!

kupuje normalnie w aptece przez internet (jak sa bez recepty) potem jak mam odebrac to kupuje na recepte daje normalnie w aptece i juz.

nie zadne szacher macher!!
nie kupiłem nigdy od kogos z neta [ po 1 nie potrzeba mi na lewo ] po 2 nie biore nie wiadomo ile lekow zeby bylo mi je trudno dostac od lekarza jestem raz w mc u niego i jak brak mi recepty kupuje widze ze mam iles tab licze ile powinno mi starczyc na ile np: mc i potem jak trzeba ide znowu po cos tam.

Apteki internetowe.

przez Michuj 22 wrz 2011, 08:16
To nie ma nic wspólnego z kupowaniem lewo. Normalna apteka, tylko realizacja przez internet. W przypadku drogich leków, na pewno parę groszy można oszczędzić. Nie ma znaczenia dla farmaceuty czy bierzesz mało czy dużo i jakie. Apteka ma zrealizować receptę. W tym przypadku jest to przez internet.
Michuj

Apteki internetowe.

przez masterGsm 22 wrz 2011, 09:54
wiem mam swoja apteke np: jak kupowałem trampka (juz nie biore) udalo mi sie juz nie brac.

i jest ok troche bolalo przez tydzien ale juz ok jest.

wiem wykupuje wszystko i leki tez na recepte i potem odbieram w aptece

Apteki internetowe.

przez Michuj 22 wrz 2011, 13:26
masterGsm, możesz pisać normalną czcionką bez pogrubienia? Bo upierdliwe to do czytania.
Mówiłem Ci, że będzie tak z trampkiem. Jeśli się go zażywa pod kontrolą lekarza, a nie rekreacyjnie to nie powinien większej krzywdy zrobić...

No dobra, ale wracając do tematu, jak wygląda ścieżka zakupu i ile można faktycznie oszczędzić?
Michuj

Apteki internetowe.

przez Akagi 01 lut 2012, 11:22
Co do leków na receptę to nie mam zdania ale jak masz zaufaną aptekę internetową to czemu nie? Ja zawsze jak mam pytanie o apteki medyczne używam portalu aptekimedyczne.pl, tam zawsze znajdę wszystkie informacje. A przy okazji link z mapką aptek mi nie działa możecie sprawdzić czy Wy też macie problem z otwarciem?

Apteki internetowe.

przez szalonyy 18 maja 2012, 09:08
U mnie twój link otwiera się normalnie i ok działa. A jeśli chodzi o zakupy przez net, to ja zauważyłem że ostatnio powstała jakaś nowa apteka internetowa w związku z tym mam pytanie, czy ktoś już w niej coś kupował. Ceny mają naprawdę atrakcyjne i sam się zastanawiam, czy by się nie skusić u nich na jakieś większe zakupy. Co myślicie?

Apteki internetowe.

przez jasaw 26 lut 2013, 13:27
Ja od lat korzystam z :

http://www.doz.pl/

Jestem bardzo zadowolona...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Apteki internetowe.

przez cytrynka84 26 lut 2013, 23:05
Też korzystam z doz.pl i odbieram osobiście w aptece,dając receptę.
Leki bez recepty,są tańsze.Na recke te pełnopłatne też są parę zeta tańsze.Np Edronax ,jak brałam to ,jak miałam 3 op(tyle musiałam mieć na miesiąc)To na kilku op zaoszczedzilam kilkanaście zeta.Teraz nie wiem,jak to jest z cena edronaxu ,na doz ,bo juz go nie biorę.Jestem zadowolona z tej apteki .
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Apteki internetowe.

przez nerwos1 30 sty 2015, 18:59
Dziękuję za linki do aptek. Znalazłam jeszcze http://santeo.pl ktoś z nich korzystał? Muszę kupić leki na dniach.

Sortuj wg