Apteki internetowe.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Kupowanie leków w internecie

przez Currara 09 lip 2006, 22:02
Szukając informacji o lekach trafiłam w internecie na wiele osób, które handlują lekami wydawanymi tylko na receptę. Zdziwiło mnie to bardzo, zwłaszcza że przez chwile mnie to zaczęło kusić....
I wierzcie mi--- zainteresowanie było ogromne na tym forum na które trafiłam.
Nie potrzebuję tu żadnego umoralniania od nikogo-- że tylko lekarz i takie tam. Jeśli lekarz zapisał mi lek i potem mam okazję kupić go za 1/3 ceny to chyba oczywiste, że daje mi to do myślenia.
Ciekawa jestem Waszych opinii?
Czy lecząc się stale jednym lekiem zdecydowalibyście się kupić go gdzieś indziej niż w aptece jeśli wiąże się to ze znaczną oszczędnością?

przez ania30 09 lip 2006, 22:38
ja bym sie raczej obawiala tym bardziej ze to leki takie sobie jak np na grypę . Jest tyle oszustw wiec raczej balabym sie zaryzykowac kupując w internecie leki.
życie jest piękne

przez Piotr_1978 10 lip 2006, 21:19
Ja osobiście bałbym się stosować lek kupiony przez internet. Stanowczo odradzam. Pozdro

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Angelika 10 lip 2006, 21:37
Moim zdaniem kupowanie lekow ktore sa wydawane tylko na recepte przez lekarza a sa dostepne w internecie za pol ceny to totalna porazka-po pierwsze nie ma sie pewnosci czy sklad tych lekow zgadza sie z ich oryginlana wersja i ryzykuje sie po prostu zapodaniem sobie trucizny.
Angelika

przez Sofi 28 paź 2006, 21:11
ja tak nie raz kupowałam i zawsze były orginalne .

przez Wera 29 paź 2006, 10:15
Nigdy bym nie kupiła leków przez internet to wielkie ryzyko

przez Aga1 31 paź 2006, 18:15
To nie Vit.C , nigdy bym nie kupila "naszych" lekow w internecie. A i witamine tez bym sie bala. Za duze ryzyko. :mrgreen:

przez atrucha 31 paź 2006, 18:34
Kupiłam ostatnio na necie tusz do rzęs. Niby od sprawdzonego sprzedawcy.. :lol: Okazał się zwykłą podróbą markowego towaru. Fakt - rzęsy nie wypadły (zapaćkały się na szaro). Tusz wylądował w koszu. :lol:

Nie chcę nawet myśleć, co mogłoby być, gdybym zaczęła kupować psychotropy na necie :lol:

Nie polecam. Czysta desperacja i zero wyobraźni.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Hen Ichaer 13 sty 2007, 01:03
Ja również nie polecam. Obawiałabym się, że kupię jakieś gówno, którym się struję. Można tą drogą trafić na lek, który nie będzie w niczym ustępował temu z apteki, ale można też trafić na coś, co działaniem przypomina trutkę na szczury. Hazardownie...
Nie mówiąc już o kupowaniu leków bez recepty na jakichś bazarach i innych straganach..Absolutnie nie.
Cześć i czołem, kluski z rosołem.
Tymczasem, borym lasem..

Apteki internetowe.

przez Heliush 18 maja 2007, 20:58
Czy już kupowaliście leki na receptę przez internet?

przez juka 11 wrz 2007, 00:48
nie ma chyba takich aptek:P
:)

przez arek177 11 wrz 2007, 00:50
chyba jeszcze sie tak nieda :(

Re: Apteki internetowe.

przez juka 11 lip 2008, 15:51
apteki internetowe moga sprzedawac tylko leki OTC tzn bez rp wiec reszta to oszustwo!!!!!
:)

Re: Apteki internetowe.

przez magic 22 lip 2008, 16:53
witam

mam pomysł na wasz problem... wyjaśniam
jest taki program DBAM O ZDROWIE i należy do nich sieć aptek w całej polsce posiadają także apteke internetową i drogerie internetową link www.dbamozdrowie.pl
jestem u nich zarejestrowany i zamawiam leki w aptece internetowej a oni przysyłają je do apteki podanej przeze mnie przy rejestracji w moim mieście akurat swoją należaca do programu mam blisko domu... i zamówione leki przychodzą do apteki ,aptek aje sprawdza i ide je odebrać bardzo szybko praktycznie nazajutrz mam lekarstwa do odbioru...

a więc nie sa dostarczane bezpośrednio do mnie tylko do apteki w moim mieście i tam ide z receptą lub nie i ide zapłacić i odebrać...

a robie tak ze względu że jest taniej niż poszedłbym i kupił na miejscu w aptece ten sam lek!!!
i mam pewnosc zę lek jest sprawdzony i bezpieczny

w razie pytań piszcie chętnie odpowiem

oczywiście zbiera si epunkty za zakupy a danej aptece i otrzymuje nagrody...

to tyle o aptekach internetowych ale oczywiscie odradzam kupowanie specyfików drastycznie tańszych od nieznanych żródeł a także takich ktore bezpośrdnio przychodzą do domu...leki to nie zabawa !!!
magic

Sortuj wg