jakie leki bierzecie i jakie dawki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: jakie leki bierzecie i jakie dawki?

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 18:13
chojrakowa napisał(a):Wujek_Dobra_Rada, już sama nie wiem. Teoretycznie nie mam prawa mieć ŻADNYCH napadów lękowych na 2mg xanaxu sr, a mam, widzisz sam jakie to wszystko pojebane.
I ten tegretol. Na co toto? Kłócić z lekarzem się nie będę, ale 'wahania nastrojów' jakoś mnie nie przekonują, a w necie tylko o zastosowaniu w padaczce się rozpisują...

Ja karbamazepinę miałem pod nazwą Finlepsin. Dostałem na huśtawki. Oprócz mulenia, nie doświadczyłem jakiegoś innego działania. Odłożyłem po miesiącu. 2 mg xanaxu to grubo. Przy schodzeniu będzie płacz i zgrzytanie zębów. Szczęście, że to sr przynajmniej. Ale ja bym na Twoim miejscu szedł właśnie w klimaty paro/wenla. Skoro zamulacze na Ciebie nie działają, próbowałbym z innej strony. Ale decyzja nie należy do mnie ;)
Wujek_Dobra_Rada

przez chojrakowa 10 wrz 2010, 18:19
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):2 mg xanaxu to grubo. Przy zchodzeniu będzie płacz i zgrzytanie zębów.

wcześniej brałam 40mg cloranxenu 'doraźnie', nie działał, więc dostałam to, a najśmieszniejsze jest, że też nie działa, lęki są jak były.
Myślisz, że ciężko mi będzie zejść? Mam jeszcze jakiś tydzień pełnej dawki a potem schodzimy chyba... Schodzimy z czegoś, czego efektu nie czuję, żeby zdychać przy odstawieniu.
2mg to połowa max dawki z tego co mi wiadomo, to aż tak źle? :-|
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 18:23
Ja właśnie schodziłem z dawki 2 mg tylko, że nie miałem ''sr''. Schodziłem o 0,25 na tydzień. Pierwszy to była makabra, kolejne jakoś dało się przeżyć, końcówka dosyć okrutna była. Skoro lek na Ciebie nie działa, to tym bardziej nie ma sensu się uzależniać i przerabiać skutków odstawiennych.
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 10 wrz 2010, 18:26
Wujek_Dobra_Rada, ale może okazać się też, że moja nerwica czy cokolwiek to jest pogorszyła się tak, że on faktycznie działa, a to, co się bedzie działo na "trzeźwo' to dopiero będzie armagedon w istocie nadający się do "jęczarni".

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 18:36
Miałem w życiu tylko okres 2 tygodni, gdy pojawiłiły się stany lękowe. Cloranxen właśnie mi pomógł. Później zadziałała wenla i było wszystko ok. Ale zadziałała gdy zmieniała się moja sytłacja życiowa, która mnie doprowadziła do tych stanów... Kolejne benzo jakie przerabiałem, a przerobiłem prawie wszystkie, były tylko efektem głupoty i chęcią spróbowania nowych psychotropów. Tak kompletnie bez sensu kilka razy się uzależniłem. Ale udało się to odłozyć.
Wujek_Dobra_Rada

przez namiestnik 11 wrz 2010, 00:14
2 mg alprazolamu (xanax, zomiren) to jest nieco tylko mniej niż 40 mg cloranxenu. Alprazolam silny w b. małych dawkach.

przez chojrakowa 11 wrz 2010, 10:22
Ale nie pomaga, nie pomaga :why:
Właśnie umieram ze strachu, jak codziennie, zaraz rozwalę sobie łęb, mam już tak dosyć, jak jeszcze nigdy w życiu niczego chyba....
Po prostu nie mam sił, juz nie.

przez namiestnik 11 wrz 2010, 12:38
A co robisz by ułatwić w takich sytuacjach? Ja np. słucham muzyki w mp3 - dość głośno. Książka. A o innych rzeczach nie powiem.

przez jacas 11 wrz 2010, 17:35
ja biore alvente 300mg, solian 200mg i nedal 5mg (na nadcisnienie)
jacas

przez Zenonek 11 wrz 2010, 17:41
jacas,

To bierzesz duza dawke Wenli i jak skuteczna sprawa ?

przez jacas 11 wrz 2010, 17:53
Krwiopij napisał(a):jacas, 300 mg? :shock: na pewno Ci sie nie pomylilo?

nie, 2 razy 150mg
jacas

przez jacas 11 wrz 2010, 17:58
nie, spie na stojaco :-|
jacas

przez chojrakowa 11 wrz 2010, 18:55
namiestnik, ja w takich sytuacjach krzyczę i zwijam się w kłębek, nie da rady zrobić nic innego, jeśli mowa o moich lękach. Przy niepokoju, głośna muzyka, książka czy inne gucio czasem CZASEM pomaga.

Hm... możliwe, zeby po tegretolu mieć podniesioną temperaturę? Miałam wysypkę na początku brania, ale miałam też anginę, więc pomyślałam, że tak zareagowałam na toksyny bakterii. Wysypka zniknęła, a temperatura nadal mi skacze, bo swoją mam 34.8* MAX , a teraz aktualnie mam 36.8 i czuzję się jakbym miała zdechnąć, mimo tygodniowego faszerowania się antybiotykiem. Tegretol czy nie tegretol? :bezradny:

przez namiestnik 11 wrz 2010, 19:38
Hmmm ja po tegretolu to nie zauwazyłem nic. Może jakaś senność większa.

Anyway teraz się Tobie uregulowała - to może dobrze? :)

Sortuj wg