jakie leki bierzecie i jakie dawki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: jakie leki bierzecie i jakie dawki?

przez 19_latek 10 wrz 2010, 12:32
Wujek_Dobra_Rada,
A dzialala aktywizujaco? Mozna ja laczyc z paroxetyna?
19_latek

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 12:38
Paro jest już dosyć mocno speedującym lekiem. Gdzieś czytałem, że ktoś miał taką kurację, ale jakie efekty przyniosła, tego nie wiem. Lekarze często łączą wenlę z jakimś SSRI, co by efekt był lepszy. Wenlafaksyna jest lekiem dosyć mocno aktywizującym samym w sobie, ale na różnych, różnie to działa. Ile bierzesz to Paro i jaką dawkę?
Wujek_Dobra_Rada

przez noowy6 10 wrz 2010, 16:09
Zoloft 100 mg.Wenlafaksyne brałem 2 miesiace zero efektu...No ,ale innym pomaga.
"Żyj szybko, umieraj młodo"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 10 wrz 2010, 17:45
Wujek_Dobra_Rada,
20mg bralem rok a teraz od 2 miechow biore 30mg.
19_latek

przez chojrakowa 10 wrz 2010, 17:59
Wujek_Dobra_Rada, mi lekarka proponowała paroxetyne, ale nie zdecydowałyśmy się ze względu na możliwość poprawy apetytu, co byłoby zabójc przy moim stanie przełyku/żołądka
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 18:04
chojrakowa, Ogólnie paro i wenla to najbardziej aktywujące leki. Takie działanie pobudzające trochę mi się gryzie ze zwiększonym łaknieniem. Wręcz powinno być mniejsze. Ale ja nie lekarz. :mhm:
Ostatnio edytowano 10 wrz 2010, 18:06 przez Wujek_Dobra_Rada, łącznie edytowano 1 raz
Wujek_Dobra_Rada

przez jacas 10 wrz 2010, 18:06
ja mam po wenlafleksynie takiego "speeda" ze rano sie z lozka nie moge zwlec a w szkole zasypiam :roll:
jacas

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 18:08
Na niektórych benzo działają pobudzająco więc co organizm to reakcja. Aczkolwiek standard jest taki, że powinno to działać tak jak pisałem...
Wujek_Dobra_Rada

przez chojrakowa 10 wrz 2010, 18:08
Wujek_Dobra_Rada, już sama nie wiem. Teoretycznie nie mam prawa mieć ŻADNYCH napadów lękowych na 2mg xanaxu sr, a mam, widzisz sam jakie to wszystko pojebane.
I ten tegretol. Na co toto? Kłócić z lekarzem się nie będę, ale 'wahania nastrojów' jakoś mnie nie przekonują, a w necie tylko o zastosowaniu w padaczce się rozpisują...

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 18:13
chojrakowa napisał(a):Wujek_Dobra_Rada, już sama nie wiem. Teoretycznie nie mam prawa mieć ŻADNYCH napadów lękowych na 2mg xanaxu sr, a mam, widzisz sam jakie to wszystko pojebane.
I ten tegretol. Na co toto? Kłócić z lekarzem się nie będę, ale 'wahania nastrojów' jakoś mnie nie przekonują, a w necie tylko o zastosowaniu w padaczce się rozpisują...

Ja karbamazepinę miałem pod nazwą Finlepsin. Dostałem na huśtawki. Oprócz mulenia, nie doświadczyłem jakiegoś innego działania. Odłożyłem po miesiącu. 2 mg xanaxu to grubo. Przy schodzeniu będzie płacz i zgrzytanie zębów. Szczęście, że to sr przynajmniej. Ale ja bym na Twoim miejscu szedł właśnie w klimaty paro/wenla. Skoro zamulacze na Ciebie nie działają, próbowałbym z innej strony. Ale decyzja nie należy do mnie ;)
Wujek_Dobra_Rada

przez chojrakowa 10 wrz 2010, 18:19
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):2 mg xanaxu to grubo. Przy zchodzeniu będzie płacz i zgrzytanie zębów.

wcześniej brałam 40mg cloranxenu 'doraźnie', nie działał, więc dostałam to, a najśmieszniejsze jest, że też nie działa, lęki są jak były.
Myślisz, że ciężko mi będzie zejść? Mam jeszcze jakiś tydzień pełnej dawki a potem schodzimy chyba... Schodzimy z czegoś, czego efektu nie czuję, żeby zdychać przy odstawieniu.
2mg to połowa max dawki z tego co mi wiadomo, to aż tak źle? :-|

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 18:23
Ja właśnie schodziłem z dawki 2 mg tylko, że nie miałem ''sr''. Schodziłem o 0,25 na tydzień. Pierwszy to była makabra, kolejne jakoś dało się przeżyć, końcówka dosyć okrutna była. Skoro lek na Ciebie nie działa, to tym bardziej nie ma sensu się uzależniać i przerabiać skutków odstawiennych.
Wujek_Dobra_Rada

przez chojrakowa 10 wrz 2010, 18:26
Wujek_Dobra_Rada, ale może okazać się też, że moja nerwica czy cokolwiek to jest pogorszyła się tak, że on faktycznie działa, a to, co się bedzie działo na "trzeźwo' to dopiero będzie armagedon w istocie nadający się do "jęczarni".

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 18:36
Miałem w życiu tylko okres 2 tygodni, gdy pojawiłiły się stany lękowe. Cloranxen właśnie mi pomógł. Później zadziałała wenla i było wszystko ok. Ale zadziałała gdy zmieniała się moja sytłacja życiowa, która mnie doprowadziła do tych stanów... Kolejne benzo jakie przerabiałem, a przerobiłem prawie wszystkie, były tylko efektem głupoty i chęcią spróbowania nowych psychotropów. Tak kompletnie bez sensu kilka razy się uzależniłem. Ale udało się to odłozyć.
Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg