jakie leki bierzecie i jakie dawki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: jakie leki bierzecie i jakie dawki?

przez mikamika 02 wrz 2010, 14:54
linka napisał(a):Teraz -
Seronil 10mg (docelowo chyba 20mg albo i więcej, się zobaczy)
Doraźnie - Alprox 0,25 - 0,5 - zależy jak się czuję
Do tego zarzucam sobie Tableteczki uspokajające z Labofarmu (ziołowe) - 2x po 2 dziennie - pewnie placebo ale pomagają ;)

o, to mozna razem z ssri brac ziolowe jakies?
a jak ja biore paroxetyne, sulpiryd i benzo to moglabym dorzucic do tego np. valused albo ten labofarm?
mikamika

przez linka 02 wrz 2010, 15:00
mikamika, trzeba tylko uważać, żeby nie było w nich dziurawca, żeby nie zafundować sobie zespołu serotoninowego ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Wujek_Dobra_Rada 02 wrz 2010, 20:47
Rano 50 mg Sertraliny. W dzień 2 mg Rellanium. Na noc 2x zolpidem.
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 07 wrz 2010, 14:16
chojrakowa,
Jestem otumaniony, mam zaburzenia rownowagi, wolniej reaguje na wszystko, nie mam na nic sily. Dlatego nie bede bral juz cloranxenu chyba ze odstawie lub zmniejsze dawke paroxetyny.
19_latek

przez namiestnik 07 wrz 2010, 16:16
jak nie musisz to nie bierz. Ew. bierz jak najmniej.

przez chojrakowa 10 wrz 2010, 11:05
Mała zmiana
elicea 20mg
xanax sr 2mg
tegretol 400mg

i chu j mi to daje...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 11:10
Mała zmiana,

Sertralina 50 mg.
Zamiast benzo biorę Diphergan, jak mnie ''przyciśnie''.
Wczoraj przed snem 3 x Zolpidem. Dopiero po 3 tablecie zasnąłem... :?
Wujek_Dobra_Rada

przez Zenonek 10 wrz 2010, 11:11
chojrakowa,

Skad wiesz, ze nic Ci to nie daje ?

Ile bierzesz zmieniona kuracje ? Przeciez na jakies sensowne efekty , zwlaszcza przy takim zaburzeniu trzeba czekac i pare miesiecy.

przez chojrakowa 10 wrz 2010, 11:14
Zenonek, bo mimo tego zasranego xanaxu codziennie zwijam się jak psychol ze strachu, mam napady lękowe jak Mount Everest, krzyczę wtedy jak zwierz i tarzam się po ziemii. Czy to pożądane przy takim faszerowaniu?
Elicee biorę od czerwca, też niby m.in przeciwlękowo - co się dzieje, patrz wyżej.
Już nie mam siły na to, po prostu.

przez viaum 10 wrz 2010, 11:27
Xanax to dziadostwo i syf, zresztą jak każde benzo.

przez Zenonek 10 wrz 2010, 11:32
chojrakowa,

Jak masz takie lęki to powinnas sprobowac Seroxat i moze dodatkowo jakis lajtowy neuroleptyk jak Pernazyna w malej dawce powiedzmy 75-100 mg zeby troche nadmierna koncentracje na problemach zredukowac.

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 11:34
chojrakowa napisał(a):Zenonek, bo mimo tego zasranego xanaxu codziennie zwijam się jak psychol ze strachu, mam napady lękowe jak Mount Everest, krzyczę wtedy jak zwierz i tarzam się po ziemii. Czy to pożądane przy takim faszerowaniu?
Elicee biorę od czerwca, też niby m.in przeciwlękowo - co się dzieje, patrz wyżej.
Już nie mam siły na to, po prostu.

Skoro antydepresant nie działa od czerwca, czas na zmianę. SSRI to poprostu loteria. Lekarz musi wstrzelić się z odpowiednim lekiem. Próbowałaś wenlafaksynę?
Wujek_Dobra_Rada

przez chojrakowa 10 wrz 2010, 12:09
Zenonek, Wujek_Dobra_Rada, wenlafaksyna - czy ona nie zwiększa apetytu? U mnie takie coś odpada, jestem bulimiczką.
Z SSRI wybróbowałam już seronil i zotral, obydwa bez większych sukcesów, chociaż to dawno temu było, może warto wrócić.
Z neuroleptyków brałam ketrel 100mg i chlorprothixen ostatnio, o którym się nawet nie wypowiem.
Boję się, ze włączenie neuroleptyku zrobi ze mnie jeszcze gorszą roślinę niż jestem - ataki mnie męczą, zresztą plus deprecha to wychodzi na to, że przez resztę dnia jestem zamulona jak osioł po orce.
Moja psychiatra (nowa) coś za bardzo lubi tą elicee, boi się chyba trochę kombinować z lekami, po ostatniej przygodzie z topiramatem, a ja już nie mam siły. Zanim ew nowe SSRI zacznie działać to mogę wyskoczyć z balkonu...

przez Wujek_Dobra_Rada 10 wrz 2010, 12:26
chojrakowa napisał(a):Zenonek, Wujek_Dobra_Rada, wenlafaksyna - czy ona nie zwiększa apetytu? U mnie takie coś odpada, jestem bulimiczką.
Z SSRI wybróbowałam już seronil i zotral, obydwa bez większych sukcesów, chociaż to dawno temu było, może warto wrócić.
Z neuroleptyków brałam ketrel 100mg i chlorprothixen ostatnio, o którym się nawet nie wypowiem.
Boję się, ze włączenie neuroleptyku zrobi ze mnie jeszcze gorszą roślinę niż jestem - ataki mnie męczą, zresztą plus deprecha to wychodzi na to, że przez resztę dnia jestem zamulona jak osioł po orce.
Moja psychiatra (nowa) coś za bardzo lubi tą elicee, boi się chyba trochę kombinować z lekami, po ostatniej przygodzie z topiramatem, a ja już nie mam siły. Zanim ew nowe SSRI zacznie działać to mogę wyskoczyć z balkonu...

Ja zaburzeń odżywiania nie miałem. Mogę tylko powiedzieć, że u mnie wenla nie miała żadnego wplywu na odżywianie. Wenlafaksyna to SNRI, działa dwutorowo- wychwyutuję oprócz serotoniny, noradrenalinę. Czyli mówiąc kolokwialnie, jeśli potrzebujesz takiego ''kopa w tyłek'', żeby ruszyć do przodu, to powinna tak działać ;) Zapytaj lekarkę o ten lek. Ja wspominam go bardzo dobrze.
Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg