jakie leki bierzecie i jakie dawki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: jakie leki bierzecie i jakie dawki?

przez cytrynka84 07 paź 2010, 22:35
Kurcze ok 10 kg w 3-4 miechy,brrr:( tragedia :( i zalamka,przy moich problemach z anoreksja,zwlaszcza,ze ostatnio niejedzenie mi wraca,zrzucilam troche kg i b.mnie sie to podoba,a tu moze byc lipa ,jak zaczne tyc.Wielkie dzieki za szczegolowo odpowiedz i szczerosc z przyrostem wagi,zawsze lepiej wiedziec niz nie wiedziec ,mozna sie przygotowac,moze jakos zapobiec tyciu,slodyczy nie jem,mam25 tylko na spanie,wszystko zniose,ale nie wzrost wagi,no trudno,pozyjemy zobaczymy
Zapisany mialam miesiac temu ketrel ,wzielam tylko 6 tabl i potem juz niebralam,balam sie utyc,choc rzecz jasna przez kilka dni nie przybylo mi ani grama,ale tak wyglada anoreksja,jeszcze nie tyjesz ,a juz sie boisz
Dr.jak mowilam o tym to nic nie odpowiedzial,wiec chyba cos jest na rzeczy z tym tyciem
Jestes na samym citalu teraz,tak? Sulpirydu tez nie bierzesz? Moze przytyles bardziej po sulpirydzie,a moze po jednym i drugim neurolept.
Wiem,ze to glupie, ta rozprawa moja o wadze,sorrki za zanudzanie,marudzenie.

przez cytrynka84 08 paź 2010, 14:46
Dzieki za kolejny odzew Niemadry:) Tezmam sklonnosci niestety do uzalania sie i do dowalania sobie czytalam watek o ketrelu i chyba faktycznie przyrost wagi to po duzo wyzszych dawkach,chyba nie bedzie tak zle,ogolnie ma raczej dobre opinie,dobrze usypia,a o to mi tylko chodzi i raczej nie ma wiekszych ubokow,ulzylo mi troche,zobacze jak sie sprawdzi,pozdrawiam.

przez chojrakowa 13 paź 2010, 11:27
cytrynka84, ja też brałam ketrel i jako (eks?)anorektyczka nie przytyłam ani grama. Apetyt nie ma nic do rzeczy, skoro w głowie masz zakodowane co innego - chorobowo co prawda, ale zawsze.
Mój facet jadł kiedyś ketrel - powiedział, że apetyt miał dużo większy, aczkolwiek tam sytuacja była inna, bo nie działał tak jak powinien i mimo wszystko on chudł ze stresu/nerwów etc
Widzisz na każdego działa inaczej, ale po samym leku nie przytyjesz żabko
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez klaudi 03 lis 2010, 19:06
Witam ja biorę na depresje z lękiem i fobie społeczną ; Anafranil 225 mg/dobe i na wieczór Tisercin 25 mg na spanie i jest dużo lepiej , jestem bardziej pewny siebie depresja zniknęła , dlatego tak duża dawka Anafranilu żebym się super czuł no i cena 0 zł też się liczy , przy takiej dawce Anafr. serotonina i noradrenalina muszą dać znać polecam
Paroksetyna 40 +0+0
Chlorprothixen - 0+0+50
Bromazepam 1.5+0+0
Pernazinum 0+25+0

przez ulka619 04 lis 2010, 12:59
ja tez bralam anafralin sr75 2 lata temu bylo ok do niedawna 3 miesiace temu lekarz kazal znowu brac lecz efektu brak

przez izaiza111 05 lis 2010, 10:59
Witam.Ja biorę obecnie Asentre 100mg a wcześniej Mozarin 15mg :smile:

jakie leki bierzecie i jakie dawki?

przez Magdalenab 18 lip 2014, 15:58
Hej jak chcesz poczytać na temat leków na nerwice i dowiedzieć się jakie brać możesz przeczytać fajny artykuł na http://porady.mobi/jakie-leki-na-nerwice/

Sortuj wg