Leki a solarium

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki a solarium

przez Majka36 20 kwi 2007, 10:22
Zastanawiam się czy można się opalać w solarium biorac leki a biore cital...Nie chodzi mi o to by slicznie wyglądac ale mam alergie i dermatolog sugerował solarium...nie potrafił natomiast powiedziec ..."czy leki nie wpłyna niekorzystnie" ponieważ przy niektórych lekach solarium jest wykluczone...pozdrawiam...i czekam na wasze opinie...Maja

przez ewelin 21 kwi 2007, 23:58
dzisiaj miałam sytuacje która zmusiła mnie do zastanowienia się czy mogę łączyć asentrę i solar
ciężko się opalam i z racji tego chodzę na słabsze łóżka, ale dzisiaj coś mnie podkusiło i poszłam tam na jakieś super extra moc :) no i jak wyszłam to myślałam że zemdleje (a byłam 6 minut, więc to niemożliwe
) i wogule wpadłam w panikę i prawie biegłam do domu z płonącym ciałem :D , no i w domu przestudiowałam spokojnie ulotkę i nie znalazłam tam przeciwskazań
solarium jest wykluczone gdy pijesz dziurawca, masz chore serce i tarczyce itp.
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

przez grown-up19 22 kwi 2007, 19:28
ja konsultowałem sprawę solarium gdy brałem asentrę razem z anafranilem i depakine. aż 3 leki na raz i nic mi nie było po solarium. lekarz nie widział przeciwskazań, także bez paniki!!
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nitka1183 22 kwi 2007, 21:58
A mi się wczoraj tak tyłek spiekł jak nigdy i dziś cierpię straszliwie. A niby mój lek nie ma nic do opalania, ale sama nie wiem...Może po prostu zbyt długa przerwa...
A Ty Ewelin pewnie się nakręciłaś;)

przez gusia 23 kwi 2007, 18:44
;) a to ja Wam dam linka

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic. ... t=solarium

Tu troszkę więcej na temat solarium.
Ja osobiście myślę że leki nie są przeciwskazaniem (dziurawiec owszem) ,poza tym niebardzo wiem ,poprostu niekorzystam ;)
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg