Leki na koncentrację, pamięć.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Sezer 06 sie 2007, 13:11
lecytyna, ginko, zen - szen... badzmy powazni
to tak samo jak deprim vs psychotropy

oczywiscie, lecytyne i inne tego typu mozna brac dla zdrowia, jak witaminy czy jedzenie owocow

Jezeli ktos potrzebuje "kopa" do wykucia na kolokwium to tylko to, co napisalem dwa posty wyzej.

http://szybkanauka.net/suplementy

przez myselw 08 sie 2007, 13:47
omega 3 dwa miechy i wymiatasz...;)

przez lukasz_ 09 sie 2007, 11:32
czy jest cos dobrego bez recepty? Jezeli nie to jak uzyskac recepte na dany lek i od jakiego lekarza? Czy trzeba sie tlumaczyc, czy poprostu poprosic o lek?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 09 sie 2007, 18:06
A próbowałeś melatoniny? bez recepty 5 mg tabletki nie uzależnia bo to po prostu hormon. Ja mam problemy ze snem biorę jedną tabletkę 1 mg na godzinę przed snem i wtedy czuję już senność, bardzo łatwo się zasypia. Jak mam gorsze noce to biorę 2 lub 3 tabletki. Jeżeli cierpisz na bezsenność to 5 mg tabsy powinny być dobre. Możesz też spróbować 3mg na początek.
ExModerator

przez Student20 21 sie 2007, 12:45
Za 2 tygodnie mam egzamin, ciężki i kompletny brak ochoty do nauki. Co mam zrobić? Nie chce zawalić studiów...

PS Lekarka na "chęci do życia" przepisała mi bioxetin...pomoże?
HORYZONT TONIE W MROKU
NADCHODZI PIĘKNY KONIEC
ZABRAKŁO SŁÓW...

przez MaRiAnEk 17 wrz 2007, 08:45
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 11:17 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Jovita 17 wrz 2007, 09:44
ja ostatnio stosuje na sen Deprexolet !! to jest lek ktory nie uzaleznia i biore go juz dlugo po pol tabletki dziennie - dodatkowo jest on na depresje !!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Goplaneczka 07 paź 2007, 17:21
Mam pytanie-coś nie szkodliwego na sen. tak bym nie miała po tym zapędów autotrucicielskich? Ziołowie w ogóle na mnie nie robią wrażenia...
Goplaneczka

przez Amator 07 paź 2007, 21:30
Witam
Zastosuj Melatonnę 5mg. Ja mam często ogromne problemy ze snem. Ostatnio zmieniłem łóżko na materac i stosuje od tygodnia melatoninę na godzinę przed snem... zasypiam błyskawicznie. Niestety ostatnio mam problemy z częstym sikaniem i wstaje czasem co 30min. Do kitu z takim spaniem, a sen jest w tym stanie niezwykle ważny... ciągle coś :roll: Ale Melatoninę warto spóbować, teraz jest bez recepty.

przez Jovita 08 paź 2007, 12:29
polecam deprexolet - ja biore polowke tabletki od 2 miesiecy i kazda noc przesypiam jak zabita ! bardzo dobry lek nasenny ktory dziala dodatkowo antydepresyjnie , nie uzaleznia i nie powoduje dzialan ubocznych.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Sen...a może męka??

przez morpheus 12 paź 2007, 18:07
ostatnio nie moglem sypiac nie wiem dlaczego kladlem sie i zamiast zasypiania przewalalem sie na boki przez kilka godzin dochodzilo to tego ze kladlem sie okolo godziny 11/12 w nocy i meczylem tak dlugo az trzeba bylo wstac i isc na zajęcia ;/ to bylo okrutne ale kupilem sobie magnez i ziołowe tabletki na uspokojenie (jak zalecila mi kolezanka) i pomagaja mi ostatnio nawet dobrze sypiam, ale wiecie, samemu to nie sen ;) tylko odpoczynek :PPP zazdroszcze wszystkim Tym którzy moga w nocy sie do kogos przytulic bo dla mnie to byl caly swiat ;) :*
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

lek na nn wspomagający skupienie

przez silesiaster 12 paź 2007, 21:06
Witam

Brałem różne leki - w zasadzie żaden nie był skuteczny przestałem brać i tak sobie żyje z tą nn - na terapie uczęszczam - ale ostatnimi czasy nie widzę poprawy w swojej wewnętrznej walce - strasznie ciężko jest mi się skupić na czymkolwiek innym niż natrętnych myślach i czynnościach - któe w zasadzie weszły mi już w krew - ale nie o tym chciałem. Otóż czy zna ktoś z Was dobre leki wspomagające skupienie uwagi np. podczas czytania książki lub słuchania wykładu (tudzież pomagają w zapamiętywaniu) - a niwelują efekt "błądzących myśli", kompulsji?

pozdrawiam

PS nie interesują mnie odpowiedzi - panie to tylko w biedronce:)

przez Amicuss 13 paź 2007, 21:49
Witam!!!
Mi tez by sie cos przydalo na poprawe koncentracji,bo tez mam z tym problemy a teraz prztgotowywuje sie do obrony pracy licencjackiej.Prosilem swoja Pania doktor,ze by mi cos przepisala,ale tego nie uczynila.Powiedziala ze poprawienie w sposob sztuczny koncentracji,to jest niewlasciwy sposob,ze nalezy sameu do tego dazyc,trenowac pamiec.Tylko patrzec,jak do mnie zadzwonia i powiedza ze mam sie stawic na obrone,a to w glowie pustka.
Pozdrawiam Amicuss
Cierpienie wymaga wiecje odwagi niz śmierć.
Nie bierz życia na serio-i tak nie wyjdziesz z niego żywy.

przez eligojot 13 paź 2007, 23:10
Zwróćcie uwagę na różne produkty na bazie guarany, są dostępne w aptekach. Polecane szczególnie dla wycieńczonych fizycznie i psychicznie.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Sortuj wg