Leki na koncentrację, pamięć.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez wisnia80 27 kwi 2014, 21:44
Tak sobie myślę. Skoro ten noopept jest taki dobry i działa, to czemu tak mało informacji jest na temat tego leku w necie, i ogólnie dostępny tylko w Rosji?

przez wilzyx 16 maja 2014, 11:09
wisnia80 napisał(a):Tak sobie myślę. Skoro ten noopept jest taki dobry i działa, to czemu tak mało informacji jest na temat tego leku w necie, i ogólnie dostępny tylko w Rosji?

a czemu za posiadania skręta w UK nie idzie się do kryminału? Na mnie noopept raczej nie działał ale może zły producent lub krótki czas dawkowania (30mgx3 dziennie). Na hyppereala patrzyleś lub na jakieś anglojęzyczne strony typu wpisz sobie w google drugs forum i pierwszy wynik.
Hope rides alone

przez Reiben 20 maja 2014, 01:23
kupie to bo nie daje rady, do tego dolacze wellbutrin, a jak nadal bede wiekszosc czasu chcial sie zajebac to jeszcze paroksetyne

-- 20 maja 2014, 01:40 --

a raczej noopept kupie, to chyba nie to samo ;p

-- 20 maja 2014, 11:26 --

25 $ z wysylka za 5g jeszcze w pudrze a nie tabletkach, ja /cenzura/ :hide: czy ktos tu mieszka moze przy obwodzie kaliningradzkim i jezdzi na wycieczki do Rosji? :P
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wilzyx 20 maja 2014, 13:15
Reiben napisał(a):kupie to bo nie daje rady, do tego dolacze wellbutrin, a jak nadal bede wiekszosc czasu chcial sie zajebac to jeszcze paroksetyne

-- 20 maja 2014, 01:40 --

a raczej noopept kupie, to chyba nie to samo ;p

-- 20 maja 2014, 11:26 --

25 $ z wysylka za 5g jeszcze w pudrze a nie tabletkach, ja /cenzura/ :hide: czy ktos tu mieszka moze przy obwodzie kaliningradzkim i jezdzi na wycieczki do Rosji? :P

z polskich sklepów noopeptu nie kupujesz?
Hope rides alone

przez Reiben 20 maja 2014, 13:17
debilem byc :?

-- 20 maja 2014, 13:18 --

chociaz..cena praktycznie to samo, tez kupuja to z usa albo chin, kupilem na str bedacej wsrod polecanych przez ludzi z reddit
Reiben

przez wilzyx 20 maja 2014, 14:45
Reiben napisał(a):debilem byc :?

-- 20 maja 2014, 13:18 --

chociaz..cena praktycznie to samo, tez kupuja to z usa albo chin, kupilem na str bedacej wsrod polecanych przez ludzi z reddit

A jak to się ma ze sprowadzeniem noopeptu ze sklepów zagranicznych? Celnicy mają duży ból dupy?
Hope rides alone

przez Marian_Paździoch 20 maja 2014, 14:50
Jest apteka czeska ze stroną w j. polskim, wysyłają piracetam bez problemu podobno ;) No i jest masa innych sposobów, ale nie chcę żeby mój post trafił do kosza :mrgreen:
Marian_Paździoch

przez wilzyx 20 maja 2014, 14:55
Marian_Paździoch napisał(a):Jest apteka czeska ze stroną w j. polskim, wysyłają piracetam bez problemu podobno ;) No i jest masa innych sposobów, ale nie chcę żeby mój post trafił do kosza :mrgreen:

Piracetam jest słaby w porównaniu do noopeptu - tak słyszałem przynajmniej. Link na pw? Pwetty please ? :3
Hope rides alone

przez Reiben 20 maja 2014, 14:59
wilzyx napisał(a):A jak to się ma ze sprowadzeniem noopeptu ze sklepów zagranicznych? Celnicy mają duży ból dupy?

tego nie wiem, mam nadzieje, ze w ogole nie maja oraz, ze moj nie przyjedzie do mnie w czyjejs dupie, sklep sprzedaje to na caly swiat niby i wysylka standardowa poczta amerykanska za granice

Marian, wiem ale Piracetam imho jest malo co warty, jedynie fajne to jak ktos starszy to bierze to moze sobie zakupic bez recepty stamtad
Reiben

przez pająk 12 cze 2014, 04:02
Brał ktoś modafinil ew.coś z tej grupy?

-- 12 cze 2014, 03:08 --

Reiben napisał(a):
wilzyx napisał(a):A jak to się ma ze sprowadzeniem noopeptu ze sklepów zagranicznych? Celnicy mają duży ból dupy?

tego nie wiem, mam nadzieje, ze w ogole nie maja oraz, ze moj nie przyjedzie do mnie w czyjejs dupie, sklep sprzedaje to na caly swiat niby i wysylka standardowa poczta amerykanska za granice

Marian, wiem ale Piracetam imho jest malo co warty, jedynie fajne to jak ktos starszy to bierze to moze sobie zakupic bez recepty stamtad

Też mam nadzieję, że mój w czyjejś nie przyjdzie ;]
pająk

przez Amnothing 28 cze 2014, 17:08
Nootropy spokojnie przechodzą przez kontrole celną. Ja razem z przyjaciółmi poszliśmy trochę w ekstremę, bo zakupiliśmy 10G Sunifiramu. Kilka razy ogólnie ściagaliśmy substancje nootropowe zza oceanu. Wszystko bez problemowo. Nie jest kłamstwem że jest setki razy mocniejszy od piracetamu, od noopeptu bardzo się różni - pod względem nootropowym to siekiera acz jeśli przekroczymy dawkę optymalną, pojawiają się uboczne skutki. Jeśli jemy go tyle ile trzeba, pięknie wyostrza zmysł, wszystko. Szczerze, mi bardzo pomógł na anhedonie. Wiadomo jednak, że jest nie do końca poznany - stąd niektórzy boja sie go stosować, ale cóż, stosunek ilości dawek - ceny jest świetny.

Łączenie go z antydepresantami jest okej, mój znajomy kombinacją noopept+sunifiram+sertralina+trazodon pozbył się w znakomitej części swojej nerwicy - plus dostał kopa do kształcenia się z psychologi i samopomocy psychologicznej.

W sunifiramie zadziwiająca jest pamięć fotograficzna - czasem zdarza się, ze pamiętam całe strony tekstu. Jako, że jestem umysłowcem to doskonale mi to służy, odmuliło mój łeb po latach terapii i umysłowego zastoju. Na zagranicznym forum pewna osoba stwierdziła, że gdy zaczyna brać sunifiram to idzie na przód w życiu (wyprowadzka na swoje, znalezienie pracy). Gdy robi przerwę, znowu tak jakby stoi w miejscu w porówaniu do czasu z sunifiramem, i znowu z pomocą suni (i ostrożnemu dawkowaniu) idzie dalej.

Może to nie jest wonder-drug, nie jest 100% zbadany, jednak... u mnie skutki pozytywne są zbyt duże. Jedyny minus to po przekroczeniu pewnej dawki może delikatnie podkręcać manie.
Zapalić świecę, znaczy rzucić cień...
Reboksetyna: 4-12MG Paliwo
Sunifiram: 2-10MG Turbo
Dwa wiadra suplementów + Rady od szamanów farmacji + NH3

seks

przez Lord Kapucyn 30 cze 2014, 15:34
skoro już udało mi się przyciągnąć waszą uwagę to informuję, że kilka wątków o nootropach (hupercyna, noopept), a także 5-htp zostało przeniesionych do indeksu leków. dziękuję, dobranoc.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez radek111 02 lip 2014, 16:24
Ja dołączam do 40 mg fluoksetyny oxiracetam zobaczymy czy spisze się ze będę bardziej świadomy i wyostrzą się z zmysły najbardziej zależy mi na czuciu muzyki no ale zobaczymy.

przez Endi79 25 lis 2014, 17:12
Czy brał ktoś może piracetam w połączeniu z depakine ?

Sortuj wg