Leki na koncentrację, pamięć.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Lek na koncentrację/pamięć

przez jasaw 28 sie 2012, 00:35
Svafa, ja zażywam od roku Cavinton Forte 10 mg 2xdz i dodatkowo łykam Lecytynę z vit B / od 2 miesięcy/ i wiem, bo czuję, że to mi pomaga.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Saraid 28 sie 2012, 04:05
jasaw napisał(a):Svafa, ja zażywam od roku Cavinton Forte 10 mg 2xdz i dodatkowo łykam Lecytynę z vit B / od 2 miesięcy/ i wiem, bo czuję, że to mi pomaga.

dzieki ja juz nie bardzo wiem co mi moze pomóc,lecytyna,vit b przerobiona Caviton?hm zobacze :roll:
Saraid

przez tahela 28 sie 2012, 04:12
Nie sądzę ,że tutaj takie] znajdziesz wrecz przeciwnie, i ,że to nie forum sorki za szczerość.
Na noc mnie coś szczerosc bierze kurna :? ale może to i dobrze z punktu widzenia koleżanki pytającej o poradę
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 28 sie 2012, 13:51
Czy komuś z Was pogorszyła sie koncetracją od nerwicy i depresji, w taki sposób, że ktoś do Was mówi a Wy nie kojarzycie faktów, jstecie wyłaczeni, nawet niekiedy proste zdania nie trafiąją, nie mówiąc już o dłuzszych zdaniach jak ktoś cos opowiada??

u mnie to kuleje od długiego czasu:/
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Ferdynand k 28 sie 2012, 14:19
ladywind napisał(a):Czy komuś z Was pogorszyła sie koncetracją od nerwicy i depresji, w taki sposób, że ktoś do Was mówi a Wy nie kojarzycie faktów, jstecie wyłaczeni, nawet niekiedy proste zdania nie trafiąją, nie mówiąc już o dłuzszych zdaniach jak ktoś cos opowiada??

Jakie leki bierzesz?
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 28 sie 2012, 14:20
wykończony, obecnie Fluwoksamine 100mg i trittico 75mg
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Ferdynand k 28 sie 2012, 14:34
Nic ci nie dadzą na koncentrację sertra powyżej 150mg
DNRI
selegilina (w Polsce nie przepisywana na depresję)
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 28 sie 2012, 14:36
DNRI to jakie to leki??

Setraline brałam ale pogłebiała mi bardzo depresje i lęki:/

przez Ferdynand k 28 sie 2012, 14:40
Amfebutamon.(wellbutrin na depresję zarejestrowany).
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 28 sie 2012, 14:41
wykończony, acha, dzięki za info

przez Ferdynand k 29 sie 2012, 17:17
Deanol na koncentrację depresję i schizofrenię.
Naczelny Użyszkodnik

przez MadGregor 29 sie 2012, 18:27
ladywind napisał(a):Czy komuś z Was pogorszyła sie koncetracją od nerwicy i depresji, w taki sposób, że ktoś do Was mówi a Wy nie kojarzycie faktów, jstecie wyłaczeni, nawet niekiedy proste zdania nie trafiąją, nie mówiąc już o dłuzszych zdaniach jak ktoś cos opowiada??

No dokładnie tak, przez całe lata bez najmniejszej poprawy. Ja w ogóle czuję, że zaburzył mi się proces kojarzenia. Trwa to tak długo, że już praktycznie tego nie dostrzegam (cały dzień "zamulam") z wyjątkiem gdy przesiaduję przed tv, bo to wymaga jakiegoś myślenia i wówczas zauważam, że mam z tym problem. Mam też nieprzyjemne przebłyski słów, piosenek, zwrotów, które zdążyłem zapomnieć już za dzieciaka a teraz nagle i natrętnie powracają jak w stanie majaczeniowym. Nie pamiętam natomiast najświeższych zdarzeń.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez ladywind 29 sie 2012, 19:03
Gregg1991, no własnie, ja tez od dawna mam takie zamuły, szczególnie mam problem z tym jaki jest dzisiaj dzien, który to jest itp., z pamiecią krótkotrwałą, kojarzenie na kiepskim poziomie:/

przez Ferdynand k 29 sie 2012, 19:51
Krótkotrwałą podleczyłem lecytyną kofeiną, ale długotrwała du..a :-|
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg