Leki na koncentrację, pamięć.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez teklunia 21 cze 2006, 19:56
po stilnoxie mialam straszne jazdy
wzielam 2 tabletki i juz nigdy wiecej
mialam wrazenie ze chodze po scianach tragedia
samotnosc nad pustym talerzem....

przez Mrówka 24 cze 2006, 22:36
Właśnie lerivon nie za bardzo pomagał - zapomniałam go wypisać.
Teraz właśnie lekarka zapisała mi stilnox, ale zaznaczyła, że mogę go jeść tylko tydzień, żeby się "odwarunkować" ( bo się zawarunkowałam w stylu " o Boże, zbliża się noc, na pewno znów nie zasnę, nie wyśpię się, już 2 dni nie spałam, wylecę z pracy itd"). Powiedziała, że BROŃ BOŻE jakbym go jadła dłużej niż tydzień, bo on uzależnia i to jest groźne lek. Co prawda, mówiła, że początkowo firmy farmaceutyczne entuzjastycznie reklamowały, że to jest usypiacz nowej generacji, kóry nic a nic nie uzależnia, ale musiały się z tego wycofać, gdyż obecnie na oddziałach jest wiele osób uzależnionych od stilnoxu( tu mi pani dr wytłumaczyła pod względem chemicznycm, czemu on uzależnia, ale nic a nic się na tym nie znam, więc nie zapamiętałam).Wniosek jest taki, że stilnox to nie jest bezpieczne lekarstwo i uzależnia.
Cała rzecz w tym,by mieć trochę względów i troski o Innych - Kubuś Puchatek

przez Mizer 24 cze 2006, 22:38
Afobam
bardzo dobry na sen

(i pieluchy :)
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hollow 25 cze 2006, 00:12
Zieeeeeeeeeeeeew...

przez Gosia 25 cze 2006, 10:58
hej ja biore trittico od 2 miesiecy i spie jak aniołek. Zazywam go godzinke przed snem pomogl mi wyjsc z depresji dla mnie swietny lek na lęki za słaby ale na depresje super
gg

Lek na koncentrację/pamięć

przez pawelek nie dam sie!!! 31 lip 2006, 19:54
Witam serdecznie !

Jak kazdy nerwicowiec mam straszne problemy z pamiecia , niedlugo chyba zapomne jak sie nazywam :shock: ;) ... moze ktos doradzic cos na jej poprawe ...
Dodam tylko ze nie biore zadnych lekow , radze sobie , dlatego cos light ...
Ktos wspominal mi ostatnio o lecytynie , hmm ?

Pozdrawiam
Pawel
... slaves with white collars. Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need ...

przez madam jamar 19 sie 2006, 00:27
heh... znam problem... ale ci nie pomoge - mi nic nie pomaga. a jak o tym mysle to jest jeszcze gorzej

przez Nonenow 19 sie 2006, 10:01
Chyba nie kazdy nerwicowiec ma problemy z pamiecia. Moze przydalby sie ruch, tlen i ewentualnie nienasycone kwasy tluszczowe (to ogolnie dobre na mozg) - czyli ryby albo (dla wegetarian) wyciag z siemienia lnianego.

przez Magda-27 19 sie 2006, 10:33
Z tego co ja się orientuję to na pamięć dobra jest lecytyna i wyciąg z miłorzębu japońskiego (gingko biloba).
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez pawcio 19 sie 2006, 11:11
coz moge powiedziec zgadzam sie z wszystkimi przedmowcami pozdrawiam :lol:
DZIENDOBEREK WSZYSTKIM

przez Smerfetka26 01 wrz 2006, 16:03
mi pomaga imovane, ale bardzo boję się uzależnienia więc biorę go naprawdę w kryzysowych sytuacjach, a tak poza tym od mca chodzę po ścianach bo nie mogę spać. Była z tym problemem u psychiatry ale P. doktor niestety przepisała mi leki nasenne i jeszcze na poprawę nastroju, coś na bazie prozaku. To była moja pierwsza wizyta u takiego lekarza i szczerze mówiąc załamałam się, gdyż z informacji jakie gromadzę od paru mcy, ( książki, gazety, internet) leki to ostatni forma pomocy w leczeniu bezsenności. Czy ktoś kiedyś cierpiał i wyleczył się z tego??? I jak soebie z tym radzicie???
Od 5 lat cierpię na bezsenność, jak soebie radzicie z tym problemem?? Czy to można wyleczyć?? Albo chociaż zmniejszyc w znacznym stopniu??

przez weronika 01 wrz 2006, 19:55
najlepsza jest właśnie zyprexa ale to fakt że sie po niej tyje jednak przywraca zdrowy naturalny sen i nie uzależnia spróbuj jeszcze raz z tym tritico to normalne że na początku tak się żle czułaś ale po ok 2 tygodniach organizm się przyzwyczai i będzie ok na sen jest bardzo dobry afobam i zolpic sen murowany ale to leki które mogą uzależniać, chociaż ja je brałam rok czasu i sie nie uzależniłam

przez ~Maja 14 wrz 2006, 20:54
Ja biorę Asmag. Czyli magnez w tabletkach
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

Imovane

przez mikuko 19 paź 2006, 13:01
Ja niestety chyba uzależniłam sie od leków nasennych, a konkretnie od imovane. Biore go od kilku miesiecy. Nie wiem jak go odstawić. Bez niego nie moge usnąć, albo tak mi sie tylko wydaje że nie będę umiała... Pomóżcie, co mam zrobić?

Sortuj wg