Leki na koncentrację, pamięć.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Magdalena Bednarek 14 paź 2007, 10:43
Polecam VICEBROL mi pomógł bardzo.
majta

przez jaaa 15 paź 2007, 14:45
odswiezam watek- czy wyleczyl z was ktos calkiem bezsennosc dlugo trwajaca i jak tak to czym? czy leczyliscie przyczyne bezsennosci czy sama noc srodkami nasennymi i dzialajacymi nasennie - np antydepresantami?

przez elfka88 15 paź 2007, 20:53
Ja nie wiem własnie jak brac vita buerlecithin pisze 3 łyzki dziennie wiem ze to smieszne pytanie :d le rano po poludniu i wieczorem czy na raz 3 łyzki wlasnie nie wiem :D i cyz mozna to laczyc z setaloftem antydepresyjnym lekiem ktory moge przyjmowac z tego co wiem to ten vita bu... jest na alkoholu... czy moze ktos wie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amicuss 16 paź 2007, 13:47
Witam!!!
Ja na poprawe koncentracji i pamieci od niedzieli biore ,,MEMORY FORMULA'' ale trzeba czekac na efekty okolo miesiaca.Zobaczym czy cos pomoze.Podobno jest to dobry skuteczny lek dostepny bez recepty.
Pozdrawiam Amicuss
Cierpienie wymaga wiecje odwagi niz śmierć.
Nie bierz życia na serio-i tak nie wyjdziesz z niego żywy.

przez .Tomek 28 paź 2007, 15:10
Wygrzebałem temacik i mam pytanie. Powiedzcie mi, jak to jest kurrr....dę możliwe, że nie dostałem żadnego leku nasennego skoro mam takie problemy ze snem i poprosiłem o jakiś skoro jak przeczytałem są takie które nie uzależniają i nie powodują działań ubocznych? Dobra nie ważne. Inne pytanie, ostatnio sobie z dżejem rozmawiałem i powiedziała żebym poprosił o jakiś lek uspokajający, bo mógłby pomóc zasypiać i nerwy trochę uspokoić [co przy moich paranojach i stresie było by super :)] i jak myślicie mam w ogóle jakieś szanse dostać coś porządnego czy znów usłyszę, że one uzależniają i szybko tolerancja się wyrabia? Trochę może bez sensu pytanie ale niedługo [jutro :roll: ] idę do lekarza poprosić o coś i się denerwuję znowu. Czy ten wiek aż tak strasznie mnie ogranicza? Znacie jakiś fajny lek uspokajający, który mógłbym zaproponować?
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez jaaa 28 paź 2007, 15:33
szczerze? rozumiem lekarzy i dalej bym sie meczyla gdybym mogla czas cofnac- po pierwsze jestes mlody dosc i leki moga zepsuc i rozregulowac u Ciebie Twoj fizjologiczny sen bo bedzie potem trudne do odbudowania
takze duzo sportu i najwyzej ziolowe syropy albo bellergot na recepte ewentualnie hopeopatyczny Sedatif PC nawet 2 tabletk,hydroksyzyna na uspojojenie i wierz mi nie warto pchac sie w leki bo potem BARDZO ciezko wyjsc z tego

przez .Tomek 28 paź 2007, 15:38
hehehe, sen fizjologiczny...ja już mam cały system rozregulowany i jestem jak wrak [tak zmęczony] dlatego chciałem coś dostać co by wypocząć. Sport, wysiłek fizyczny ogólnie, zmiana trybu dnia [mniej czasu przed kompem] i wiele wiele innych nie pomogły. Sadzę, że mój brak snu jest spowodowany stresem. A i dodam jeszcze jedno, chodzi mi o lek który bym mógł raczej zażywać regularnie, nie doraźnie. Bo do szkoły mi potrzebne coś co będę mógł brać za każdym razem. To samo tyczy się opuszczania progu domu. A hydroksyzynę to doraźnie poproszę żeby mi dała w razie czego :)
ExModerator

przez jaaa 28 paź 2007, 16:00
wiec moze Lerivon w dawce 10 mg albo 15 ;) do 20 gora w zaleznosci od twojego stresu ;) ja na nim wlasnie ciagne ;)

przez vice versa 28 paź 2007, 18:15
Ja przy ostatniej wizycie u psychiatry tez poprosiłam o cos na sen, bo sen miałam płytki, taki jakbym całą noc nasłuchiwała. Bez sugerowania jakiegokolwiek leku, została zapisana mi hydroksyzyna. Powiem tak, swietnie po niej śpię ale kiepsko wstaję (pobudke mam o 6.00).
Brałam hydroksyzyne non stop 2 tygodnie, zrobiłam na jedną noc przerwe i znów miałam płytki, męczący sen. Nie wiem jak z uzaleznieniem biorąc hydroksyzynę, mam nadzieję, ze po ustapieniu (czytaj zaleczeniu) nerwicy zasnę juz bez prochów.

przez .Tomek 28 paź 2007, 18:22
Czemu ja muszę mieć takie problemy z załatwieniem czegokolwiek :roll: dlatego pieprzę tą całą terapię kurdę, wkurzyłem się. Ostatnia wizyta wtorek, a potem daję sobie spokój, przynajmniej do póki 18 lat nie skończę to będę mógł wreszcie coś dostać porządnego :evil:
ExModerator

przez jaaa 28 paź 2007, 19:10
moze i to lepiej dla ciebie zaczniesz " truc" sie potem ;) a z terapii nie rezygnuj zawsze to jaka snadzieja przeciez

popros na poczatek o bellergot dobry jest a ziolowy tyle ze na recepte do tego lykaj sedatif i h .. ;)

przez .Tomek 28 paź 2007, 19:17
kiedy mi się tej terapii nie chce kontynuować. Bez leków to bez sensu. Nie chce mi się nic robić. A leków też nie dadzą grrrrr..... ja chcę się truć teraz ;)
ExModerator

przez Jovita 28 paź 2007, 22:36
temat ''bezsennosc'' juz istnieje , przenosze posty.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Coś na bezsenność...

przez sylwusiaa199 11 lis 2007, 00:56
WIem, ze to moze troszke nie dotyczy lekow ziwazanych z depresja...choc po wielu traumatycznych przezyciach od dluzszego czasu wogole nie moge spac - czy to w dzien czy w nocy...bywaja dni ze nie spie wogole, czasami zdaza mi sie ze przespie cala noc, jak dziecko ale to bywa rzadko! Boje sie isc do lekarza...boje sie ze pomysli o tym w jakis dziwny sposob. Mozecie mi doradzic jakies lagodne tabletki co mozna dostac w aptece a co by one nie uzaleznialy?
No nie wiem chyba wogole bylo by mi dziwnie isc je i kupic... ze pani magister krzywo sie popatrzy czy cos powie :/
**** dOn't giVe uP ****

Sortuj wg