Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: jaki lek z grupy benzodiazepin jest najsilniejszy ?

przez zdesperowany1 03 sty 2010, 21:32
a własnie ludzie;) Pytanie mam :) biorac codziennie z rana 0.5 mg afobamu tak powiedzmy przez meisiac czasu mozna uzaleznic sie?::)
zdesperowany1

przez magdalenabmw 03 sty 2010, 21:38
Zdesperowany- nie, ale naturalnie wszystko zalezy od organizmu więc nie damy Ci 100% gwarancji :smile: Na ulotce każdego benzo jest napisane że nie powinno się stosować dłużej niż przez 8tygodni i najkrócej jak sie da.

Ja jadłam 2mg benzo dziennie przez jakieś 2miechy i z dnia na dzień odstawiłam. Sprawa indywidualna kazdego organizmu. Przez 4tyg masz 99% że sie nie uzależnisz :smile:
magdalenabmw

przez LucidMan 03 sty 2010, 21:42
wiola173 napisał(a):Widocznie Ty wolisz jak ludzie piszą bzdury, wymyślają niestworzone historie, sami sobie co chwila zaprzeczają, przepisują rady z jakichś poradników i ogłaszają jako własne odkrycia, ale rzekomo w dobrej wierze -ku pokrzepieniu nieszczęśników , którzy to czytają. Ja wolę może mniej kolorową , ale prawdę , a jeśli obnażanie takich oszustów uważasz za morderstwo to Twoja sprawa.
Czy wolę? Lubię jak wypowiadają się doświadczone osoby ot co. Ma się rozumieć: doświadczone w przezwyciężaniu choroby, a nie w trwaniu w niej.
Lucid life

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 03 sty 2010, 21:51
Lucid owszem fajnie by bylo gdyby sie wypowiadaly osoby doswiadczone w chorobie, ktore ja przezwyciezyly, ale nie takie co plota dyrdymaly. I swoimi wywodami moga zaszkodzic innym, twierdzac ze sa w 100% zdrowe a biora leki psychotropowe, w takim razie 99% tego forum jest zdrowe. A takie twierdzenie zahacza juz o schizofrenie -zaprzeczanie chorobie, polecam sprawdzic w objawach schizofrenii. Na slowo wierzyc nie musisz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez zdesperowany1 03 sty 2010, 22:02
Okej Magdalena z bmw ,to wcinam na zdrowie;d
zdesperowany1

przez *Wiola* 03 sty 2010, 22:12
LucidMan napisał(a):Czy wolę? Lubię jak wypowiadają się doświadczone osoby ot co. Ma się rozumieć: doświadczone w przezwyciężaniu choroby, a nie w trwaniu w niej.

Tu całkowicie się z Tobą zgadzam, bardzo chętnie poczytam posty osób, które sobie radzą z chorobą. Ale warunek jest zasadniczy: to co piszą jest szczerą prawdą! Wtedy mam ochotę słuchać ich rad i się do nich stosować. A takich pseudo ozdrowieńców, którzy tylko mieszają w każdym temacie, wymądrzają się na siłę, zmieniają zdanie co chwile , tak ,że sami się w tym gubią czuję się w obowiązku obnażać.

[Dodane po edycji:]

To nie są moje czcze słowa , poczytaj dokładnie wszystkie jej post zobaczysz ile tam sprzeczności, nieścisłości itd.

zdesperowany1
Z tym uzależnianiem to Magda ma rację, każdy organizm reaguje inaczej. Jeden może brać miesiącami inny po kilku razach może się uzależnić. Ja robiłam to w ten sposób, że brałam dość małe dawki, a gdy czułam ,że już przestają mi wystarczać, odstawiałam na jakiś czas, a potem jeśli czułam ,że potrzebuję znów powrót ale do tej samej dawki.

eligojot Jeśli kolekcjonujesz takie "interesujące" postacie z forum, to poszukaj joanna5 . Też ciekawe rzeczy opowiada:)
Moderator

przez LucidMan 03 sty 2010, 22:30
Nie jestem detektywem, który dochodzić "prawdy", ani też adwokatem, który ma bronić angsthasse. Przeczytałem większość jej wypowiedzi, wybrałem z nich najistotniejsze dla mnie kwestie. Teraz mogę tylko trochę żałować, że już więcej nie będzie się tu wypowiadać. Cóż, została przepędzona. Kto skorzystał ten skorzystał ;)

Wiem, że jestem w obcym mi dziale i robię OffTop pisząc całkiem nie na temat więc zamierzam się tu więcej nie wypowiadać. Porządek musi być ;)

Widzę, że już Joanna5 na celowniku ...
Lucid life

przez *Wiola* 03 sty 2010, 22:42
Przepraszam bardzo , ale nikt jej stąd nie przepędzał . Ja osobiście tylko próbowałam pokazać jakie głupoty wypisuje. Jeśli dla Ciebie to były cenne rady to mogę powiedzieć tylko ,że współczuję Ci bardzo mocno. Co do Joanny , to napisałam tylko ,że pisze bardzo ciekawe "rzeczy" też możesz dużo od niej się dowiedzieć, jest psychologiem :mrgreen:
Moderator

przez kotecek 04 sty 2010, 15:44
Odchodząc od Waszej kłótni jaka się toczy w tym wątku;), chiałabym odnieść się do tematu. Dla mnie najsilniejszym benzo, który jako jedyny spośród wczesniejszych jakie brałam np. xanax cloranxen czy relanium jest lorafen, jedna tabletka utrzymuje w miarę poprawny stan przez cały dzień.
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

przez zdesperowany1 04 sty 2010, 18:50
no to wlasnie najlepsze:d

ja jak wezme 0.5 mg z rana xanaxu to juz caly dzien jestem w zajebistym humorze;)
zdesperowany1

przez *Wiola* 04 sty 2010, 22:51
zdesperowany To jesteś szczęściarz, mi się najwyżej spać jeszcze bardziej chce i tyle z tych prochów mam.
Moderator

przez zdesperowany1 04 sty 2010, 23:55
czy ja wiem czy taki szczesciarz..bylbym szczesliwym czlowiekiem gdyby nie natrectwa...:(
zdesperowany1

przez *Wiola* 05 sty 2010, 00:21
Hmm, mówiłam w kontekście działania prochów:) Ja tez bym była szczęśliwa gdyby nie lęki...
Moderator

przez kotecek 05 sty 2010, 16:08
Mam to samo z xanaxem, tylko mnie usypia, nic pozatym
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

Sortuj wg