Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Benzodiazepiny

przez clon25 29 gru 2009, 23:24
Wieksze dawki mnie przymulaly, schodzilem cwiartke tabletki co 2-3 tygodnie.najgorzej bylo przy ostaich 2,wczesniej probowalem odstawic i biegalem po lekarzach

przez sunport 30 gru 2009, 11:34
clon25 napisał(a):Witam Was w poswiatecznym nastroju :)
Minelo 2,5 roku odkad jestem czysty od clonazepamu, najgorsze byl okres odstawienny i 3 miesiące po. Teraz już jak przed braniem. Samopoczucie normalne ,brak zaburzen snu.
Chcialbym zeby powstal osrodek dla osob odstawiajacych benzo w sposob jaki opisany jest na stronie angielskiej, niestety nasi lekarze nie chca sluchac ,wiedza lepiej,ta metoda jest najskuteczniejsza ....no ale coz. Sluze pomoca w odstawianu benzo.Pozdrawiam

dolaczyles w 2007 loooo kurde chl;opie szybko cie wyleczyli nie masz im nic za zle?? lol:D:D:D:D:D

[Dodane po edycji:]

wy wszyscy tutaj macie problemy , ale jeden jest zasadniczy - myslicie ze psychiatrzy wam pomoga, otoz nie. Mialem nerwice (podobno mialem jeszcze schizofremie i kilka innych chorob "chorob") ,mialem doczynienia z wieloma psychiatrami i recze swoim zyciem ze jezeli bezsennosc nie doprowadzila was posrednio (poprzez wplyw na uszkodzenia pamieci oraz mozgu czyli potem procesy myslowe) lub bezposrednio do jakiegos stanu fzycznego zdrowia ktore zagraza lub moglo by doprowadzic do zagrozenia zycia - strzezcie sie tych parszywych gnoi i czesto masonow - psychiatrow jak ognia- doprowadza oni do po 100 kroc mocniejszych i szybszych uszkodzen mozgu i wtedy nie bedzie juz tak latwo . pojdzcie lepeij do dobrego podkreslam dobrego ksiedza- wiemm co mowie. jak ktos ma problemy chetnie pokoresponduje. dodam ze ja swoja "chorobe" pozucilem w ciagu 5 miesiecy zrobilbym to kilka razy szybciej gdybym mial prawdziwe wsparcie ze strony rodziny - jednak oni byuli zbyt uparci , zbyt tepi, zbyt leniwi, do tej pory sa , i nie maja w sercach prawdziwej milosci,dodam ze nie zyje teraz zupelnie normalnie poniewaz zarabiam najnizsza krajowa , jednak zapewne wszyscy z ta pensja nie zyja normalnie w tym skretynialym kraju!!!. oczywiscie bede to pamietal w stosunku do nich jak i krzywdy jakie wyrzadzili mi psychiatrzy takze posrednio system poniewaz to system stworzyl psychiatrow. i wam zycze to smao zebyscie pamietali jakich krzywd wam wyrzadzili psychiatrzy i psychologowie. slowa moje beda potwierdzone jezeli moj post zostanie usuniety przez moda ktorym jest zapewne jakis psycholog lub psycholodzka nie bede mylil w koncu faceta z kobieta. takze sorawdzcie za kilka dni czy ten post tu bedzie . pozdrawiam i pamietajcie zycie to nie wszystko, nigdy nie traccie wiary nigdy nie watpijcie . szatnskie byty bardzo lubia manipulowac. sa mna to dowody poniewaz wiem ze uniewiezycie prosze poczytajcie o jasnowidzctwie telepatii to sa zasadnicze przeslanki do stwierdzenia ze nie wszystko jest odkryte i sa rzeczy ktore nie snilyu sie filozofm. tak wiec za 25 lat psychiatrzy znowu stwierdza ze "to nie sa te metody jak 30 lat temu". podkreslam strzecie sie psychiatrow. to ludzie niewierni nie wierza w Boga. sa gorsi niz zwierzeta. pamietajcie jak bardzo tacy ludzie sa falszywi. i nigdy nie zapominajcie. pozdrawiam
Użytkownik został wyrzucony z forum z powodu gróźb w stosunku do administratora oraz za wypowiedzi mające negatywny wpływ na Użytkowników

a mialo byc tak pieknie

uwaga mam juz za soba chorobe:) chetnie komus pomoge i pokoresponduje. wiem jak:)

moj gg 18620459
zbanowany

przez RafQ 30 gru 2009, 13:31
No to kolego pojechałeś teraz z grubej rury.
Może i psychiatria w polsce nie jest na najwyższym poziomie ale jest dużo lekarzy,którzy na prawdę chcą pomóc swoim pacjentom.Gdyby nie oni i leki to już byłbym po tamtej stronie.Nie wyleczyłem się co prawda do końca ale mogę w miarę normalnie egzystować.

System w Polsce jest chory?Zgadzam się!Ale częścią tego chorego systemu jest także kościół,który ma na sumieniu więcej złych uczynków niż nie jeden polski poseł czy senator w sejmie.

Twierdzisz,że ludzie,którzy nie wierzą w tego "katolickiego Boga" są źli?

Człowieku,ogarnij się troche!

A może jesteś wysłannikiem Ojca Dyrektora? :D
RafQ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sunport 30 gru 2009, 13:55
widzisz nie wyleczyles sie do konca a i sie nie wyleczysz nigdy ta droga. to tylko potwierdza moja teorie. bracie nie ufaj im.

i nie twierdze ze ludzie (oprocz psychiatrow) ktorzy nie wierza w boga sa zli. oni nie sa tylko wystarczajaco madrzy
Użytkownik został wyrzucony z forum z powodu gróźb w stosunku do administratora oraz za wypowiedzi mające negatywny wpływ na Użytkowników

a mialo byc tak pieknie

uwaga mam juz za soba chorobe:) chetnie komus pomoge i pokoresponduje. wiem jak:)

moj gg 18620459
zbanowany

przez clon25 30 gru 2009, 14:39
Sunport a ja mysle ze ty dalej masz schizofrenie.

przez sunport 30 gru 2009, 14:49
hehe co ty powiesz

czyli powinno sie generalnie uznac ze wszyscy ksieza maja schizofremie- no coz ale to przeciez religia tradycja kult. wiec ja buduje nowa tradycje.:D:D:D:D

aha i jeszacze zapomnialem dodac ze jest mi z tym bardzo dobrze:D:D:Di nie zamierzam tego zmieniac

i powiem wiecej zamierzam przewrocic cala wsplczesna psychiatrie do gory nogami. oczywiscie ustawowo. narazie zbieram informacje jak przebiega leczenie "lekami" jak narazie nie znalzlem osoby ktora szybko by zostala wyleczona. i wiem ze osoby te musza co jakis czas znow siegac po porady. prawdopodobnie zeby zmienic swiatopoglad , przepisy i leki musilbym studiowac medycyny i psychitrie. byc podejme wysilku. Jednak tak czy inaczej nie pozwole sobie na nie informowanie o swoim lepszym punkcie widzenia czego potwierdzeniem jest to ze ty kochany siedzisz na tym forum od 2007 a ja zajrzalem tu drugi raz od grudnia 2008

a mialo byc tak pieknie

moj gg 18620459
zbanowany

przez clon25 30 gru 2009, 15:14
sunport napisał(a):czyli powinno sie generalnie uznac ze wszyscy ksieza maja schizofremie- no coz ale to przeciez religia tradycja kult

Widziales gdzie ze napisalem wszyscy? Nie mam nic do kosciola katolickiego,uwazam nawet ze pelni wazna role w spoleczenstwie. Po twoich poprzednich postach , wnioskuje ze sie gubisz w zeznaniach, byles chory 5 czy 7 miesiecy ,ucieczka ze szpitala to tez niezbyt normalna rzecz...mozna sie chyba wypisac??

sunport napisał(a):i powiem wiecej zamierzam przewrocic cala wsplczesna psychiatrie do gory nogami. oczywiscie ustawowo. narazie zbieram informacje jak przebiega leczenie "lekami" jak narazie nie znalzlem osoby ktora szybko by zostala wyleczona. i wiem ze osoby te musza co jakis czas znow siegac po porady. prawdopodobnie zeby zmienic swiatopoglad , przepisy i leki musilbym studiowac medycyny i psychitrie. byc podejme wysilku.

Sam jeden ??:)

sunport napisał(a):Jednak tak czy inaczej nie pozwole sobie na nie informowanie o swoim lepszym punkcie widzenia czego potwierdzeniem jest to ze ty kochany siedzisz na tym forum od 2007 a ja zajrzalem tu drugi raz od grudnia 2008

Zoacz jaki tu jest temat postu , wyszedlem z tego i chce pomoc innym osobom ,jesli beda chcialy w wyjsciu z tych lekow.

przez sunport 30 gru 2009, 15:28
clon25 napisał(a):
sunport napisał(a):czyli powinno sie generalnie uznac ze wszyscy ksieza maja schizofremie- no coz ale to przeciez religia tradycja kult

clon25 napisał(a):Widziales gdzie ze napisalem wszyscy? Nie mam nic do kosciola katolickiego,uwazam nawet ze pelni wazna role w spoleczenstwie. Po twoich poprzednich postach , wnioskuje ze sie gubisz w zeznaniach, byles chory 5 czy 7 miesiecy ,ucieczka ze szpitala to tez niezbyt normalna rzecz...mozna sie chyba wypisac??

oczywiscie ze sie wypisalem , pzyznam jednak ze nie wiedzialem ze moge sie w kazdej chwili wypisac i wyszlo tak w drodze przypadku. wiec rowniez bede chial wprowdzic obowiazkowe informowanie przed podpisaniem dokumentow przyjecia ze pacjent moze w kazdej chwili opuscic szpital. poniewaz osoby te nie sa zdolne pod wplywem lekow do logicznego i rzeczowego myslenia.

temat postu to benzodiazepiny (sztanskie) i generalnie wszyscy co tu pisza biora je jeszcze byc moze jestes wyjatkiem ale mam probe napisz jak dlugio je zazywales .

i jeszcze apropo ad 2 nie nie sam jeden:)
Ostatnio edytowano 30 gru 2009, 15:30 przez sunport, łącznie edytowano 1 raz

a mialo byc tak pieknie

moj gg 18620459
zbanowany

przez sunport 30 gru 2009, 15:34
sorki faktycznie juz swoje powiedzialem takze jak clon masz jeszcze jakies chec korespondowania zapraszam na pw

a mialo byc tak pieknie

moj gg 18620459
zbanowany

jaki lek z grupy benzodiazepin jest najsilniejszy ?

przez hutch 31 gru 2009, 14:49
Konkretniej chodzi mi o to który działa najsilniej na lęki czy jest to np: Xanax, afobam, alprox( alprazolamum )
Cokolwiek co spędza sen z powiek wiesz tylko ty i nikt się nie dowie
...
http://www.youtube.com/watch?v=YIcMolthnX0

Re: jaki lek z grupy benzodiazepin jest najsilniejszy ?

przez zdesperowany1 31 gru 2009, 14:53
ta sama grupa inny producent .moc ta sama
zdesperowany1

przez hutch 31 gru 2009, 15:06
to wiem ale czy jest coś mocniejszego
Cokolwiek co spędza sen z powiek wiesz tylko ty i nikt się nie dowie
...
http://www.youtube.com/watch?v=YIcMolthnX0

przez marlena1977 31 gru 2009, 15:07
a może signopam (temazepanum), dla mnie najlepszy uspokajacz, chociaż na pewno nie jest mocny, ale nogami przynajmniej można powłuczyć

przez *Wiola* 31 gru 2009, 15:12
wg mnie clonazepam, chociaż szybko uzależnia.
Moderator

Sortuj wg