Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 14 maja 2016, 01:33
*Monika* napisał(a):benzowiec84, Upominam Cię pierwszy i ostatni raz..., później możesz nie mieć tu wstępu.

za słodka jesteś

Benzodiazepiny

przez cozicozicozi 14 maja 2016, 19:39
benzowiec84 napisał(a):
cozicozicozi napisał(a):
spiety99 napisał(a):Odpowie mi ktoś na moje proste pytanie proszę po raz drugi ?
Możecie polecić jakieś dobre benzo w miarę tanie żeby mi starczyło na 30 dni ? co najlepiej wychodzi względem cena ilość na typowe lęki ?
bo nie wiem o co poprosić lekarza żeby mi przepisał
ale wiesz, że tym się nie wyleczysz? I jak będziesz brać 30 dni z rzędu, no cóż, to duży krok do wjebania się....

/cenzura/ klon ,m nmie rozumiesz czy czytac nie umiesz
o co ci człowieku chodzi? Twoim zdaniem po 30 nakurwiania benzo nie można się wjebać chociaż trochę? Czy może lepiej się pewnie leczyć tymi twoimi miksami typu koda + wóda + benzo? Benzo to light drug? No to pewnie nie przeżyłeś nigdy odstawki po długotrwałym braniu. Chociaż sądząc po twoim nicku to pewnie do takowej nigdy nie dopuściłeś. Brawo za mądre rady. Alpra SR = melisa? No w porównaniu do zażycia na przykład 2mg normalnej to tak - nie odbijasz się od ścian. Zdaje się, że oczekujesz od leków żeby cię "robiły" więc dlatego tak napierdalasz na ssri i inne leki. Jeśli tobie nie pomogły to spoko, ale czy wierzysz czy nie, są ludzie, którzy sobie je chwalą. Ćpaj sobie dalej, ale może oszczędź swoich cennych rad innym, bo jeszcze ktoś weźmie cię za poważnego człowieka i skończy na wyżej wspomnianych miksach, które sobie aplikujesz.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Benzodiazepiny

przez zima 14 maja 2016, 23:02
bezno dziala maksymalnie kiedy robi sie to po raz pierwszy.. jesli robi sie to regularnie to efekt sie zaciera i czlowiek jest znow w potrzasku i nie wie co ze soba zrobic. pamietajmy ze przyjmując psychotropy dazymy do optymalmnego efektu dzialania wydłuzonego w czasie. Jezeli skutki przyjmowania leków przynosza wiecej indywidualnych korzysci niz strat tzn ze lek zostal prawidlowo dobrany. To jest w sumie to cos co czlowiek jest w stanie sam ocenic i nikt oprocz Was lepiej tego nie zrobi.Nie ma sensu dązyc do perfekcjonizmu, a z drugiej strony doskonalosc nie ma konca.
Rozumiem ze w benzo bardzo pociagajaca bywa ta wewnetrzna cisza, głeboki oddech i rozluźnienie percepcji. Skłonnosc do nalogow jest warunkowana genetycznie i jesli nie benzo to pojawi sie cos innego. Zawsze mozna zmodyfikowac uwarunkowania genetyczne.
zasadniczo jesli regularnie zazywa sie ssri to chęć siegniecia po benzo nie istnieje.albo to trittico, sama nie wiem.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez jaktobylo 14 maja 2016, 23:47
zima napisał(a):bezno dziala maksymalnie kiedy robi sie to po raz pierwszy.. jesli robi sie to regularnie to efekt sie zaciera i czlowiek jest znow w potrzasku i nie wie co ze soba zrobic.

Więc proszę Was o wskazówki, bom głupi i ślepy, co ile dni brać benzodiazepiny by tolerancja nie wzrosła za bardzo.
Mam zamiar brać maksymalnie miesiąc. Załatwiłem sobie klonazepam. Działająca dawka u mnie to 3mg, nie wiem czemu sądząc po tutejszych postach
jest to ogromna dawka i wg wielu tutaj już dawka 0.25;05 powinna działać :bezradny:

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 15 maja 2016, 00:45
/cenzura/ klon ,m nmie rozumiesz czy czytac nie umiesz[/quote]o co ci człowieku chodzi? Twoim zdaniem po 30 nakurwiania benzo nie można się wjebać chociaż trochę? Czy może lepiej się pewnie leczyć tymi twoimi miksami typu koda + wóda + benzo? Benzo to light drug? No to pewnie nie przeżyłeś nigdy odstawki po długotrwałym braniu. Chociaż sądząc po twoim nicku to pewnie do takowej nigdy nie dopuściłeś. Brawo za mądre rady. Alpra SR = melisa? No w porównaniu do zażycia na przykład 2mg normalnej to tak - nie odbijasz się od ścian. Zdaje się, że oczekujesz od leków żeby cię "robiły" więc dlatego tak napierdalasz na ssri i inne leki. Jeśli tobie nie pomogły to spoko, ale czy wierzysz czy nie, są ludzie, którzy sobie je chwalą. Ćpaj sobie dalej, ale może oszczędź swoich cennych rad innym, bo jeszcze ktoś weźmie cię za poważnego człowieka i skończy na wyżej wspomnianych miksach, które sobie aplikujesz.[/quote]

chciałem przeprosić za moje wczorajsze zachowanie....

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 15 maja 2016, 00:45
Sorry cozicozicozi,Monika i Zima i reszta
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Benzodiazepiny

przez Kontrast 15 maja 2016, 00:48
jaktobylo, 10 dni potem 60 odstępu. wtedy jest pewnik ze zadziala tak jak w lekturze.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 15 maja 2016, 00:53
jaktobylo napisał(a):
zima napisał(a):bezno dziala maksymalnie kiedy robi sie to po raz pierwszy.. jesli robi sie to regularnie to efekt sie zaciera i czlowiek jest znow w potrzasku i nie wie co ze soba zrobic.

Więc proszę Was o wskazówki, bom głupi i ślepy, co ile dni brać benzodiazepiny by tolerancja nie wzrosła za bardzo.
Mam zamiar brać maksymalnie miesiąc. Załatwiłem sobie klonazepam. Działająca dawka u mnie to 3mg, nie wiem czemu sądząc po tutejszych postach
jest to ogromna dawka i wg wielu tutaj już dawka 0.25;05 powinna działać :bezradny:

ja zawsze się trzymałem dawkowania 1x na tydzień , co 7-8 dni , wtedy zawsze benzo czułem trochę , raz jak zrobiłem przerwe 2 tygodnie to poczułem nawet 0,5mg klona .
dawkowanie co tydziueń jest w miare bezpieczne , a najlepiej dawkować w razię lęku czy sytuacji stresowych tylko , ograniczyć troche a tolerancja spadnie . nie tak jak z przed brania , bo pamietam czasy jak po 20 mg rolek czułem się jak młody Bóg , ale spadnie .

benzo są podstępne, bo napoczątku działają rekreacyjnie, a potem już tylko likwidują objawy uzależnienia,lęku czy napięcia , bez działania "pluszowego""rekreacyjnego" .

Benzodiazepiny

przez zima 15 maja 2016, 10:07
moim zdaniem tolerancja na benzo wzrasta w blyskawicznym tempie i nie da sie tego uniknac. biorac raz na tydzien trzeba by chyba juz w miedzyczasie niczym sie nie szprycowac zeby benzo solidnie trzepnęło..brałam w swoim zyciu dwa razy tak porzadnie benzo, raz afobam calkiem regularnie a innym razem , tzn jakies 4- 5 lat pozniej xanax i clonazepan. Za pierwszym razem przy afobamie trafilam do jebnietej lekarki ktora dala mi tylko to i nic wiecej oprocz jeszcze czegos tam na schizy, nie pamietam nazwy zupelnie, chyba jakies neuroleptyki to byly-ktore w ogole nie dzialaly.W ktoryms tam momencie mi sie skonczylo opakowanie i jakos tak naturalnie przestalam , ale ja duzo wtedy imprezowalam i piłam. Po prostu po jakims czasie w ogole przestaly fajnie dzialac i tak naprawde mialy meeega dzialanie nasenne.
Potem trafilam na najlepszego psychiatre na swiecie, ktory jak zobaczyl moje zachowanie na pierwszej wizycie to automatycznie przepisal xanax, trittico na sen i setraline na zycie. Od razu postawil sprawy jasno-ze xanax tylko doraznie i na jakis czas bo uzaleznia , a nic mi to nie da. Faktycznie-setraline i trittico mialy dzialanie mega trzepiace- na poczatku jak po lsd. potem bylo nasilenie depresji i wszystkiego innego, w ktoryms tam momencie nawet spadek sil witalnych,ale widac musi byc rownowaga. Teraz po dluzszej przerwie znow na setrze i trittico i nigdy nieczulam sie bardziej stonowana i rozluzniona w sensie ego. W ktoryms tam momencie probowalam zarzucic klona i po prostu na mnie juz nie dzialal. Nie mam ochoty nawet na alko. Po prostu jestem sama w sobie przytomna i pełna ze nie jest mi to potrzebne.
benzo one day dancer
live yourself.

Benzodiazepiny

przez zima 15 maja 2016, 10:10
powiem Wam jedno:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
benzo one day dancer
live yourself.

Benzodiazepiny

przez spiety99 15 maja 2016, 12:28
zima napisał(a):powiem Wam jedno:

a w szczególności jak ma się problemy i się ich nie chce rozwiązywać

Benzodiazepiny

przez jaktobylo 15 maja 2016, 18:52
SSRi se spierdolisz gospodarke serotoninowa - dopaminową i to na stałe , zombie tryb , do tego PSSD , ludzie pierdola na benzo a wpierdalaja 60mg paroksetyny , idioci . benzo to light drug w porównaniu z tym co nam serwuje psychiatria

A właśnie, przy okazji, mam pytanie odnośnie neurolepów(to podobny syf o ile nie większy co ssri). Więc ile miesięcy brać amisulpryd w dawce 200mg by se nie rozwalić na zawsze gospodarki hormonalno -neuroprzekaźnikowej. Mam zamiar brać 1-2 miechy.

Benzodiazepiny

przez jaktobylo 15 maja 2016, 19:21
I proszę o odpowiedź na jeszcze jedno pytanie. Załatwiłem se klonazepam, wcześniej brałem alprazolam, ale żadnego z niego pożytku nie miałem, nie działał nic a nic, a było to moje pierwsze benzo w życiu. A do alkomanów nie należę jakby ktoś sobie tak błędnie pomyślał, wystarczy jedno piwo.
Klonazepam działa, próbowałem różnych dawek, okazało się, że działanie w moim przypadku zaczyna się od 2mg - dość lekkie działanie, na trójce jest już lepiej, wystarczająco. No ale dobra, bo chciałem zapytać:
Jak długo utrzymuje się działanie klonazepamu? Np. zarzucam o godz 6stej, działanie rozpoczyna się koło 7 gdy jestem już w robocie, czuję, że jest luźniej jest lepiej.
I właśnie chodzi mi o to czy ten mój stan "gdy jest mi luźniej i jest mi lepiej" potrwa do tej 15stej? Czy poranna dawka jest wystarczająca?
Odpowie ktoś?
W zeszłym tygodniu zarzucałem kolejną dawkę jakoś koło 10-11, czyli po 3-4 godzinach działania leku. To jak, nadal kontynuować takie branie czy starczy mi poranna dawka klona na przynajmniej te 8 godzin luzu?
Pytam, bo już po prostu nie wiem, w necie jest nieskończenie wiele odpowiedzi i każda brzmi inaczej.

???

A co do tego słabego działania benzo na mnie, czytałem o tym, ze podobno osoby mające zaburzenia ze spektrum autyzmu mają bardzo małą ilość receptorów GABAa

Benzodiazepiny

przez Ricah 15 maja 2016, 19:34
jaktobylo napisał(a):
SSRi se spierdolisz gospodarke serotoninowa - dopaminową i to na stałe , zombie tryb , do tego PSSD , ludzie pierdola na benzo a wpierdalaja 60mg paroksetyny , idioci . benzo to light drug w porównaniu z tym co nam serwuje psychiatria

A właśnie, przy okazji, mam pytanie odnośnie neurolepów(to podobny syf o ile nie większy co ssri). Więc ile miesięcy brać amisulpryd w dawce 200mg by se nie rozwalić na zawsze gospodarki hormonalno -neuroprzekaźnikowej. Mam zamiar brać 1-2 miechy.

Przygotowalem juz herbatke z fusami, to Ci wywroze zaraz.

jaktobylo napisał(a):I proszę o odpowiedź na jeszcze jedno pytanie. Załatwiłem se klonazepam, wcześniej brałem alprazolam, ale żadnego z niego pożytku nie miałem, nie działał nic a nic, a było to moje pierwsze benzo w życiu. A do alkomanów nie należę jakby ktoś sobie tak błędnie pomyślał, wystarczy jedno piwo.
Klonazepam działa, próbowałem różnych dawek, okazało się, że działanie w moim przypadku zaczyna się od 2mg - dość lekkie działanie, na trójce jest już lepiej, wystarczająco. No ale dobra, bo chciałem zapytać:
Jak długo utrzymuje się działanie klonazepamu? Np. zarzucam o godz 6stej, działanie rozpoczyna się koło 7 gdy jestem już w robocie, czuję, że jest luźniej jest lepiej.
I właśnie chodzi mi o to czy ten mój stan "gdy jest mi luźniej i jest mi lepiej" potrwa do tej 15stej? Czy poranna dawka jest wystarczająca?
Odpowie ktoś?
W zeszłym tygodniu zarzucałem kolejną dawkę jakoś koło 10-11, czyli po 3-4 godzinach działania leku. To jak, nadal kontynuować takie branie czy starczy mi poranna dawka klona na przynajmniej te 8 godzin luzu?
Pytam, bo już po prostu nie wiem, w necie jest nieskończenie wiele odpowiedzi i każda brzmi inaczej.

???

A co do tego słabego działania benzo na mnie, czytałem o tym, ze podobno osoby mające zaburzenia ze spektrum autyzmu mają bardzo małą ilość receptorów GABAa

Half-life klona wynosi 18-50h, wiec 1 dawka powinna wystarczyc.
Agomelatyna 25mg
some shit

Sortuj wg