Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez Ricah 13 maja 2016, 21:41
Na lęki SSRI jak najbardziej si. Benzo to krotkotrwale rozwiazanie jak juz cozicozicozi wspominal. Co do ceny, to benzowiec84 Ci wspomnial, ze klon tanio wychodzi, aczkolwiek czesciej go sie wypisuje na drgawki/sen.

http://www.benzo.org.uk/polman/bzcha01.htm
Tutaj masz spis benzo, ich profil, a ceny chyba znajdziesz.
Agomelatyna 25mg
some shit

Benzodiazepiny

przez Grabarz666 13 maja 2016, 22:15
spiety99 napisał(a):Możecie polecić jakieś dobre benzo w miarę tanie żeby mi starczyło na 30 dni ? co najlepiej wychodzi względem cena ilość na typowe lęki ?
bo nie wiem o co poprosić lekarza żeby mi przepisał

Mój faworyt to klon, zdecydowanie. Dlaczego? Poniżej link, do wklejonych przeze mnie tabel z wartościami powinowactwa klonazepamu do poszczególnych podjednostek receptora GABA-A, jak widać klonazepam góruje pod tym względem nad innymi benzodiazepinami:

http://www.nerwica.com/benzodiazepiny-t675-1694.html

Klon dwójka na 100 % kosztuje 11.56, jednorazowo wystarcza 0.5 mg, czyli z 30 tabl. masz 120 dawek, wystarczy 0.5 mg na dobę z powodu jego długiego T1/2.

Mój nr 2 z benzo to alpra, później lora(zepam). Natomiast relki (diazepam) uważam za bardzo kiepskie benzo, przeciwlękowo, w dawce 5 mg, działał słabiej niż 0.25 alpry, podczas bardzo silnego lęku wolnopłynącego z somatyzacją nie działał prawie wcale.
Dodam, że nie używam benzo. Brałem je tylko w początkowym okresie choroby, w czasie silnego lęku wonopłynącego i panicznego (napadowego).

Benzodiazepiny

przez spiety99 13 maja 2016, 23:50
Grabarz666 napisał(a):
spiety99 napisał(a):Możecie polecić jakieś dobre benzo w miarę tanie żeby mi starczyło na 30 dni ? co najlepiej wychodzi względem cena ilość na typowe lęki ?

Mój faworyt to klon, zdecydowanie. Dlaczego? Poniżej link, do wklejonych przeze mnie tabel z wartościami powinowactwa klonazepamu do poszczególnych podjednostek receptora GABA-A, jak widać klonazepam góruje pod tym względem nad innymi benzodiazepinami:

Klon dwójka na 100 % kosztuje 11.56, jednorazowo wystarcza 0.5 mg, czyli z 30 tabl. masz 120 dawek, wystarczy 0.5 mg na dobę z powodu jego długiego T1/2.

Mój nr 2 z benzo to alpra, później lora(zepam). Natomiast relki (diazepam) uważam za bardzo kiepskie benzo, przeciwlękowo, w dawce 5 mg, działał słabiej niż 0.25 alpry, podczas bardzo silnego lęku wolnopłynącego z somatyzacją nie działał prawie wcale.
Dodam, że nie używam benzo. Brałem je tylko w początkowym okresie choroby, w czasie silnego lęku wonopłynącego i panicznego (napadowego).

właśnie myślałem nad klonem ale jak zapewne powiem lekarce prywatnej że go chce to lekarz sobie pomyśli że chce go na ćpanie,wiem że jest mocny
mam zamiar brać ssri+ benzo na początek bo mam silne objawy lęku ogólnego jak i silne objawy somatyczne
ja już nie daje rady chce brać benzo przez okres aż ssri zacznie działać
ale w sumie sam już nie wiem co robić czy brać same benzo czy chodzić na terapię nie dawno dawałem radę żyć bez jakichkolwiek leków i było ok ale moja sytuacja rodzina i moja nie jest za dobra stąd owe problemy
Ostatnio edytowano 13 maja 2016, 23:59 przez spiety99, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez Grabarz666 13 maja 2016, 23:56
Obrazek

Obrazek
Grabarz Rocket Fuel:
Fluwoksamina 50 mg (1-0-0)
Mirtazapina 30 mg (0-0-½)
Pregabalina 150 mg (0-0-1)

http://naukowy.eu/

"Głupota jest sprawą prywatną, lecz jej skutki są społeczne." - autor nieznany

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 14 maja 2016, 00:01
jaktobylo napisał(a):Czy jest tu ktoś na sali kto wyjaśni mi czemu dopiero 3mg klonazepamu na mnie działa dodam, że nie nie jestem uzależniony w najmniejszym stopnniu od agonistów benzo, wystarczy buteleczka piwa i już mnie kładzie.

I KOLEJNE pytanie, czy jeśli przez cały ośmiogodzinny cykl pracy chcę być odstresowany to wystarczy mi dawka pojedyncza z rana np(3mg? tylko taka na mnie działa, nic nieporadzę).

Innymi słowy jak długo działa klonazepam? Np. biore o szóstej rano 3 mg klona, około 7 zaczyna działać (cos tam czuć), to kiedy kolejna dawka, o 10.11,12 godzinie, czy wcale już nie brać jak długo działa klon?

Psychiatra mi gadał, że koło 5-6 godzin, więc przez ostatnie 3 dni na pierwszy raz przygody z benzo brałem rano 3mg kilka godzin później kolejne 3mg.

Czyli wychodzi na to, będąc totalnie czysty, wskoczyłem nagle na 6mg klonazepamu dziennie. I tak przez 3 dni. Jutro nie biore wcale.
Ludzie pomózcie.
Skoro mój organizm traktuje 3mg klona tak jak u was 0,25 czy tam 0,5, to chyba nic mi nie będzie, gdy będę brał te trójki z taką samą częstotliwością jak wy połówki?

masz pytania priv . odpowiem

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 14 maja 2016, 00:03
cozicozicozi napisał(a):To nie lepiej zapętlić jakąś alprę z przedłużonym uwalnianiem czy jakiś diazepam albo jakieś inne benzo? Skoro klon słabo działa na ciebie to bez sensu brać kosmiczne dawki. Lepiej o coś innego poprosić lekarza.

tyle ze sam clonazepam , bez metabolitów siedzi w org 48 h , ALPRA SR , smiech na sali = melisa

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 14 maja 2016, 00:06
cozicozicozi napisał(a):
spiety99 napisał(a):Odpowie mi ktoś na moje proste pytanie proszę po raz drugi ?
Możecie polecić jakieś dobre benzo w miarę tanie żeby mi starczyło na 30 dni ? co najlepiej wychodzi względem cena ilość na typowe lęki ?
ale wiesz, że tym się nie wyleczysz? I jak będziesz brać 30 dni z rzędu, no cóż, to duży krok do wjebania się....

/cenzura/ klon ,m nmie rozumiesz czy czytac nie umiesz

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 14 maja 2016, 00:08
spiety99 napisał(a):
cozicozicozi napisał(a):
spiety99 napisał(a):Odpowie mi ktoś na moje proste pytanie proszę po raz drugi ?
Możecie polecić jakieś dobre benzo w miarę tanie żeby mi starczyło na 30 dni ? co najlepiej wychodzi względem cena ilość na typowe lęki ?
ale wiesz, że tym się nie wyleczysz? I jak będziesz brać 30 dni z rzędu, no cóż, to duży krok do wjebania się....

a może ssri się wyleczę tak ? brałem benzodiozapiny przez 8 miesięcy 3 lata temu

SSRi se spierdolisz gospodarke serotoninowa - dopaminową i to na stałe , zombie tryb , do tego PSSD , ludzie pierdola na benzo a wpierdalaja 60mg paroksetyny , idioci . benzo to light drug w porównaniu z tym co nam serwuje psychiatria

Benzodiazepiny

przez spiety99 14 maja 2016, 00:10
Się boję brać ssri ze względu na to że jak je odstawie to będę miał pssd,lub moją pamięć i koncentracja się rozwali na amen :zonk:
Dlatego chyba lepszym wyborem będzie branie benzo przez krótki czas + terapia
Choć w sumie to już sam nie wiem co robić

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 14 maja 2016, 00:13
dobra bo widze ze piszecie jakies farmazonyy , dzis na raz poszlo 50 mg diazepamu + 450 kodeiny + 0,25 wódki i /cenzura/ , ale to ja , jak was robi 2 mg klona to spoko

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 14 maja 2016, 00:14
spiety99 napisał(a):Się boję brać ssri ze względu na to że jak je odstawie to będę miał pssd,lub moją pamięć i koncentracja się rozwali na amen :zonk:
Dlatego chyba lepszym wyborem będzie branie benzo przez krótki czas + terapia
Choć w sumie to już sam nie wiem co robić

a kto wie , psychiuatrzy ci nie pokmogą , sam myśl

Benzodiazepiny

przez Grabarz666 14 maja 2016, 00:24
benzowiec84 napisał(a):dobra bo widze ze piszecie jakies farmazonyy , dzis na raz poszlo 50 mg diazepamu + 450 kodeiny + 0,25 wódki i /cenzura/ , ale to ja , jak was robi 2 mg klona to spoko

Imponujące, rzeczywiście jest się czym chwalić.

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 14 maja 2016, 00:31
Grabarz666 napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):dobra bo widze ze piszecie jakies farmazonyy , dzis na raz poszlo 50 mg diazepamu + 450 kodeiny + 0,25 wódki i /cenzura/ , ale to ja , jak was robi 2 mg klona to spoko

Imponujące, rzeczywiście jest się czym chwalić.

przymknij pizde

Benzodiazepiny

przez *Monika* 14 maja 2016, 01:29
benzowiec84, Upominam Cię pierwszy i ostatni raz..., później możesz nie mieć tu wstępu.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg