Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez Kalebx3 22 sty 2016, 15:15
Które benzo na poprawę nastroju i chęć do życia?

coccinella, Ty poważnie pytasz ? Gówniane benzo maja Ci dać chęć do życia i poprawić nastój . Wybacz , ale musisz porzucić mrzonki , że ta grupa leków może dac Ci tak wiele . Mogą co najwyżeszej znieczulić emocjonalnie ( i to nie zawsze ) , pomóc odżegnac na jakiś czas lęk , obniżyć napięcie ,,, mogą też uzależnić , a z czasem pomimo zwiekszania dawek dawać coraz mniej .
Odradzam . W sumie jak słabiuśki lorafen Cie zamula to chyba tylko jeszcze słabszy oxazepan , czy klorazepat. Dopóki możesz wytrzymać bez benzo , dopóty nie wchodż do tych drzwi.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Benzodiazepiny

przez Martines 26 sty 2016, 23:02
Czy myślicie że 0,25mg alpra codziennie przez dłuższy okres czasu to problem , wcześniej było 0,5mg.

Benzodiazepiny

przez Kalebx3 27 sty 2016, 00:18

Czy myślicie że 0,25mg alpra codziennie

jeśli codziennie to zdecydowanie problem . Nawet co drugi dzień to też znak ,że coś w głowie dzieje się coś nie tak .
Biorę codziennie średnio( teraz ) 0,6 mg lorafenu + ok .0,2 alpry / d. ( trwa to juz ponad 1,5 roku )
mam problem , nie tyle z benzo co z lękiem .
Skończy sie lęk , skończy sie benzo .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez Michal8282. 28 sty 2016, 15:18
Orientuje się ktoś czy na Alproxie 0,5 lub 1, można robić morfologie, badania TSH, FT, i poziom skł mineralnych w krwi? Czy wyniki nie będą zafałszowane?

Benzodiazepiny

przez Sebi 28 sty 2016, 15:30
Witam, czy zażycie benzodiazepiny, np 2,5 mg alprazolamu można wykryć po badaniu moczu? pilnie proszę o odpowiedź.

Benzodiazepiny

przez Michal8282. 28 sty 2016, 16:19
Tak można wykryć w moczu.

Benzodiazepiny

przez spiety99 28 sty 2016, 17:09
Sebi napisał(a):Witam, czy zażycie benzodiazepiny, np 2,5 mg alprazolamu można wykryć po badaniu moczu? pilnie proszę o odpowiedź.

można ale tylko pod test

mam pytanie czy benzo mogą zmienić wyniki krwi ?,np obniżyć,zawyżyć poziom np tsh ? ma ktoś jakieś info o tym ?

Benzodiazepiny

przez Michal8282. 28 sty 2016, 22:58
Właśnie, to samo pytanie. Muszę zrobić wyniki, a jakąś agorafobie albo klaustrofobie mam. Nie wysiedzę w laboratorium bez benzo...

Benzodiazepiny

przez spiety99 31 sty 2016, 00:14
podbijam ma ktoś info o tym ?

Benzodiazepiny

przez dr. Psycho Trepens 31 sty 2016, 01:14
alprazolam powstrzymuje mnie przed kompletnym szaleństwem - paranoją a jednocześnie chroni przed samobójstwem.
chvj ze jestem uzalezniony, skoro zyje w piekle depresji i paranoi.
to juz 5 rok uzaleznienia, na samobojstwo zawsze przyjdzie pora.

nigdy wiecej nie pojde na detox, po 2 dniach dostalem takiej delirki ze teraz mam PTSD.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Benzodiazepiny

przez tahela 31 sty 2016, 01:42
Wudezet napisał(a):Jak się wpierdoli** i się uzależnisz ^^ To chyba działa podobnie jak alkoholizm - alkoholikiem jest się do końca życia, a uzależnienie od benzo do lekkich nie należy.

Porównacie dla mnie działanie klonazepamu i alprazolamu? Jak narazie z benzo stosowałem alpre, ale jako iż klonazepam działa dłużej to zastanawiam się nad "przesiadką" na klony. Alpra działa na mnie bardzo dobrze.

2
jak alpra działa na ciebie dobrze to zostań na niej, clon jest duzo mocniejszy, bardziej zamula,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Benzodiazepiny

przez Kalebx3 31 sty 2016, 13:42
nigdy wiecej nie pojde na detox, po 2 dniach dostalem takiej delirki ze teraz mam PTSD.

ale detox od kanaboidów synetico , czy alpry ?

Benzodiazepiny

przez dr. Psycho Trepens 01 lut 2016, 00:41
Kalebx3 napisał(a):

ale detox od kanaboidów synetico , czy alpry ?

chciałem od kanna, a te debile zrobili mi od wszystkiego, dajac mi jedynie relanium co jest dla mnie jak placebo.
dostałem takiego lęku ze teraz mam traume.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Benzodiazepiny

przez jaktobylo 02 lut 2016, 20:12
Witam, mam do Was takie pytanko jakie benzo polecacie z takich najsłabszych, diazepam, bromazepam, czy może jakiś inny? Niestety wiosna coraz bliżej i chciałbym się przygotować, za niedługo w pracy będzie więcej roboty, dużo więcej ludzi, a co za tym idzie silny stres, spięcie, fobia społeczna na maxa i czucie się z tego powodu jak totalne gówno, co zresztą będzie jeszcze bardziej pogłębiać stres i tak w kółko. Sama słoneczna cieplutka pogoda, przez większość debilnie interpretowana jako "ładna", będzie powodować, że będę się pocił, a to spowoduje denerwowanie się tym i znacznie nasiloną potliwość tym razem z nerwów. A ja tak nie mogę, to mnie wykańcza, tym razem oszaleję, potrzebuję benzo, chcę się czuć i zachowywać się normalnie. I jeszcze pytanko czy to prawda, że benzo samo z siebie w przeciwieństwie do alko zmniejsza potliwość?

I ile tego brać, jak często, żeby nie spowodowało uzależnienia ani żadnych zmian w mózgu?

Sortuj wg