Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez DOROTA777 24 lip 2015, 22:15
3 lata i 5 mc mają dzieci plus ciąża -tyle dokładnie nie biorę
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Benzodiazepiny

przez DOROTA777 24 lip 2015, 22:19
Ewenementem to jest mój tata.Palił 3 paczki fajek dziennie i rzucił parę lat temu .Od tamtej pory nie pali.Afobam mi łatwiej rzucić było niż fajki.Po urodzeniu dzieci wróciłam do palenia to dopiero głupota.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Benzodiazepiny

przez andrzej57 25 lip 2015, 16:33
Witam! Proszę o radę znawców w temacie benzo. Otóż biorę 32-gi rok clonazepam, aktualnie jestem cały czas na dawce 0,5mg. Wiem,że jestem na niego skazany do końca życia. Ale.... przez tydzień zamiast 0,5 clona brałem hydro w dawce 75mg - wiem,że to duża dawka. I mam dylemat, czy katować organizm 75mg hydro , która zapewne nie jest obojętna na organizm (mam na myśli obraz krwi), czy jednak brać tego clona 0,5 mg (gdzie wyniki wszystkie mam w normie). Mam jedynie obawy co do tej wysokiej dawki hydoksyzyny. Pozdrawiam serdecznie. Andrzej
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez Tomek858 26 lip 2015, 23:39
Mieliscie problem z dostanie recepty na benzo? Pytam sie bo juz ktorys raz blagam mojego psychiatre o bezno i nie chce mi przepisac ( inne leki tak sobie dzialaja). Dochodzi do tego ze czuje sie poszkodowany, inni moga sobie lykac bezkarnie najlepsze leki przeciwlekowe, a ja musze sie meczyc.

Benzodiazepiny

przez JERZY62 28 lip 2015, 08:53
andrzej57, a jak zażywasz t 0.5mg clona to jak się czujesz??? Jakoś lepiej, znośniej jest niż bez tego 0.5mg clona?
Jaką dawkę zażywałeś największą?

Pytam bo ja zażywałem od 20 lat Tranxene, najpierw 20mg, później 15mg, później 10mg a na końcu 5mg i od dwóch miesięcy nie zażywam.
Jak jeszcze zażywałem te 5mg Tranxeny to jakoś znośnie się czułem, jak przestałem zażywać to się czuje źle.
Na początku nie zażywania Tranxeny to mogły być objawy odstawienne a teraz to chyba już nie.
Wszyscy piszą że benzo przestaje działać a jakoś te 5mg Tranxeny działało... działa czy nie?
Działa czy nie te 5mg Tranxeny jakoś czy to tylko mi się tak wydaje? Nie umiem na to pytanie sobie odpowiedzieć... wydaje mi się że jakoś działa na mnie, tłumi mnie.
Tak pytam bo też się noszą z zażywaniem Tranxeny do końca życia, tych 5mg na dzień :bezradny:
♪♪♪

Benzodiazepiny

przez platek rozy 28 lip 2015, 09:06
Tomek858, jak madry psychiatra to Ci nie wypisuje benzo od tak , moja mimo ze bylam w najwiekszych lękach nie zapisala mi zadnego i powiedziala ze nigdy tego nie zrobi. Zreszta ja nawet jak pozniej benzo dostalam to i tak je nosze tylko w torbie a nie lykam bo nie chcialam sie nigdy w to gowno pakowac.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Benzodiazepiny

przez platek rozy 28 lip 2015, 09:07
Tomek858, i bezkarrnie sie tego nie lyka bo to silnie uzalezniajace lekarstwa .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Benzodiazepiny

przez andrzej57 28 lip 2015, 14:34
JERZY1962, witam Cię. Najwyższą dawkę zażywałem 6mg po spożyciu alkoholu (rzadko się zdarzało - raz w m-cu), ale na drugi dzień miałem potworną telepkę "syndrom dnia poprzedniego", a tak codziennie 2 mg clona. Uwierz mi,że do ubiegłego roku nie miałem pojęcia,że jestem uzależniony od clonów, aż po obejrzeniu w telewizji programu o benzodiazepinach. I tak od ubiegłego roku - odstawiłem całkowicie alkohol i zacząłem schodzić z dawki 2 mg, zmniejszając co 4 tygodnie o 0,125 mg a nieraz i po m-cu. Niestety, jak dziś pamiętam, 20 grudnia, gdy byłem na dawce 0,5 mg. Skutki odstawienne (pomimo brania tego 0,5mg clona) po tygodniu - nie do opisania, myślałem,że mózg mi się roz....... na drobne kawałki, telepanie, zespół niespokojnych nóg - jednym słowem koszmar. Wówczas bałem się zwiększyć dawkę, ale musiałem, żeby funkcjonować normalnie. Wskoczyłem na dawkę 0,875 mg i już na drugi dzień czułem się jak noowonarodzony. Następnie 3 tygodnie byłem na tej dawce, a potem schodziłem o 0,125 mg i tak jestem cały czas na dawce 0,5 mg clona. U mnie działa ta dawka cały czas, a jak będzie dalej - nie wiem? Nie tragizuję, jak będzie trzeba podnieść dawkę o 0,125mg - naprawdę nie będę czynił z tego problemu i zawracał sobie głowy. Ważna jest psychika i żeby normalnie funkcjonować, a nie katować się odstawianiem w tym wieku i po tylu latach brania. Nawet już psychiatrów nie odwiedzam, napisał mi skierowanie do lekarza I kontaktu "zaburzenia lękowe, uzależnienie od benzodiazepin, dawkowanie 2 x 0,5mg" i teraz już tylko podjeżdżam do I kontaktu biorę na 3 m-ce całą reklamówkę clonów 0,5 mg i mam na wszelki wypadek bardzo duży zapas, bo wpisała mi dawkowanie 2 x 0,5mg zamiast 1 x 0,5mg, ale żyję na spokojnie, że może mi ich zabraknąć. A to co Ty JERZY bierzesz, myślę, że jest słabszym lekiem od clonów. Dla mnie się liczy życie bez jakichkolwiek napięć i zawirowań w czaszce. A na takie odstawianie, jak ja to czyniłem, to myślę, że może sobie pozwolić osoba, która tak daleko nie zabrnęła w zażywaniu, gdzieś do 3-5 lat brania i jak się ma te 30 lat, ale ja wiem jedno, że po 30 latach i tak dużo zszedłem do 0,5mg i już żadnych męk z odstawianiem! Próbowałem brać brać hydro w zamian w ubiegłym tygodniu, ale juz zaniechałem i biorę tego clonika 0,5. A skoro masz się źle czuć, spróbuj wskoczyć na tą minimalną dawkę, jaką ostatnio brałeś i ocenisz sam swoje samopoczucie, po cholerę się męczyć?? Serdecznie pozdrawiam
obserwowany

Benzodiazepiny

przez andrzej57 28 lip 2015, 14:54
JERZY1962, wypróbuj naprawdę tą minimalną dawkę, nie męcz się dłużej. Piszesz, że osoby pisały, że benzo po jakimś czasie przestaje działać - widzisz na mnie działa. Ale jak niektórzy też tu pisali, że pół opakowania brali naraz albo i całe, to ja Cię przepraszam - z tego typu lekami nie ma żartów. Ja pomimo mojej nieświadomości uzależnienia, brałem tylko 2 mg, które mnie całkowicie wyciszały, a też nie wiedziałem, dlaczego jak nie wziąłem tych 2mg byłem cholernie napięty z lękami, a to organizm mnie "prosił o swoją dolę". Już na pewne sprawy naszego organizmu nie mamy wpływu po tylu latach brania, a widzę, że z rozsądkiem też podchodzisz bo Tranxene.Żyj normalnie, myśl normalnie i nie katuj swojej psychiki - wiem to po sobie. Odezwij się, jak zdecydujesz się zażyć i opisz swoje samopoczucie. :uklon:
obserwowany

Benzodiazepiny

przez andrzej57 28 lip 2015, 15:52
JERZY1962, muszę jeszcze Ci dopisać, że biorę te 0,5 do godz. 8.00 rano i jestem super spokojny cały dzień, popołudniami po pracy po 17-tej wychodzę z psem i łazikuję po lesie i wieczorkiem usypiam jak niemowlę. Natomiast zdarzyło mi się kilka dni wybiórczo, że miałem nerwówkę w pracy i po południu wziąłem 0,5 clona i naprawdę nic się nie stało, pełen komfort psychiczny - następne dni już tylko o,5 raz dziennie. Życie zbyt krótkie, żeby przeżyć je w lękach czy napięciach psychicznych. Żyję uwierz mi komfortowo psychicznie, ale ten ubiegły rok przy odstawianiu dał mi naprawdę popalić, ale dzięki temu jestem dziś na 0,5 a nie na 2 mg i alkoholu do ust nie biorę. Pozdrawiam Andrzej
obserwowany

Benzodiazepiny

przez khaleesi 29 lip 2015, 17:54
platek rozy napisał(a):Tomek858, jak madry psychiatra to Ci nie wypisuje benzo od tak , moja mimo ze bylam w najwiekszych lękach nie zapisala mi zadnego i powiedziala ze nigdy tego nie zrobi. Zreszta ja nawet jak pozniej benzo dostalam to i tak je nosze tylko w torbie a nie lykam bo nie chcialam sie nigdy w to gowno pakowac.

moja psychiatra powiedziała, że mi nigdy tego gówna nie zapisze i zebym nie słuchała takich co im to pomaga bo w ostatecznym rachunku to uzaleznieni ludzie jak alkoholicy i narkomani.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Benzodiazepiny

przez DOROTA777 29 lip 2015, 19:16
Ja wczoraj wieczorem wzięłam Afobam od koleżanki.0,25mg .Dziwne to jest bo albo wcześniej nie zauważyłam tego ,albo po ciąży wytworzyła mi się tolerancja na leki albo sama nie wiem co.Zupełnie na mnie nie podziałał. Jedyne co mi się przypomniało jak go kiedyś brałam to bardzo mnie ssało z głodu
Citronil też już tak nie działa jak kiedyś.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Benzodiazepiny

przez khaleesi 29 lip 2015, 19:45
DOROTA777, wyrobiła Ci się tolerancja na ten lek.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Benzodiazepiny

przez DOROTA777 29 lip 2015, 19:50
Czyli Citronil też tak jak podejrzewałam odpada.W szpitalu po porodzie cc dali mi największą dawkę morfiny a ja zamiast spać to gadałam jak katarynka .Relanium też nie działa na mnie .
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Sortuj wg