Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez *Monika* 16 lut 2015, 01:08
:hide: jak po takich mixach można jeszcze funkcjonować? benzowiec84?
Obrazek
Główny Moderator

Benzodiazepiny

przez benzowiec84 16 lut 2015, 01:27
*Monika*, widzisz jakoś jeszcze nie śpie ;))
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Benzodiazepiny

przez Reiben 23 lut 2015, 20:05
co do tego jebanego Lorafenu żeby jakoś ogarniać i nie wywrócić o własne nogi?! Pronoran, Wellbuttrin, Amfetamina, Kokaina,...,?
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez harvard 05 maja 2015, 06:22
Nie wiem czy właściwe miejsce do tematu?
Czy ja mężczyzna biorąc cloranxen i esci mogę w trakcie ich przyjmowania starać się o dziecko?
Żona też przyjmuje cloranxen? Wiem, że po zajściu musi przestać. Tylko czy przyjmując w/w żona wogóle zjadzie w ciążę?

Benzodiazepiny

przez pantofelek06 06 cze 2015, 16:16
Cześć,

Lekarz przepisał mi doraźnie Xanax 0,5 mg SR na fobie społeczną, którego mógłbym wziąć w cięższej sytuacji oprócz zażywanego regularnie SSRI. Wizytę mam dopiero za miesiąc, ale wziąłem dwa dni pod rząd to 0,5 mg rano i zupełnie nic nie poczułem. Mogę połknąć dwie takie tabletki 0,5 mg SR rano żeby zrobiło się z nich to 1 mg, bo może to zadziała?

Benzodiazepiny

przez bezsilna_22 08 lip 2015, 23:03
dobry wieczór:) czy ma ktoś z Was objawy odstawienne kilka tygodni po odstawieniu benzodiazepin, a dokładnie alprazolamu?
od kilku lat mam z tym lekiem do czynienia, rok temu byłam silnie uzależniona, potem z niego zeszłam, ale wszystko się popieprzyło, ogólnie jelita mi nie pracują np. i nie wiem, czy to czasem nie ma związku z odstawieniem benzo, bo się zaczęło, gdy je odstawiałam właśnie.
potem zimą tego roku znowu brałam sporo i potem odstawiłam. 1,5 miesiąca temu tez zaczęłam brac i przestałam.
boje się,ze to juz mi mega krzywdę wyrządziło. ale tesknie za tym lekiem, czuje się fatalnie fizycznie, bo mam problemy ze zdrowiem, ale do tego jestem wiecznie spięta, w nerwach lęku, mam pokurczone jelita m.in.
wrócic do benzo?? kurde, nie wiem dlaczego tak jest. to chyba serio jest syf
zaluje,ze sie w to wpakowalam ,ale czasu nie cofne

Benzodiazepiny

przez achino 08 lip 2015, 23:53
To niemozliwe. Odstawienne po kilku dniach, a nawet tygodniu to tak, ale nie po miesiacu. Po prostu masz kryzys i wiesz ze dzieki alprze szybko bys od tego kryzysu uciekla. Mnie lekarz zapisal Cloranxen, aby mnie odciagnac od silniejszej alpry.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

Benzodiazepiny

przez Bianka78 09 lip 2015, 10:08
achino napisał(a):To niemozliwe. Odstawienne po kilku dniach, a nawet tygodniu to tak, ale nie po miesiacu.

Co Ty opowiadasz, oczywiście że objawy odstawienne szczególnie krótkich benzo mogą się ciągnąć tygodniami, nawet miesiącami.
Bianka78

Benzodiazepiny

przez achino 09 lip 2015, 16:43
Jasne, latami! Nawet objawy odstawienie po heroinie trwają 12 dni, a co dopiero po benzo... Po tygodniu to już zostają jedynie ciagoty psychiczne - fizycznego uzależnienia już nie ma.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

Benzodiazepiny

przez platek rozy 18 lip 2015, 13:33
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,1382 ... tml#TRwknd
Ciekawy artykul o benzo .
Dokladnie jest napisane ze niestety objawy odstawienne po benzo trwaja dluzej niz po narkotykach .
Ostatnio edytowano 18 lip 2015, 13:38 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Benzodiazepiny

przez platek rozy 18 lip 2015, 13:38
Wbrew pozorom latwiej zejsc z hery niz z benzo bo to zupelnie inne syubstancje i inaczej sie utrzymuja w organizmie , wystarczy tylko troche sie o nich dowiedziec a nie pisac bzdetow.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Benzodiazepiny

przez DOROTA777 21 lip 2015, 22:13
Witam ,brałam Afobam przez 2 lata na noc i w dzień czasem.Zaszłam w ciążę i odstawiłam bez problemu z dnia na dzień nie doświadczając skutków ubocznych.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

Benzodiazepiny

przez Flora3 23 lip 2015, 20:25
jaką maksymalną dawke alpra możena przyjąć jednego dnia?
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

Benzodiazepiny

przez platek rozy 24 lip 2015, 19:56
DOROTA777, a ile juz nie bierzesz? bo raczej bardzo rzadko spotykane zeby nie miec zadnych efektow odstawiennych ;)Ewenementem jestes.

Sortuj wg