Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez AddictGirl21 08 lis 2014, 00:17
JużTuByłem, Mam pytanie. Nadal jesteś na benzo, czy już zupełnie czysty? Jeżeli tak, powiedz mi jak zejść z tego cholerstwa bo ja już nie daję rady. Aktualnie biorę 4mg dziennie.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Benzodiazepiny

przez woowoo 21 lis 2014, 21:44
Słuchajcie, mam silne bole szyi (najprawdopodobniej na tle nerwowym), w domowej apteczce mam chloroprixen, clonozepamum, relanium i alprox. Co byloby najmniej szkodliwe? Wszystkie leki dostalam od lekarzy i jestem aktualnie na paroksetynie, ale potrzebuję chwilkę odpocząć od teog bólu,

Benzodiazepiny

przez Popiol 22 lis 2014, 13:56
woowoo, chloroprixen to neuroleptyk, nie wiem czy by Ci jeszcze nie "usztywnił" tej szyi bardziej. Co do reszty bezno które masz, to ciężko powiedzieć który jest najbardziej szkodliwy, relanium będzie najdelikatniejsze. Klon dobrze rozluźnia, to może Ci "puścić" tą szyję, jeśli to z nerwów i napięcia. Jak nie to idź do neurologa, bo to ból neuropatyczny może być.
Popiol

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez Arasha 22 lis 2014, 14:55
Zdecydowanie zgadzam się z Popiolem, Relanium będzie najlepsze, najmniejszy potencjał uzależniający z tych 3 benzo, które wymieniłaś. Od alpry i Clona trzymałabym się z daleka ( piszę z własnego doświadczenia ) :idea: Jeżeli nie poczujesz ulgi ani zminimalizowania napięcia karku czy szyi, radziłabym się wybrać do neurologa - nie ma co liczyć, że samo przejdzie. Polecam również delikatne ćwiczenia rozciągające ;) ( w miarę możliwości )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Benzodiazepiny

przez woowoo 22 lis 2014, 19:19
Popiol, Arasha- dzięki ;-)
Jeszcze nie wyklarowało się co to za przypadłość, ale biorę się za to,, bo robi ze mnie kompletną kalekę.
Czuję jakby coś naciskało na nerw między kręgiem szyinym, ale nie mam pojecia czy to kręgosłup, bo bolą mnie też kostki u nóg, nadgarstki, czasami czuję ze boli mnie już wszystko (wiadomo, że to może być somatyka).

Jeśli chodzi o uzaleźnienie, to nie mam słonności po pół roku klona odstawiłam łatwiej niż ssri.

Benzodiazepiny

przez Arasha 23 lis 2014, 21:36
woowoo, ja dobrych parę lat temu miałam podobne objawy ( bardzo silne bóle karku, dodatkowo bóle głowy i oczu - nie mogłam własnych okularów nosić, zrobiłam chyba z 6 par i nic :bezradny: ), oczywiście rezonanse, tomografy, okulista, neurolog wszystko w porządku, a bóle zamiast maleć, jeszcze się nasilały. I wyobraź sobie, że mi te wszystkie objawy przeszły jak ręką odjął po antydepresancie :roll: wszystkie poza samą ... depresją :time: Dlatego myślę, że trzeba rozważyć różne ewentualności, aczkolwiek konsultacja neurologiczna nie zaszkodzi !

A to ciekawe z tym Clonem, co piszesz ( sama biorę :mrgreen: ) ... w jakich dawkach się nim raczyłaś ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Benzodiazepiny

przez woowoo 24 lis 2014, 14:59
Jak wybuchła moja nerwica to dostałam pierwsze SSRI i moje objawy się pogorszyły x10. Zmieniłam lekarza dostałam clona 0,5mg X 3 dziennie i tak brałam z pół roku z paro. Odstawiałam całkowicie benzo i nie potrzebuję nawet doraźnie. Za to mój strach przed SSRI, jest MEGA!.

Benzodiazepiny

przez JERZY62 24 lis 2014, 16:36
woowoo napisał(a): Za to mój strach przed SSRI, jest MEGA!.

Dlaczego masz stracha przed SSRI? Pytam bo się zastanawiam nad braniem paro, może bym lekarkę poprosił.
Brałem Asertin ze dwa tygodnie i na mnie żle działał ten lek.
♪♪♪

Benzodiazepiny

przez woowoo 24 lis 2014, 20:57
Bardzo, bardzo ciężko mi się je wprowadza, graniczy u mnie to z mózgowym kanibalizmem ;-P

Benzodiazepiny

przez Arasha 25 lis 2014, 01:37
JERZY1962, ja też mam stracha przed tymi lekami :zonk: Zresztą popytaj zalataną23 na spamowej, bo ona 3 razy próbowała odstawić paro. Bezskutecznie :bezradny:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Benzodiazepiny

przez JERZY62 25 lis 2014, 11:11
Arasha, no właśnie się tego też boję podobno paro jest takie że u niektórych osób ciężko odstawić. Ale ma podobno działanie sedatywne , uspokajające i to mnie do niej ciągnie.Jeszcze paro nie brałem, próbowałem brać i brałem przez trzy dni 10mg i zrezygnowałem :mhm:
♪♪♪

Benzodiazepiny

przez iamx 26 lis 2014, 07:58
Jak mi się uda, to spróbuję teraz wziąć receptę na clonazepam, bo xanax juz mi nic nie daje. Najbardziej zalezy mi na rozluznieniu mięśni..
Stare już nie jare, założyłem nowe: http://www.lastfm.pl/user/iamxiamx

LEWICA WITH LOVE

Benzodiazepiny

przez renee.madison 26 lis 2014, 13:47
które benzo wg Was najmniej zamula i nie powoduje senności? Brałam kiedyś alprazolam i go nie chce. Jakieś rady?
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

Benzodiazepiny

przez Kalebx3 26 lis 2014, 14:51
Najbardziej zalezy mi na rozluznieniu mięśni..

-Mydocalm forte 150mg.
-Baclofen .
W benzodiazepiny sie nie pchaj , skoro juz alprazolam Ci nie służy .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg