Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez AddictGirl21 01 sie 2014, 16:32
klonoman, Tak, biorę małe dawki i chyba zdecydowanie za małe bo gówno dają za przeproszeniem. Najprawdopodobniej będę musiała zwiększyć, żeby czuć się jak człowiek a nie wrak :(
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Benzodiazepiny

przez JERZY62 02 sie 2014, 12:08
AddictGirl21 napisał(a):czuć się jak człowiek a nie wrak :(

Ja też się czuje jak wrak, Boże gdzie Ty jesteś, jak byś był to na pewno nie dopuściłbyś do takiego stanu człowieka :(

Jaki lek może mi pomóc, chyba takiego nie ma.
♪♪♪

Benzodiazepiny

przez Dark Knight 04 sie 2014, 19:39
2 mg clona brane 2 lub 3 razy w tygodniu moze uzaleznic ??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez AddictGirl21 04 sie 2014, 20:10
Dark Knight, Tak może. Jeżeli nie masz silnej potrzeby brania tego szajsu, trzymaj się od klonów jak najdalej. Z benzo jest ciężej wyjść niż z hery. Widziałam to na własne oczy w szpitalu kiedy przebywałam na detoksie od ów clonazepamu. I cóż jak widać wróciłam do brania...jak to się mówi "kiedy zaczniesz brać, będziesz brał do końca życia". Ja tak to widzę po swoim przykładzie.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Benzodiazepiny

przez miejskiciag 05 sie 2014, 09:20
2 mg to dużo, jest spora szansa, że ci się spodoba i się wkręcisz. dla mnie klon to najlepszy lek, a brałem już sporo innych(antydepresanty,neuroleptyki,inne benzo).
miejskiciag

Benzodiazepiny

przez hamster91 06 sie 2014, 18:47
Czego mogę się spodziewać przy odstawce po prawie miesięcznym ciągu na Alproxie? 2,5 opakowania. Dziś zjadłem ostanie 2mg. Chodzi mi o psychikę bardziej. Z fizycznymi sobie poradzę. Aż takiego długiego ciągu nie miałem jak inni- 10-12 miesięcy np.

Benzodiazepiny

przez Arasha 06 sie 2014, 19:36
hamster91,

ja tam fizycznych się bardziej boję :roll:

Ale, jak sam przyznajesz, nie brałeś znowu aż tak długo - dobrze będzie :D W razie czego spróbuj przez jakiś czas brać mniejsze dawki, jakbyś nie dał rady od razu zejść do zera.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Benzodiazepiny

przez Dark Knight 06 sie 2014, 19:42
AddictGirl21, to twoje foto ??

Benzodiazepiny

przez Corpse 10 sie 2014, 23:39
ja brałam 8 lorków 2,5mg dziennie i 10 2mg klonów, dla lekarza przyjmującego to był szok,a czytałam, że niektórzy brali dużo więcej nie wyobrażam sobie tego

Benzodiazepiny

przez devnull 11 sie 2014, 00:11
ja od wczoraj proboje zmniejszyc alprazolam z 0,75mg na 0,5mg na dobę, przez 1 miesiąc brałem 1mg
co jest dla mnie dużą dawką, jednocześnie ostrzeżeniem by się w to nie pakować dalej, docelowa dawka to 0,25mg jak dla mnie,
a finalnie branie doraźnie 0,25mg.

najtrudniej mi jest zejść z 0,375mg na 0,25.

to są małe dawki, ale biorę prawie 3 lata.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Benzodiazepiny

przez Marcin278 11 sie 2014, 00:39
Powiem Wam tyle, benzo to wielki shit i sami o tym dobrze wiecie (wiem są różne problemy, są różni ludzie), obecnie nie biorę już tego ścierwa od wtorku tamtego tygodnia, wcześniej się przygotowywałem około miesiąca do odstawienia (a wcześniej raz odstawiałem, potem nie wytrzymywałem itd), czuje się fatalnie, czuje się dziwnie, trochę bolą gałki oczne, ściska za gardło, nadmiernie się pocę, ale najgorsze jest to dziwne uczucie, na sen biorę Aviomarin, próbuje wytrzymać jak najdłużej, mam nadzieję że dam radę nie wziąć ani jednej tabletki (a mam całe opakowanie obok siebie, nie rozpoczęte). nie wiem kompletnie kiedy mnie to "puści" bo każdy mi mówi że to indywidualna sprawa :p

Benzodiazepiny

przez Reiben 11 sie 2014, 19:55
Co z tymi benzo o najkrótszym czasie działania wg wikipedii: brotizolam, loprazolam i triazolam, praktycznie nie widzę w j.pol. informacji o lekach z tymi subtancjami, nie ma ich na polskim rynku? Potrzebuję benzo jak najmocniejsze i najkrócej działające, te średnio to nawet do 15 h, to dla mnie za długo, wzięcie dużej dawki na duży lęk może mnie otumanić na cały dzień, przejebana sprawa :/
Reiben

Benzodiazepiny

przez Corpse 12 sie 2014, 00:33
wydaje mi się, że alprazolam i estazolam, lorafen też nie działa tak długo, ale czemu musisz wziąć dużą dawkę, masz tolerancję taką? jak weźmiesz jakiekolwiek benzo to będzie dłuższy efekt nie będziesz musiał zażywać kolejnej dawki na lęk, nie musi cię koniecznie zamulić, musisz wyprobować.
Polecam lorafen działa silnie, dosyć szybko schodzi, przynajmniej u mnie

Benzodiazepiny

przez nerwosol-men 12 sie 2014, 21:17
jedno powiem a długo mam z tym styczność to jest niekończąca się opowieść beznole :D

a co ulubionych to zomiren, alprox, afobam
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Sortuj wg