Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez Arasha 29 lip 2014, 22:38
Linkaaa napisał(a): kilka lat temu eksperymentowalam z E i moj internista powiedzial ze ssir i tak nie zadzialaja jak powinny

Co masz na myśli przez to E ?

Linkaaa napisał(a):
JA PIERNICZE!!!! wyrzucam to gowno!!! cholera , mialam takie mocne mysli samobojcze dzisiaj ze az sie przestraszylam bez kitu...................................................... cholera , musze sie wrocic do neurologa ..

Spokojnie ! Co dokładnie zażyłaś i w jakiej dawce ? Elenium jest raczej słabe, zależy od dawki ...
Brałaś już wcześniej jakieś benzo ?

No właśnie - tak to już jest. Ja pierwsze benzo też dostałam od neurologa na sen :roll: Brałam przez 3 lata odpowiednik Neurolu i nic mi nie było. Problem może być jedynie z odstawieniem.

Nie sądzę, żeby te myśli mogły być po tych lekach ... Chyba, że coś namieszałaś.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Benzodiazepiny

przez Linkaaa 29 lip 2014, 22:51
E to takie cos malo legalne :) ale mloda bylam i lubilam sie bawic. czyli na lekomana kandydatka jestm idealna

nic nie zmieszalam, rzecz wtym ze ja miewam straszne spadki nastroju. tyle ze mysli samobojczych nie mialam od dawna. nie wiem - moze dlatego ze milabym teraz czym to zrobic. i stad te mysli. ale czytalam ze benzo moze wzmacniac depresjie i powodowac mysli samobojcze- ale moze sobie wmawiam
biotre 10 mg przed snen
kurcze dalej nie wiem, spac - spie nie widze zeby elenium mie usypialo jescze bardziej
ale czuje znaczna poprawe w pracy- moge sie skupic nie kreci mi sie w glowie.. glebiej oddycham
neurolog jak neurolog, ale gadalam z psychologiem i generalnie namawial mnie zeby wziasc przez jakis czas- zeby odpoczac poprostu
a ze jestem osoba o silnej woli i determinacji- udalo mi sie schudnoac 15 kg i nie przytyc od 5 lat, rzucilam ciezkie i lekkie dragi a ostatnio papierosy ( 16 dni :) ) wiec i z tym bym sobie poradzila.
chyba musze znalez dobrego psychiatre poprostu

Benzodiazepiny

przez Dark Knight 31 lip 2014, 16:40
ktora z bezo najbardziej przeciwlekowo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez JERZY62 31 lip 2014, 16:43
Dark Knight napisał(a):ktora z bezo najbardziej przeciwlekowo

Podobno Xanax.
♪♪♪

Benzodiazepiny

przez AddictGirl21 31 lip 2014, 16:51
LATEK1962 napisał(a):
Dark Knight napisał(a):ktora z bezo najbardziej przeciwlekowo

Podobno Xanax.

Zgadzam się Xanax czyli Alprazolam z tym, że Xanax jest najdroższy. Są tańsze odpowiedniki jak np Zomiren, który ma identyczny skład jak Xanax. Dobre działanie przeciwlękowe wykazuje w dawce 0,5mg. Ewentualnie poleciłabym jeszcze Clonazepam, również przeciwlękowy. Obecnie go zażywam w dawce 1,5mg na dobę ale czuję, że zwiększa mi się tolerancja więc od jutra zamieniam go na Alprazolam czyli wspomniany wcześniej Zomiren. Takie zamianki robię wtedy kiedy czuję, że organizm "przyzwyczaił się" już do danego leku i lek nie działa z taką siłą z jaką pownien działać.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Benzodiazepiny

przez Arasha 31 lip 2014, 20:54
Linkaaa napisał(a): E to takie cos malo legalne :)

Tak podejrzewałam ;) Nie znam, ja tylko na Clonie jadę :roll:

Linkaaa napisał(a): a ze jestem osoba o silnej woli i determinacji- udalo mi sie schudnoac 15 kg i nie przytyc od 5 lat, rzucilam ciezkie i lekkie dragi a ostatnio papierosy ( 16 dni :) ) wiec i z tym bym sobie poradzila.
chyba musze znalez dobrego psychiatre poprostu

Pozazdrościć silnej woli i deteminacji, ale nie zrobię tego, bo ja dla odmiany rzuciłam wszelką zazdrość w cholerę ... i lepiej mi z tym :D

PS Elenium słabsze od Neurolu i dużo mniejsze ryzyko uzależnienia. W każdym razie ile dasz rady, to ograniczaj.

-- 31 lip 2014, 19:58 --

AddictGirl21,

od dawna bierzesz benzo ? Takie zamianki się sprawdzaja na dłuższą metę ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Benzodiazepiny

przez AddictGirl21 31 lip 2014, 21:53
Arasha, Benzo biorę od jakiś 5 lat i tak zamianki się sprawdzają. Dobrze, że odkryłam taką metodę bo inaczej trzęsłabym się w kącie jak zalękniony kociak. Mam zespół lęku uogólnionego i bez benzodiazepin nie funkcjonowałabym tak jak należy. Prochy będę żarła do śmierci bo nie widzę innej opcji. Zbyt mocno złamana psychicznie jestem, żeby funkcjonować na czysto...

Benzodiazepiny

przez JERZY62 01 sie 2014, 11:39
AddictGirl21, witaj po długim okresie nie bywania na forum.

Ja teraz zażywam 5mg Tranxeny na wieczór ale źle się czuję, jedynie że śpię jako tako po niej.
♪♪♪

Benzodiazepiny

przez AddictGirl21 01 sie 2014, 11:52
LATEK1962, Hej Latex, wiesz...nie wchodziłam tu bo dostałam pracę. Byłam zajęta, nie miałam czasu myśleć nad sobą, pisać tu. Wczoraj dowiedziałam się, że wyrzucają mnie na zbity pysk i wszystko wróciło. W sumie pracując też miałam problemy - cały czas na benzo. Bez tego nie dałabym rady pracować. Teraz ponownie jestem bez zajęcia i schizy wracają. Swojego czasu chodziłam na psychoterapię i było lepiej...zaprzestałam uczęszczać przez pracę - nie miałam czasu chodzić na sesje psychoterapeutyczne. Teraz kiedy znów jestem wolna zacznę od nowa bo mimo wszystko czułam się o niebo lepiej zasięgając porad od mojej Pani Psycholog. Chciałabym się w końcu wyprostować. Marzę o tym. A benzo jak już wcześniej wspominałam nie opuści mnie pewnie do końca życia. To gówno tak uzależnia, że można by było o tym książki pisać.

Benzodiazepiny

przez JERZY62 01 sie 2014, 11:58
AddictGirl21, zauważyłem Twoje zniknięcie z forum już dawno, myślę że terapia jest bardzo ważna nie mniej ważna niż praca. Powadzenia Ci życzę.
Na ile Xanaxu zamienisz tego Clona?
♪♪♪

Benzodiazepiny

przez AddictGirl21 01 sie 2014, 12:07
LATEK1962 napisał(a):AddictGirl21, zauważyłem Twoje zniknięcie z forum już dawno, myślę że terapia jest bardzo ważna nie mniej ważna niż praca. Powadzenia Ci życzę.

Clona zamieniam na 1,5mg Xanaxu. Czyli trzy razy dziennie; 0,5mg rano w południe i wieczorem.

Benzodiazepiny

przez JERZY62 01 sie 2014, 12:14
AddictGirl21, i tyle Xanaxu wystarczy żeby zrównoważyć 1.5mg Clona?
Bo jak kiedyś zamieniłem Clona na Lorafen i równoważnik był taki 1mg Clona = 3.5-4mg Lorafenu.
♪♪♪

Benzodiazepiny

przez Arasha 01 sie 2014, 12:15
AddictGirl21 napisał(a):bo inaczej trzęsłabym się w kącie jak zalękniony kociak. Mam zespół lęku uogólnionego i bez benzodiazepin nie funkcjonowałabym tak jak należy

Skąd ja to znam ??? Tyle, ze ja parę lat temu brałam przez 3 lata Zomiren nasennie, potem lekarka odstawiła mi go stopniowo przy pomocy Estazolamu i zapisała mirtazapinę. Mirta sie sprawdziła na sen, ale od 3 lat mam leki i ratuję się Clonem. Nie próbowałam alprazolamu przeciwlękowo.

Tranxene i Relanium nie działają na mnie :( Po Tranxenie bałam się jeszcze bardziej, a Relanium za krótko działa.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Benzodiazepiny

przez klonoman 01 sie 2014, 16:24
AddictGirl21 napisał(a):
LATEK1962 napisał(a):AddictGirl21, zauważyłem Twoje zniknięcie z forum już dawno, myślę że terapia jest bardzo ważna nie mniej ważna niż praca. Powadzenia Ci życzę.

Clona zamieniam na 1,5mg Xanaxu. Czyli trzy razy dziennie; 0,5mg rano w południe i wieczorem.

Przez 5 lat funkcjonujesz na benzosach i bierzesz tak małe dawki?
klonoman

Sortuj wg