Benzodiazepiny

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Benzodiazepiny

przez *Wiola* 02 lip 2012, 23:49
Saanna, Ojciec Cię namawia?? :shock: Poza tym xanax na sen to kiepski wybór. Są leki , które nie uzależniają.
Moderator

Benzodiazepiny

przez eroica 02 lip 2012, 23:56
Saanna napisał(a):Tiska84, a jakie masz objawy odstawienia? i ile brałas benzo? Mnie mój ojciec namawia co bym brała :/, ale jakies szczatki mózgu, swiadomosci mowią i musze wrecz go krzykiem przkeonywac, ze tego brac nie bede- xanax. musze na czyms usnac, a on mi podaje to, jasne, ze sie boje, ze nie usne, bez wspomagacza. ale wczoraj udalo mis ie usnac, na cwiartce, choc ciezko było, sen, był przerywany i nedzny, ale od 2 miechów w sumie ... to zadna nowosc.

Nie lepiej spróbować mianseryny, mirtazapiny czy trittico? Z typowo nasennych zolpidem też jest dużo lepszym wyjściem od xanaxu.
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

Benzodiazepiny

przez Saanna 02 lip 2012, 23:57
a no. on twierdzi, ze mi nic nie bedzie, a ja mu pukam w czolo. on oczywiscie, a bo ty sie nacyztalas itd. ja sie ze snem mecze od momentu teg nieszczesnego citalu i od 2 miechów nie usnelam "naturalnie"- psychotropy mnie wykkonczyly i stwierdzilam,z e oierdziele, mam dosyc, czulam sie jak zombie na nich i dziekuje. poczatkowo spalam na hydro i melatonine, ale nie dzialaly, psychotropy rozpieprzyly mi organizm, co potwierdzila mi kolejna doktor neurolog, ze byly mi nie potrzebne. co wiecej przyczynily sie do pwostania .... miazdzyzcy - wys. cisnienie, cholesterol, serce - tak, tak, to na tle nerwowym, 2 miechy potrafia czlowieka zrujnowac. ja wczesniej mialam cisnienie ksiązkowe, bo uprawialam sporty- mniej lub bardzije wyczynowo. teraz głupie rpzejscie sie po rynku sprawia mi problem :/. a w nogach mam 1500 km za sobą.

no jestem czy dzis usne normalnie. :(

-- 02 lip 2012, 23:03 --

eroica napisał(a):
Saanna napisał(a):Tiska84, a jakie masz objawy odstawienia? i ile brałas benzo? Mnie mój ojciec namawia co bym brała :/, ale jakies szczatki mózgu, swiadomosci mowią i musze wrecz go krzykiem przkeonywac, ze tego brac nie bede- xanax. musze na czyms usnac, a on mi podaje to, jasne, ze sie boje, ze nie usne, bez wspomagacza. ale wczoraj udalo mis ie usnac, na cwiartce, choc ciezko było, sen, był przerywany i nedzny, ale od 2 miechów w sumie ... to zadna nowosc.

Nie lepiej spróbować mianseryny, mirtazapiny czy trittico? Z typowo nasennych zolpidem też jest dużo lepszym wyjściem od xanaxu.

trittico? bhralam, ale ja po tym jakas tępa byłam, zreszta i teraz tez, no coraz gorzej, poza tym ta paskudna suchosc sluzówek i to bycie warzywem, no nie wiem. poza tym powodowało u mnie takie skoki cisnienia, ze wybudzalam sie z bólem serca, wyrywalo sie z klatki i to cisnienie. :/

te leki wylaczaja mi myslenie- naprawde to człowiek czuje - az mi na eeg wyszlo. bez kitu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Benzodiazepiny

przez *Wiola* 03 lip 2012, 00:18
Saanna, To nie słuchaj ojca, tylko lekarza, powiedz mu że nie skończył medycyny i nie może mówić co masz brać :evil:
Moderator

Benzodiazepiny

przez halenore 03 lip 2012, 00:38
Saanna, xanax idealnie przerywa napady paniki, ale na sen to tak kiepawo. A jedziesz Ty na jakimś antydepresancie?
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Benzodiazepiny

przez Saanna 03 lip 2012, 00:44
nie odpusciłam sobie. po nieudanym romansie z citalem, az tygodniowym, ale nad wyraz intensywnym - rzyganie, gorączka, poty, dreszcze i napady paniki, stwierdzilam, ze mam to w d... od tamtego stało sie gorzej, przestałam spac. lecialam na trittico, ale... tez nie wspominam najlepiej. i to otępienie na lekach, które mi zostąło, no way.

zasypiałam jak dziecko, a teraz... choc wczoraj usnelam, paskudny sen mi sie snil- zło w czystej postaci :/ ki diabeł i dwukrotne budzenie, nic przyjemnego :(

Benzodiazepiny

przez halenore 03 lip 2012, 00:50
Saanna napisał(a):nie odpusciłam sobie. po nieudanym romansie z citalem, az tygodniowym, ale nad wyraz intensywnym - rzyganie, gorączka, poty, dreszcze i napady paniki, stwierdzilam, ze mam to w d... od tamtego stało sie gorzej, przestałam spac.

Ja to miałam po effectinie. Ale wisz co: spróbuj ino seronilu. Jedyny antydepresant, który nie dał mi w kość, a baaardzo pomógł.
Natręt Gramatyczny

Benzodiazepiny

przez eroica 03 lip 2012, 00:56
halenore napisał(a):
Saanna napisał(a):nie odpusciłam sobie. po nieudanym romansie z citalem, az tygodniowym, ale nad wyraz intensywnym - rzyganie, gorączka, poty, dreszcze i napady paniki, stwierdzilam, ze mam to w d... od tamtego stało sie gorzej, przestałam spac.

Ja to miałam po effectinie. Ale wisz co: spróbuj ino seronilu. Jedyny antydepresant, który nie dał mi w kość, a baaardzo pomógł.

Seronil to jest też mój ukochany lek, ale na sen działa akurat fatalnie.
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

Benzodiazepiny

przez halenore 03 lip 2012, 00:59
eroica, seronil odpędza somaty i stabilizuje nastrój. Może to wystarczy, żeby dziewczyna się w końcu wyspała...U mnie kiedyś wystarczyło.
Natręt Gramatyczny

Benzodiazepiny

przez tahela 03 lip 2012, 02:18
Benzo jest jak Tramwaj zwany pożądaniem ;) :arrow: :P

-- 03 lip 2012, 01:39 --

ewentualnie jak Kotka na rozgrzanym blaszanym, gorącym dachu
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Benzodiazepiny

przez Saanna 03 lip 2012, 14:20
ja wczoraj bylam zmeczona ok 12, oczys ei kleily, a móżg dalej działał. wziełam sobier proszeczki o d pani enurolog, cos na obnizenie ciśnienia i... co ... idupa.... 3 godzin wałkowałam się w łózku. łyknęłam polowke xanaxu i usnelam na max 3 godziny. wstalam nei zmeczona. to straszne, pikawa siada, coraz gorzej mysle, wykanczam sie :( przed tym citalem usypialam jak dziecko!!!!! krotki to byl sen takze, ale byl sen ... mój naturalny, bez wybudzen. w czw. ide do lekarki, ja już nie mam pojęcia o co kaman :(

Benzodiazepiny

przez tahela 03 lip 2012, 15:03
Saanna,
daruj sobie benzo zbyt czesto, juz lepiej zolpa bracc , to benzopochodne i nie uzaleznia tak szybko
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Benzodiazepiny

przez cytrynka84 03 lip 2012, 15:37
Jaki jest przelicznik Alprazolamu na Clonazepam np 1 mg alpry to ile mg klona?

Benzodiazepiny

przez uzytkownik 03 lip 2012, 17:36
Tyle samo. http://www.benzo.org.uk/polman/bzcha01.htm niżej masz tabelę.
uzytkownik

Sortuj wg